Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Анальний секс. Чому чоловіки так прагнуть його?

1(5).jpg

Всі ми прагнемо до отримання насолод під час сексу, але чоловікам найчастіше хочеться випробувати. нові відчуття і збагнути щось незвідане. Статистика говорить про те, що про анальний секс частіше говорять, ніж практикують та ініціатором часто виступає чоловік, пропонуючи своїй жінці зайнятися цим, здавалося б, забороненим сексом. Але що саме так приваблює чоловіків в анальному сексі, чому вони так прагнуть зайнятися саме ним?

В анальному отворі розташована величезна кількість нервових закінчень, які пов'язані з м'язами малого тазу і під час прояву оргазму він також ритмічно скорочується, як і піхву. Виходячи з цього, при правильній стимуляції та проникненнях, ви зможете випробувати анітрохи не менший, а може навіть набагато сильніший оргазм. Більшість людей, особливо жінок, уникають цього виду інтимних відносин, через свої страхи, і це не дивно, адже потрібний лише один невірний рух, який може призвести до малоприємних відчуттів, але якщо вивчити все і навчитися техніки анального сексу, то відчуття будуть неймовірними для обох партнерів.

Анальний отвір починається двома м'язовими кільцями і якщо ввести в анальний прохід палець на 1 сантиметр і притиснути його до стінок, ви зможете відчути, як довільно скорочуються внутрішні м'язи - м'язи сфінктера. Зовнішніми м'язами ви можете керувати самостійно, стискаючи і розтискаючи, але внутрішні керуються самостійно, саме внутрішні м'язи, при неправильному зверненні, призводять до неприємних, іноді навіть до хворобливих відчуття. Щоб анальний секс приніс максимум задоволення, потрібно збільшити час для сексуальних прелюдій, щоб максимально розслабитися. Допомогти можуть легкі алкогольні напої, оральні ласки, поцілунки, ви зможете абсолютно розслабитися та повністю поринути у солодкі насолоди.

Якщо вам хочеться швидше приступити до статевого акту, то під час анального сексу важливо не поспішати і не квапити події, всі рухи мають бути плавними та ніжними. Для того щоб проникнення були максимально плавними і ніжними використовуйте мастила, так ви уникнете можливих мікротріщин і неприємних відчуттів. Психологічний стан теж дуже важливий, адже якщо ви не налаштовані на такий вид сексу і не відчуваєте відчуття збудження, що зростає, то навіть при всьому бажанні всі спроби партнера збільшити інтенсивність стимуляції не приведуть до позитивного результату.

Чоловікам анальний секс приносить набагато яскравіше задоволення, ніж вагінальний чи оральний секс. Завдяки тому, що пружність анального проходу набагато сильніша за вагінальну, тиск на пеніс доставляє чоловікові неповторні відчуття насолод. Область анального проходу є високочутливою ерогенною зоною, стимуляція якої може спричинити сексуальне збудження та розширить спектр емоційних насолод.

Буде зовсім не зайвим згадати той факт, що анальний секс часто використовується і для профілактичних цілей, особливо він корисний для чоловіків. Масаж простати може вирішити багато сексуальних проблем і має великий вплив на основу статевого члена, який знаходиться поряд з анальним проходом. У будь-якому випадку, які б мотиви не привели вас до такого виду сексуального акту, варто навчитися правильно ним займатися і тоді ви зможете відчути нові, неперевершені відчуття, які не будуть схожі на інші.

Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання