Ми працюємо (тільки онлайн, фізичні магазини не працюють) і відправляємо замовлення заради Українського сексу та економіки. Просимо віднестись з розумінням: відправки післяплатою можливі за умови часткової передплати. Слава Україні! 

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Ми працюємо (тільки онлайн, фізичні магазини не працюють) і відправляємо замовлення заради Українського сексу та економіки. Просимо віднестись з розумінням: відправки післяплатою можливі за умови часткової передплати. Слава Україні! 

Що означає бути сексуально позитивним?

Что значит быть сексуально позитивным? a:2:{s:4:"TEXT";s:16623:"

   Навколо того, що означає бути секс-позитивним, досі панує плутанина.

   Я ніколи не чула цього терміна на курсах письменницької майстерності чи психології в коледжі. Багато років тому, коли я зустрічалася, ніхто не називав себе секс-позитивним.

   Тільки коли я почала досліджувати свої різні сексуальні бажання, що зростають, я вперше почала читати про рух секс-позитивістів.

   У ході своїх сексуальних досліджень я багато чого дізналася про себе, в тому числі (1) я не налаштована на моногамію, (2) бути сексуально покірним - це, можливо, мій найбільший стимул, і (3) після деяких реальних експериментів за взаємною згодою з двома моїми подругами-жінками я, можливо, не зовсім натурал.

   І, що найважливіше, я навчилася відпускати багато пригнічень сорому, щоб знайти в собі мужність почати сексуально самовиражатися.

   У дитинстві у мене не було особливого стимулу для позитивного ставлення до сексу. Для моїх батьків розмови про секс були забороненими та важкими.

   Дослідження свого тіла та пізнання фізичного задоволення через мастурбацію ніколи не були темою для розмови. Нагота була ганебною та недоречною і завжди сексуалізувалася.

  Я багато працювала над тим, щоб позбутися негативного самоосуду і сорому за секс. Мені ще є над чим працювати, але я вже далеко від того, що було раніше.

Деякі з способів, якими мені подобається виражати свою секс-позитивність, включають:

  • публікація як наукових, так і особистих статей про секс та стосунки з метою допомогти собі та іншим.

  • прояв моїх сексуальних пристрастей та бажань з іншими людьми (в безпечній обстановці, за взаємною згодою)

  • всебічна сексуальна освіта з будь-яких питань - від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації до кращого оргазму та спілкування про секс у романтичних відносинах

  • активну участь у дослідженні свого сексуального шляху.

   Ми повинні мати можливість отримувати фізичне, розумове та емоційне задоволення, на що б воно не було схоже, за умови, що ми нікому не завдаємо шкоди. І ми повинні бути відповідальними за те, як ми висловлюємо свою сексуальність без осуду з боку інших.

Читайте також: ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВО З СЕКСУАЛЬНОЇ ЗГОДИ БЕЗ ПОМИЛОК

Що таке секс-позитивність і чим вона не є

   Судячи з деяких статей, які я читала останнім часом, я знаю, що все ще є люди, які не розуміють, що таке секс-позитивність і звідки вона взялася.

  Деякі вважають цей термін черговим помітним хештегом або непотрібним ярликом. Хтось може сказати, що ми просто лемінги, які наслідують черговий соціальний тренд, що викликає роздратування.

   Я змушена з цим не погодитися. Я не думаю, що просвітництво в галузі людської сексуальності з метою пропаганди здорової, безпечної та розумної поведінки, а також зміна негативного ставлення до сексу, що часто призводить до придушення, деструктивних відносин та злочинів, пов'язаних із сексуальним насильством, робить нас лемінгами.

   А якщо й так, то я думаю, що ви можете підписатися під цими "лемінгами".

  Що стосується того, звідки взявся цей ярлик, ми можемо повернутися в 1920-і роки і подивитися на роботи Вільгельма Райха. Йому часто приписували цю фразу, коли він, всупереч поширеній думці, стверджував, що секс позитивний і здоровий, а не брудний. (Габріель Кассель, Healthline)

  Райх був психоаналітиком, доктором медицини та однією з найрадикальніших фігур в історії психіатрії. Він не кричить про людину, яка слідує стадному відчуттю, не проводячи власних досліджень (тобто лемінг). Зовсім навпаки.

   “Секс-позитивність - це не просто черговий галас, який можна знайти у міському словнику. Це основа, яку консультанти, медичні працівники та університети використовують для навчання та розмов з молодими людьми з питань, пов'язаних із сексуальністю та сексуальним здоров'ям. Секс-позитив - це комфортне ставлення до власної сексуальної ідентичності та сексуальної поведінки інших людей з метою пропаганди здорового, розумного, безпечного та консенсуального сексу”, - Софія Тальп, журналіст.

  Іноді, думаючи про секс-позитивність як про соціальний та філософський рух, легше подивитися на те, чого робити не слід.

  Це означає не соромити матерів, які годують грудьми на публіці, тому що не дай Бог комусь на вулиці побачити жіночий сосок або груди, що дає дитині чудо життя і робить те, для чого вона була створена.

    Це означає не звинувачувати жертв сексуальних домагань чи нападів через будь-яку причину. Ні – значить ні, і якщо наше вбрання демонструє багато шкіри, чи ми стриптизерки, чи ми розміщуємо еротичні фотографії в Інтернеті – це не означає, що нас слід звинувачувати у знехтуванні власною безпекою, якщо хтось намагається нав'язати нам себе без згоди.


  Становлення секс-позитивного суспільства означає, що жінка може йти вулицею серед білого дня, повністю оголена, і її не звинувачуватимуть у тому, що вона робить себе сприйнятливою до зґвалтування.

   Насправді, я готова до того дня, коли чудова оголена дівчина зможе йти вулицею і не наражатись на небезпеку зґвалтування. Я знаю, що в цьому світі завжди будуть небезпечні або божевільні люди, і тому ми завжди повинні вживати запобіжних заходів. Але ми все одно можемо працювати над створенням кращого суспільства, в якому секс розглядатиметься як здорова та природна частина людського буття. Як фізичні вправи, стосунки чи перегляд улюбленого серіалу.

  Бути секс-позитивним також означає не бути ейджистом, коли йдеться про людей похилого віку, які отримують фізичне задоволення. Люди – сексуальні істоти. І хоча наш природний процес старіння іноді приносить більше проблем, немає причин засуджувати жінку похилого віку за те, що вона сексуальна істота - будь їй 40, 60 або 80 (або більше). Те саме стосується і чоловіків і ярлика "брудного старого", який часто приписують без будь-якої ясної причини, крім того, що у нього є сексуальні бажання, як і у всіх інших.

Бути секс-позитивним - означає не ставити нікому палиці в колеса і не робити припущень на основі їхніх бажань/фантазій. Поки моя фантазія про зґвалтування безпечна, розумна і здійснюється за взаємною згодою, вона просто є здоровим проявом моєї покірності – і це дуже збуджує.

Читайте також: Які ваші таємні еротичні фантазії? Дізнайтеся зараз!

   І якщо наше сексуальне бажання насправді полягає у відсутності сексу взагалі, це теж має бути цілком прийнятним. Це не один розмір, що підходить усім. Мене може щось влаштовувати, а мого друга в Інтернеті це не влаштовує. Різниця між секс-позитивністю та секс-негативністю, однак, полягає в тому, чи вирішуємо ми ображати та засуджувати інших за те, що їм подобається ("фу-фу-фу").

   Хоча цей список не є всеосяжним, я закінчу його наступним. Секс-позитивність означає не вважати, що людська сексуальність та різні способи її вираження, якими ми, як люди, насолоджуємося, за своєю природою шкідливі, неприродні, брудні чи неконтрольовані.

Любити і дозволяти кохати

   Нещодавно я опублікувала статтю про те, чому я розміщую свої еротичні фотографії у соціальних мережах. Частково це пов'язано з увагою, звісно. Але багато хто з нас любить увагу. Це також частина причини, через яку ми пишемо або створюємо витвори мистецтва – щоб привернути увагу до наших ідей.

  Але для тих з нас, хто виставляє своє сексуальне "я" напоказ, це щось більше, ніж увага. Це вихід для вираження нашої сексуальності. Для нас це спосіб показати, що позитивне ставлення до сексу означає порятунок від сорому та прийняття нашої прекрасної сексуальної сутності.



Що думаєте? Як скоро в нашому суспільстві можна буде вільно демонструвати свою сексуальність, не побоюючись засуджень з боку моральних опонентів? Ділимося своїми думками та розповідаємо про свої бажання (тут вас точно ніхто не засудить)))!


";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 3.67 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання