Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

27 секретних порад з мінету, які змусять вашого чоловіка вибухнути!

27 секретных советов по минету, которые заставят вашего мужчину взорваться!

Авт. Шон Джеймсон

У цій статті ви дізнаєтеся ефективні способи підготовки до мінету і 27 чудових, викликаючих оргазм порад з мінету, які змусять вашого чоловіка закотити очі від задоволення.

Підготовка до мінету - дражніть і збуджуйте свого чоловіка

    Деякі чоловіки готові і прагнуть сексу чи мінету 24 години на добу 7 днів на тиждень. Але це вірно не для всіх з них. Насправді деяких чоловіків потрібно довго вмовляти, щоб вони збудилися і були в настрої, а з віком це стає все більш актуальною проблемою.

    Ось кілька різних ідей, які ви повинні використовувати, щоб запалити його ще до того, як ви почнете займатися ним сексом:

    Сексуальне селфі - Надіслати своєму чоловікові сексуальне селфі, поки він на роботі або в спортзалі, - це чудовий спосіб завести його та підготувати до майбутнього задоволення.

    Брудні смс та інтимні повідомлення - Поки ваш чоловік на роботі або просто не вдома, спробуйте відправити йому кілька брудних смс, повідомивши про те, що у вас на думці і що ви плануєте на потім. Це може бути щось брудне, наприклад: "Я чекаю не дочекаюся, коли ти вибухнеш у мене в роті сьогодні ввечері". Або це може бути щось стриманіше, наприклад: "Не можу дочекатися, коли побачу тебе пізніше... і мої губи теж не можуть дочекатися ;)". Або ви можете докладно описати ідею мінету, яку ви щойно дізналися і збираєтесь виконати на ньому.

   На виду і поруч - Якщо ви обидва разом знаходитесь на публіці або на званій вечері, де ви не можете бути близькі, то це ідеальний час, щоб нахилитися і прошепотіти йому що-небудь на вухо, щоб змусити його подумати про те, що ви запланували на згодом.

    Загальний посібник для його розпалювання - Часто хлопців збуджує багато з того, що багато жінок не знаходять збуджуючим, тому майте це на увазі, коли вигадуватимете свої ідеї та тактики, щоб подразнити його і довести до мінету.

    Це пояснює, чому вашому хлопцеві може подобатися бачити вашу фотографію оголеною, навіть незважаючи на те, що вигляд її оголеної фотографії не викликає у вас особливого захоплення. Це також пояснює, чому ви можете шалено збудитися, читаючи еротику, в той час як ваш чоловік може заснути. Іншими словами, якщо щось збуджує вас, це не означає, що це порушить його, і навпаки.

    Його збудливі фактори - У вашого чоловіка можуть бути певні збудливі фактори та тригери, характерні тільки для нього, які значно посилюють сексуальну напругу та передчуття. Це може бути буквально все, що завгодно:

 

·        Нагадування йому про дуже гарячий секс, який у вас уже був.

·        Прошепотіти йому на вухо якесь "пускове" слово чи фразу.

·        Чуттєвий дотик до певних частин його тіла.

·        Дивитися на нього певним чином.

Головне - знати та розуміти ці його специфічні "пускові механізми", а потім використати їх, щоб змусити його думати і бажати того, що ви запланували пізніше.

    Тривала підготовка - Ви можете витратити годину, дражнячи, манячи і повільно готуючи до мінету, або... Ви можете витратити на це кілька днів.

    Якщо ви не збираєтеся бачитися зі своїм чоловіком деякий час, ви можете почати посилати йому брудні повідомлення, сексуальні фотографії та оповідання з докладним описом того, що ви плануєте зробити з ним за кілька днів до зустрічі.

    Весь цей час він думатиме про вас і передчуватиме те, що на нього чекає.

 

Прелюдія до феляції

Можливо, вас це здивує, але чоловіки люблять, щоб прелюдія тривала значно довше, ніж думає більшість жінок, навіть якщо більшість чоловіків збуджуються швидше, ніж більшість жінок. Так що, незважаючи на те, що швидкий мінет може бути дуже сексуальним для вас обох (як, наприклад, потай від нього на кілька хвилин на вечірці), ви виявите, що повільне, дражливе наростання збудження призведе до того, що ваш чоловік зазнає більшого оргазм... і на його обличчі з'явиться посмішка.

    Це, ймовірно, найпотужніша, але й найбільша рада з мінету, яку ви можете дізнатися. Виходячи з цього, ось кілька відмінних порад щодо прелюдії до феляції, які ви можете використати перед тим, як подарувати своєму чоловікові насолоду:

    Масаж руками - Ця порада, мабуть, найпростіша. Поки ви цілуєте його, розмовляєте з ним або просто фізично перебуваєте поруч із ним, покладете руку на його промежину. Тобто ваша рука має лежати на його трусах чи штанах. Щоб зробити це плавно, почніть з того, що покладете руку на ногу і рухайтеся звідти вгору. Потім просто м'яко почніть масажувати його пеніс та яєчка в штанах/трусах.

    Це дуже просто: м'яко проведіть руками по цій галузі, але ви також можете діяти трохи агресивніше, м'яко захопивши та стиснувши його член та яєчка, а потім послабивши тиск.

    Після масажу протягом кількох хвилин допоможіть йому зняти штани та труси.

    Потім просто продовжуйте робити те, що робили, проводячи руками з його чоловічої гідності. Якщо хочете, можете також ніжно провести пальцями вгору і вниз його членом і навколо яєчок.

    Розмовляти з ним на колінах – ще одна чудова ідея для мінету, яка допоможе вам підготуватися до того, щоб зробити чоловікові мінет, – це розмовляти з ним, стоячи на колінах.

    Ви можете почати з чогось простого, наприклад, "Тож ти хочеш, щоб я зробила зараз, малюк?", тримаючи його пеніс у руках... Ви можете бути впевнені, що він попросить вас зробити йому мінет. Він навіть може дати вам пораду, як зробити чудовий мінет, щоб ви знали, як йому це подобається!

    Коли ви станете впевненішою в собі і побачите його ентузіазм, ви можете почати розширювати свої "брудні" розмови, розповідаючи про те, що вам подобається.

 

·        Розкажіть йому як вам подобається займатися з ним оральним сексом.

·        Що ви не можете дочекатись, коли відчуєте смак його сперми.

·        Як вас заводить те, що ви робите йому мінет.

Звичайно, ви можете говорити брудні слова під час мінета.

    Вже близько - Ще одна порада щодо підготовки до мінету - спочатку попрацювати з його чоловічою гідністю. Тому замість того, щоб просто взяти його в рот і зробити йому мінет, ви можете:

 

·        Поцілувати його промежину і пах.

·        Ніжно помасажуйте його яєчка язиком.

·        Ніжно "щекотати" його яєчка кінчиками пальців.

·        Проведіть нігтями по його сідницям.

 

Доріжка поцілунків - Найголовніша порада з мінету, яка дозволить вам плавно перейти від поцілунків чоловіка до взяття його в рот, полягає в тому, щоб повільно спускатися від його губ до пеніса, цілуючи його дедалі нижче. Так ви можете рухатися від його губ до шиї, грудей, живота, поки не досягнете його пахвинної області. Звичайно, це працює набагато краще, якщо він оголений.

    Принагідно ви можете приділити увагу його найчутливішим місцям.

    Починати можна швидко чи повільно - це може бути неймовірно сексуально, коли ви зриваєте з вашого чоловіка штани і одразу ж берете його пеніс у рот, шалено працюючи, щоб довести його до оргазму без особливої підготовки.

    Іноді ми не маємо часу на прелюдію або ми навіть ризикуємо бути спійманими. Це одна з причин, чому люди люблять швидкі мінети!

    З іншого боку, може бути дуже приємно дражнити його і повільно доводити справу до мінету, змушуючи чоловіка звиватися і благати вас поквапитися, поки ви хвилину за хвилиною пестите і ледве торкаєтеся його члена, перш ніж нарешті взяти його в рот.

    Незважаючи на те, що обидва ці види збудження дуже різні, вони можуть принести величезне задоволення вашому чоловікові.

    Головне - правильно застосовувати їх у кожній ситуації, І ... не покладатися тільки на одну пораду для отримання відмінного мінету.

    Звичайно, ви можете спробувати будь-яку з технік прелюдії з цієї нотатки, щоб урізноманітнити ситуацію.

    Отже, наступного разу, коли ви збираєтесь опуститися на свого чоловіка, подумайте:

    Що він знайде приємнішим:

    ·        Коли ви використовуєте довге, повільне, затяжне збудження, коли він практично благає вас поспішити, або...

·        Коли у вас немає часу на підготовку, тому що все, що ви можете думати, це взяти його в рот.

Тепер давайте дізнаємося, які поради щодо мінету зведуть вашого чоловіка з розуму...

 

Поради для гарного мінету

Ви обидва готові до головної події, що тепер робити? Спробуйте ці поради щодо мінету!

   Пограйтеся з вуздечкою

    Для багатьох чоловіків найчутливішим місцем на пенісі є вуздечка. Вуздечка - це нижній бік кінчика пеніса, де головка з'єднується з його стволом.

    Дуже приємна порада з мінету, яку ви можете використовувати для нього, полягає в тому, щоб використовувати кінчик вашої мови для ніжних лагідних рухів. Хоча ви, природно, стимулюватимете його вуздечку під час ссання або просто облизуючи його пеніс, ця техніка відрізняється тим, що ви зосередите всю свою стимуляцію на дуже конкретній точці на його пенісі.

    Погладжування його вуздечки може бути ідеальним способом почати мінет, перш ніж взяти до рота весь його член. Ви можете погладжувати його вгору-вниз, з боку в бік, по колу або поєднуючи всі три способи.

    Майте на увазі, що якщо ваш чоловік обрізаний, є ймовірність, що його вуздечка була видалена.

Подуйте на нього

Багато жінок так хвилюються при думці про те, як вони робитимуть мінет своєму чоловікові, що відразу ж приступають до цього, практично без підготовки і без дражнилок. Начебто вони зосереджені лише на тому, щоб змусити його еякулювати та випустити з нього сперму.

    Ніжно дражнити чоловіка і створювати сексуальну напругу, щоб він практично благав вас зробити йому мінет, - це життєво важливо, якщо ви хочете перетворити свій мінет з хорошого на відмінний.

    Ще один відмінний спосіб посилити сексуальну напругу і змусити його звиватися від захвату - ніжно лизнути його, обов'язково використовуючи велику кількість слини, а потім подути на мокру пляму, що утворилася. Подих на мокру шкіру створює відчуття прохолоди, яке відмінно підходить для того, щоб подразнити вашого чоловіка і змусити його стогнати від задоволення.

    Спробуйте робити це впродовж хвилини, перш ніж взяти його в рот.

 

                      Цілувати та ще раз цілувати

                                                                   

Ще один чудовий спосіб почати мінет з поцілунків його члена. Поцілунки - чудовий варіант, якщо вам подобається діяти повільно і дражнити свого чоловіка.

    Ви можете цілувати його член як завгодно, але це буде набагато простіше, якщо ви притримуватимете його рукою під час поцілунку. Існує безліч різних способів поцілувати його пеніс: від маленьких, швидких "чмоків" до довгих, інтенсивніших поцілунків. Йому особливо сподобається, якщо ви цілуватимете його дуже волого і ніжно. Не дивуйтеся, якщо на цьому етапі побачите, що з його члена капає сперма або прекум.

    Ви також можете використовувати цю сперму для змочування губ.

    Поцілунки - чудовий спосіб усунутись, якщо ви відчуваєте, що він близький до кульмінації, і хочете, щоб він почекав ще трохи, перш ніж досягне оргазму. Це також дасть відпочинок вашій щелепі, якщо ви відчуваєте, що вона втомилася від його присутності у роті.

Заборона на зубки

Ви ж знаєте, наскільки чутливим є пеніс вашого хлопця, особливо нижня частина головки. Для отримання задоволення це, звичайно, добре ... але якщо ви будете чинити занадто сильний тиск або будете занадто грубі з ним, то завдасте своєму чоловікові біль. Те саме стосується клітора та піхви, якщо ви мастурбуєте або ваш чоловік опускається на вас.

    Уявіть, як було б боляче, якби ваш хлопець постійно зачіплявся за вас нігтями... або ще гірше, уявіть, як було б боляче, якби він почав використовувати на вас свої зуби, коли вилизує і робить кунілінгус. Це була б агонія!

    Єдина обов'язкова порада з мінету при оральному сексі - це те, що ви не повинні використовувати зуби при ньому. Це може повністю зіпсувати фантастичний мінет.

    Але що, коли він дуже великий... а у вас маленький рот?

    У таких ситуаціях практично неможливо уникнути використання зубів, коли ви берете його до рота. Перше, що ви можете зробити, - це обхопити зуби губами, щоб губи служили м'яким бар'єром. Друге - зосередьтеся на техніці, при якій ви не берете його в рот.

    Примітка: Є невеликий відсоток чоловіків, яким подобається, коли ви використовуєте свої зуби і злегка натискаєте на його пеніс, використовуючи майже легкі дотики. Моя порада - ніколи не пробуйте цього доти, доки ваш чоловік сам не скаже про це.

    

Яка поза для мінету найкраща?

                                 

   Поза, в якій ви робите мінет свого чоловіка, може бути неймовірно важливою... або не мати жодного значення.

    Ось що я маю на увазі:

    Пози підпорядкування - Якщо ви хочете бути покірною для свого чоловіка, коли робите йому мінет, то опустившись на коліна або підштовхується ним, у той час як він залишається стояти, ви можете почуватися покірною, у той час як ваш чоловік почувається домінуючим.

    Якщо ви дивитися вгору і дивитися йому в очі, стоячи на колінах, це почуття покірності посилиться.

    Якщо ваші руки скуті наручниками за спиною, що дає вашому чоловікові більше контролю над вами, це може посилити почуття покірності до максимуму.

    Пози домінування – Звичайно, ви можете повалити свого чоловіка на ліжко, щоб він ліг на спину. Потім ви опускаєтеся на його голову/плечі і повільно опускаєтеся до його рота, наказуючи йому: "Оближ її!". Нарешті, ви нахиляєтеся вперед, щоб відповісти йому взаємністю, і починаєте робити йому мінет у позі 69.

    Щоб посилити ці відчуття, ви можете дотягнутися ззаду до його голови, взяти його за волосся і притягнути до своєї кицьки.

    Або ви можете прив'язати його руки до ліжка.

    Екзотичні пози - Як альтернатива, щоб надати пікантності, ви можете просто використовувати позу, яку ви ніколи раніше не використовували.

    Я хочу сказати, що поза, в якій ви робите мінет свого чоловіка, може значно посилити його задоволення (і ваше теж!).

    Поза, яку ви використовуєте, стає все більш важливою, якщо ваш чоловік – людина, яка збуджується візуально… а як ви вже знаєте, багато хлопців – візуальні тварини.

    До речі, про візуальне сприйняття...

    Дзеркала - Ще один чудовий спосіб посилити візуальні відчуття вашого чоловіка – використовувати дзеркало.

    Немає необхідності встановлювати дзеркало на стелі над ліжком, але...

    Подумайте про те, щоб зробити йому мінет перед звичайним настінним дзеркалом або навіть перед великим вікном або дверима душової кабіни, де він зможе побачити ваше відображення.

 

      Мій найважливіший трюк при мінеті

                                                       

    Вище вже говорилося про те, як важливо почуватися комфортно, коли ви опускаєтеся на свого чоловіка, якщо ви хочете отримати насолоду.

    Наступний трюк із мінетом є продовженням цього принципу. Бачите...

    Згідно з одним дослідженням, середній розмір ерегованого статевого члена становить близько 5 дюймів (12,9 см), тоді як згідно з іншим дослідженням середня довжина ерегованого статевого члена ближче до 5,6 дюймів (14,15 см), а попередні дослідження вказували довжину ерегованого статевого члена більше 6 дюймів (це може здивувати багатьох чоловіків; до 85% їх переоцінюють середній розмір статевого члена).

   Тепер...

Глибина рота від губ до горла може змінюватись в залежності від розміру та форми щелепи. За деякими оцінками, її глибина становить близько 3 чи 4 дюймів. Ви можете визначити свою глибину, використовуючи фалоімітатор та подивившись, як далеко ви зможете його вставити!

 

Підрахуйте...

    Це означає, що якщо ви візьмете член свого чоловіка в рот, то він удариться об задню стінку вашого горла і викличе блювотний рефлекс. Це не проблема, якщо у вас немає блювотного рефлексу, але у більшості він надчутливий.

    Трюк із чарівною рукою – щоб він не викликав у вас блювотний рефлекс, вам потрібно почати мінет, поклавши руку на основу його пеніса, щоб ви могли контролювати глибину проникнення.

    Якщо він особливо великий, то ви можете обхопити основу декількома пальцями, щоб узяти в рота лише невелику частину його члена; в іншому випадку ви можете просто покласти руку поряд з основою його члена або навіть на його стегно.

    Це відразу ж дозволить вам забути про блювотні позиви і зосередитися на тому, щоб принести йому більше задоволення.

 

Зворотний зв'язок із членом у роті

Як вже говорилося, більшість чоловіків збуджуються візуально, але ви можете не знати, що вони люблять чути ваш мінет.

    Як він може почути ваш мінет?

    Через ваші облизування, прицмокування, поцілунки, дихання та стогін.

    Я не кажу про те, щоб видавати гучні, фальшиві звуки, коли ви вводите та виводите його член із рота.

    Я хочу сказати, що більшості чоловіків подобається чути звуки, які ви видаєте під час мінету. Більше того, звуки, які видають жінки, можуть допомогти обом партнерам досягти оргазму.

    Так що, якщо вам трапляється видавати багато звуків, насаджуючи його пеніс і задихаючись після глибокої глотки, ні на хвилину не думайте, що це відштовхує вашого чоловіка. Чоловікам це подобається.

    І...

    Якщо ви отримуєте задоволення під час мінету, не соромтеся стогнати від насолоди, навіть коли він у вас у роті.

 

Подкаст: 14 просунутих технік мінету

    Я нещодавно записав цей подкаст, щоб навчити вас найпросунутішим і найприємнішим технікам мінету, які ви можете використовувати на своєму чоловікові, щоб дати йому оргазм такої інтенсивності, що він може впасти в "сексуальну кому". Я розповідаю про все, починаючи від BDSM та закінчуючи тим, як правильно його закінчити.

    Ініціація

Хто зазвичай виступає ініціатором сексуальних стосунків? Ви чи ваш чоловік?

    Подумайте про це на мить.

    Якщо ви обоє вважаєте за краще, щоб ініціатором щоразу виступав один і той же партнер, то чудово!

    Однак більшість хлопців вважають за краще, коли є певна варіативність... Іноді ініціатором є він, а іноді ви.

    Постарайтеся враховувати це у ваших відносинах, тому що це може бути дійсно сексуально для вашого чоловіка, коли ви будите його несподіваним ранковим мінетом (або ви можете віддати перевагу ранковому сексу).

    Так само збуджуючим може бути, коли він вистачає вас, штовхає на коліна і розстібає штани.

    Коротше кажучи, іноді дозвольте йому почати, а іноді ви маєте бути ініціатором.

    Те саме стосується й інших видів сексуальної активності. Дізнайтеся 9 способів ініціювати секс.

    Доводи проти гарного мінету

Я сподіваюся, що після прочитання цієї статті ви зрозумієте, як легко і просто зробити своєму чоловікові чудовий мінет. Існує величезна кількість різних порад з мінету, які ви можете використовувати, щоб принести йому сильне задоволення.

    Але перш ніж ви почнете використовувати ці поради, є кілька життєво важливих аспектів мінету, які ви повинні знати, щоб переконатися, що ви не робите нічого, що завадить вашим навичкам орального сексу або зменшить задоволення, яке ви даруєте чоловікові.

    Раніше в цій статті я вже згадував про проблему випадкового використання зубів. Будь ласка, зверніться до цього розділу, щоб зрозуміти, як уникнути випадкового використання зубів.

    Очікування розплати - В ідеальному світі кожен партнер безкорисливо приносив би своїй коханій людині нескінченне задоволення, ніколи не вимагаючи нічого натомість. Звичайно, у реальному світі це трохи нереально та нездійсненно. Однак ви ніколи не повинні розглядати заняття любов'ю (або мінет!) як щось, що ви робите тільки для того, щоб отримати натомість рівне задоволення.

    Секс - це вправа " синиця у руці " .

    Для контролю - Використання цих порад з мінету або сексу як зброя та метод контролю над своїм чоловіком - це рецепт катастрофи. Якщо ви почнете відмовляти у сексі, щоб змусити свого чоловіка щось зробити, то у вас обох дуже швидко виробиться негативне ставлення до всього, що пов'язане із сексом. Так само обіцянка зробити йому мінет тільки в тому випадку, якщо він зробить те чи інше, призведе до нездорової ситуації у вашому сексуальному житті.

    Звичайно, ця порада не відноситься до рольових сценаріїв, в яких ви намагаєтеся "зламати" свого чоловіка або змусити його видати секрет, дражнячи і манячи його.

    Відсутність різноманітності - Очевидна, але часто забута "не треба" мінета - це відсутність різноманітності. Так само, як виконання одних і тих же завдань щоразу в офісі призводить до похмурого і нудного робочого дня, це стосується і вашого сексуального життя. Насправді дослідження показали, що хоча і чоловіки, і жінки отримують задоволення від нового сексуального досвіду, чоловіки більше люблять нову і захоплюючу сексуальну стимуляцію, то чому б не дати йому це!

  Іншими словами, якщо ви будете використовувати одні й ті самі дві техніки зі своїм чоловіком щосуботи ввечері, то він перестане чекати цього. Головне - використовувати достатньо варіацій у своєму репертуарі орального сексу, щоб він був напоготові. Однак надто багато різноманітності може бути і поганою річчю.

    Занадто багато різноманітності! - Отже, щодня ви дізнаєтесь все більше і більше порад щодо сексу, щоб доставити йому потужний оргазм. Вам може здатися, що ви повинні щодня пробувати на ньому щось зовсім нове, забуваючи при цьому про ті поради з мінету, які ви використовували раніше, щоб принести йому задоволення.

    Занадто велика варіативність - НЕ найкраща стратегія, якщо ви хочете мати повноцінне сексуальне життя. Це все одно, що кожні півроку перекроювати свій будинок і викидати всі меблі та прикраси, які вам подобаються, разом із меблями та прикрасами, які вам не подобаються. Але навіщо викидати те, що подобається? Звісно, потрібно залишити те, що вам подобається.

  Коротше кажучи, обов'язково пробуйте нові ідеї для мінету, але не забувайте про ті поради з мінету, які вже відмінно працюють.

    Тепер, ви знаєте, як почати робити мінет, і вивчили секретні техніки мінету, що викликають оргазм.

    До речі, будьте готові до побічних ефектів))

·  Чоловік постійно дивитися на вас так, ніби хоче зірвати з вас одяг.

·  Інші жінки будуть заздрити вашим стосункам і тому, як ваш чоловік звертається з вами.

·  Хлопець виправдовуватиметься перед своїми приятелями і скасовуватиме зустрічі з ними, щоб провести з вами більше часу.

·  Чоловік просто не зможе відірватися від вас.

    Ваші нові знання зроблять будь-якого чоловіка повністю і неподільно залежним від вас, змушуючи його виконувати все, що завгодно, аби бути з вами.

    Ці секретні техніки орального сексу, які ви можете використовувати на будь-якому чоловікові, дадуть йому такий потужний, струсаючий тіло оргазм, що він може знепритомніти.

    Якщо ви знаходитесь у відносинах, в яких більше немає "іскри", і хотіли б випробувати більше пристрасті, вогню та інтенсивності, то вам варто спробувати їх.


Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Оля
28.09.2021 18:39:04
Вау, статья конечно впечатляет.
Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання