Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Фетиш лоскоту - що це таке і як сексуально полоскотати свого партнера

Фетиш щекотки - что это такое, и как сексуально пощекотать своего партнера a:2:{s:4:"TEXT";s:51769:"

Лоскіт - це сексуально!

   Офіційна термінологія фетишизму лоскоту відома як knismolagnia (knismophilia / titillagnia) - це сексуальне збудження, одержуване від лоскоту когось або від відчуття, що лоскочуть вас самих. Knismolagnia походить від Knismesis, що є легкою формою лоскоту, як коли жук лоскоче волоски на ваших руках, тоді як gargalesis - це термін для сильного лоскоту, який повиннен викликати сміх.

У цьому посібнику з фетишу лоскоту ви дізнаєтеся все про:

 • Що таке фетиш лоскоту?

 • Історія сексуального лоскоту.

 • Коли лоскіт стає фетишем?

 • Як дізнатися, хто ви - кнісмофіл чи лоскотун?

 • Чому люди збуджуються від лоскоту?

 • Причини, через які ми можемо збуджуватися від лоскоту.

 • Способи вивчення лоскоту.

 • Ігри з лоскотом, тортури лоскотом і еротичний лоскіт.

 • Knismolagnia Kink.

 • Еротичні місця на тілі для лоскоту.

 • Як сексуально лоскотати свого партнера.

 • Що робити, якщо ваш коханець любить лоскіт, а ви ні.

 • Сексуальні кордони.

Лоскотати - означає приносити задоволення

   

   У підлітковому та юнацькому віці лоскіт часто є частиною нашого знайомства з грайливими дотиками як сексуальним початком флірту, обмацування подружки або пестощі знову набутого захоплення.

   

   Для когось лоскіт може бути дуже дитячим, забавним, збуджуючим і навіть еротичним. Для інших це може бути найгіршим кошмаром або навіть використовуватися як покарання.

Коли ж лоскіт стає фетишем?


  Лоскіт може бути або сексуальним інтересом, або сексуальним фетишем (парафілією) у дорослому віці, залежно від вашого визначення.

   У чому ж різниця? Насправді не дуже велика.

   Сексуальний інтерес може перетворитися на парафілію в залежності від того, наскільки сильною стає фіксація на ньому, і якщо це заняття викликає проблеми у вашому житті. Найчастіше фетиш розглядається як нешкідливий сексуальний інтерес, якщо він нікому не завдає шкоди.

   Вайолет Блю, співавтор книги "The Fetish Sex Guide", каже, що сексуальні фетиші - це "стандартна проблема".

"Якщо подивитися на культурні стереотипи про те, що таке "нормальний" секс, то практично все, що ви робите за межами подружнього гетеросексуального місіонерського статевого акту, можна вважати "девіантним" [и] кожен, хто має геніталії та мозок, має сексуальний фетиш.

   Блю вважає, що фетиші не "девіантні", а "чарівні":

   "Коли у когось є сексуальний фетиш, це означає, що для нього предмет, манера одягатися або конкретний сценарій набувають магічної якості, мають більш глибокий сенс і стають частиною його улюблених сексуальних переживань - або іноді абсолютно необхідні для задовільної сексуальної розрядки" .

   Фетішизм стає проблематичним, коли фетишист відчуває, що не може чесно поділитися своїм інтересом з партнером та/або реалізувати свою фантазію. Це призводить до того, що людина ховає свої сексуальні імпульси в шафі або пригнічує їх, відчуває почуття провини, почувається виродком або шукає нездорові способи реалізації своїх фантазій. Коли людина не має здорового виходу для свого фетиша, це також може призвести до небезпечної, екстремальної чи руйнівної поведінки чи діяльності.

   Тоді фетиш стає парафілією.

Що таке парафілія?

   У психіатрії парафілія визначається як "стан, що характеризується аномальними сексуальними бажаннями, зазвичай пов'язаними з екстремальними або небезпечними діями".


    Американська психіатрична асоціація стверджує, що "нетипові сексуальні інтереси" не вважаються парафілією чи психічним розладом. Для того щоб діагностувати парафілічний розлад, людина повинна "зазнавати особистих страждань", викликаних її інтересом, або заподіяти страждання "мимовільним особам" без згоди.

Читайте також: ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВО З СЕКСУАЛЬНОЇ УГОДИ БЕЗ ПОМИЛОК

   Вікіпедія визначає парафілію як "інтенсивне сексуальне збудження до нетипових об'єктів, ситуацій, фантазій, поведінки або осіб", і це часто нав'язлива і шкідлива поведінка, в той час як "незвичайним" сексуальним інтересом може бути будь-яка сексуальна поведінка, фантазія або сексуальна активність яка не шкідлива, навіть якщо вона трохи незвичайна.

  Таким чином, у більшості людей є сексуальний інтерес, який можна визначити як "фетиш". Це цілком звичайне та нормальне явище. Нездоровим він є лише тоді, коли завдає шкоди собі чи комусь іншому.

Що таке лоскочущий фетишизм?

   Офіційна термінологія фетишизму лоскоту відома як knismolagnia (або knismophilia, або titillagnia) - це сексуальне збудження, що отримується від лоскоту когось або від відчуття, що лоскочуть тебе самого. 

   Ось визначення з книги "Лоскіт", автор К. Р. Харріс, Каліфорнійський університет:

  Гаргалезис: Викликаючий сміх лоскіт, що викликається дещо сильним тиском, що неодноразово прикладається до певних лоскочучих ділянок тіла. Ця форма лоскіту не може бути викликана самостійно.

   Кнісмеза: Тип лоскіту, що викликається легким рухом по шкірі і зазвичай не асоціюється зі сміхом. Це відчуття можна легко викликати самостійно.

Висновок: Книсмологія відноситься до сексуальних бажань, збудження або фантазій, пов'язаних з лоскотом.

  Що стосується фетишизму, то, як кажуть, knismolagnia - одна з "найнезрозуміліших" і найменш вивчених парафілій, і в принципі нешкідлива. Однак люди, які страждають на це захворювання, часто віддають перевагу лоскоту іншим видам сексуальної активності, включаючи статевий акт. Насправді ніякої сексуальної активності не потрібно, і деякі люди можуть відчувати оргазм тільки від задоволення від лоскоту. Іншим навіть не потрібно, щоб їх чіпали, вони можуть збудитися, просто спостерігаючи за тим, як лоскочуть когось або лоскочучи когось іншого.

Як дізнатися, чи ви є кнісмофілом?

"Лоскіт викликає сміх у передчутті задоволення" - Чарльз Дарвін.


   Якщо ви відчуваєте інтенсивні, повторювані сексуальні бажання, пов'язані з лоскотом або лоскотанням іншої людини, і це єдиний спосіб збудитися або досягти оргазму, ви можете бути кнісмофіліком або лоскотуном.

Симптоми Кнісмології:

 • Сексуальне збудження від лоскоту

 • Сексуальний інтерес до лоскоту

 • Інтенсивні сексуальні позиви, що повторюються, пов'язані з лоскотом

 • Сексуальне збудження, пов'язане з лоскотом

Якщо ви лоскотун, ви можете потрапити в одну з цих категорій:

 • Лоскотун- людина, яка лоскоче або мучить лоскотом іншого з метою змусити жертву, зазвичай стриману і безпорадну, істерично сміятися, плакати, кричати, мочитися, еякулювати і навіть втрачати свідомість від тривалого інтенсивного лоскоту. Зазвичай робиться за згодою для еротичного сексуального задоволення, але іноді використовується як ефективне катування ув'язнених.


 • Жертва катування лоскотом - той, хто піддається лоскоту, або за згодою лоскочучого для фізичних вправ або сексуального задоволення, або іншими людьми як тортури для отримання інформації, або садистського задоволення. Якщо жертва дуже боїться лоскоту, вона відчуває гостру агонію від автоматичних рефлексів організму, таких як істеричний сміх, крик, плач, спазми м'язів, сечовипускання, еякуляція і навіть конвульсії і втрата свідомості. Як правило, у практиці BDSM (бондажний садо-мазохізм) об'єкт лоскоту повинен бути в хорошому фізичному стані, тому що сильний лоскіт може викликати інсульт і судоми.

    Серед любителів лоскоту терміни "Лер" і "Лі" також використовуються для позначення лоскочучого або того, кого лоскочуть.

   Хороша новина полягає в тому, що лоскіт не є небезпечним. Якщо тільки мова не йде про грубе, надмірне лоскотання, яке може стати болючим, не за взаємною згодою (деякі люди не виносять лоскоту) або не стає проблематичним: настільки нав'язливим, що заважає вашому життю, роботі, щастю, здоров'ю або стосункам.

   Погані новини? Ви не можете самостійно довести себе до сміху. Якщо ви не шизофренік, тому що "їх мозок не здатний розрізняти дотики, що генеруються самостійно і ззовні".

    Рішення? Знайдіть собі партнера, який отримує від лоскоту таке ж задоволення, як і ви!

Чому люди збуджуються від лоскоту?

   Лоскіт символізує рух, виведення зі стану незворушності. Коли когось лоскочуть, він може намагатися боротися зі своєю реакцією, але навряд чи йому вдасться зберегти нерухомість. Він почне крутитися. Він раптом виявить, що посміхається, незалежно від того, наскільки сильно він намагається зберегти стоїчне положення. Він буде виведений із стану контролю, в якому перебував.

   По-перше, не всі бояться лоскоту. Для деяких лоскіт - це крайня неприємність, яка може бути навіть болючою. Інші можуть взагалі нічого не відчувати. А деякі люди бояться лоскоту тільки в певний час або на певних ділянках тіла. Насправді, в одному дослідженні лише 32% респондентів отримали задоволення від лоскоту, 32% поставилися до неї нейтрально, а 36% взагалі не відчували задоволення.

  Чому люди взагалі бояться лоскоту і сміються, коли їх лоскочуть, було предметом серйозних дебатів філософів, учених, дослідників і мислителів, включаючи Чарльза Дарвіна, Платона, Аристотеля, Френсіса Бекона та Галілео Галілея. І ми досі намагаємося зрозуміти, чому люди сміються, коли їх лоскочуть.

  Вчені-лоскотуни навіть зайшли так далеко, що досліджували, яка область мозку спалахує, коли ви лоскочете ноги людини, пристебнутої до магнітно-резонансного томографа мозку. Уявіть собі, що вас пристібають до магнітно-резонансного томографа і намагаються зберегти нерухомість, поки хтось лоскоче ваші ноги!

   І, як стверджують Г. Стенлі Холл та Артур Аллін у статті "Психологія лоскоту, сміху та комічного", просте уявлення того, що ви збираєтеся когось полоскотати, може викликати сміх.

  Як не дивно, почуття лоскоту властиве не тільки людям. Примати, бонобо, мавпи та миші, схоже, отримують задоволення від лоскоту, а мавпи навіть грають у ігри з лоскотом.


Коротка історія лоскоту

  Чи знаєте ви, що історично існували професійні лоскотачі ніг? Так, напевно, ви дійсно можете мати роботу професійного лоскоту.

   У своїй книзі "Сексуальне життя ніг та взуття" Вільям А. Россі написав, що "лоскотання ніг в інтимних цілях широко використовувалося" в Російській імперії протягом століть, щоб лоскотати елітних дворянок та цариць. Ця форма лоскотання використовувалася в інтимних цілях як форма еротичного задоволення чи прелюдія. Вона часто супроводжувалася бравурними баладами чи брудними історіями. Вважалося, що ця практика виконувалася як прелюдія, щоб ці знатні жінки були в настрої і готові до сексу. Відомо, що Катерина Велика, імператриця Росії, серед інших своїх сексуальних уподобань користувалася послугами професійних лоскотунів.

Читайте також: Додайте фарб у своє сексуальне життя: дізнайтеся ВСЕ про прелюдії

  Професійні лоскотуни були або жінками, або євнухами, і вони відточували свої дивовижні техніки лоскоту, ретельно практикуючись. Лоскотуни працювали повний робочий день, оскільки були дуже затребувані і славилися своєю майстерністю, а також добре оплачувались.

    Але не лише росіяни насолоджувалися еротичною лоскотом. Цариця Хатшепсут із Стародавнього Єгипту, як кажуть, використовувала олію насіння анісу на своїх ногах, "щоб підготувати їх до ритуалу передкоітального лоскотання". Потім євнух лоскотав її ноги павиним пером і доводив її до піку збудження.

Причини, через які ми можемо збуджуватися від лоскоту

      "Тактильна чутливість стопи може бути вищою, ніж будь-якої іншої частини тіла, включаючи кінчики пальців" - Альфред Кінсі.

  "Анатомічно сенсорне постачання стопи і геніталій розташоване поруч у мозку (сенсорний вхід) і може викликати перехресні асоціації у деяких людей. Отже, лоскотання ступнів буде еквівалентно "лоскоту їх фантазій". Безсумнівно, нервове живлення стопи проходить через область тазу, і це також може мати деякий периферичний зв'язок. Травматичні епізоди, такі як напад тиків, можуть формувати поведінкові асоціації, де лоскіт і сечовипускання або сексуальне збудження, включаючи еякуляцію, можуть бути пов'язані”.

  Ніхто до кінця не знає, чому людям подобається, коли їх лоскочуть, і навіть чому це може викликати сексуальне збудження. Проте є кілька теорій.

 • Більшість людей у якийсь момент свого життя брали участь у сексуальному лоскіті, зазвичай у підлітковому віці під час залицяння.

 • Лоскіт може бути одним із видів сексуальної (або, принаймні, інтимної) прелюдії. Це може допомогти вам дізнатися про тіло вашого партнера і про те, що його збуджує (або принаймні, що змушує його боятися лоскоту!), що призведе до більш глибокої близькості.

 • Лоскіт змушує вас знову відчути себе молодим, тому що він дурний, легковажний та грайливий, у нього є дитяча невинність.

 • Лоскіт викликає сміх. Люди люблять сміятися, а сміх заразливий.  Сміх створює зв'язок між людьми, тому лоскотання може стати інтимним способом торкнутися один одного, посміятися і стати ближчим з тим, кого ви любите. Сміх вивільняє ендорфіни, які викликають почуття задоволення, полегшують біль та сприяють зміцненню зв'язку.

 • Це безпечний секс. Так. Ви можете грати в лоскіт зі своїм коханцем, будучи повністю одягненим, і при цьому отримувати масу еротичного задоволення, не займаючись сексом.

 • Сексуальна близькість. Лоскіт - це інтимний спосіб пограти з новим потенційним партнером, якщо ви відчуваєте, що ще не готові до сексу. Це не зовсім секс, але ви ніколи не знаєте, можливо, ви навіть досягнете оргазму.

 • Це фізична гра. Лоскіт - це форма фізичної близькості, яка може призвести до сексу. Ах-ха!

 • Лоскіт також є джерелом задоволення і є сексуальною розрядкою, прелюдією або еротичною грою між коханцями.

 • <і>Лоскіт можна розглядати як форму розрядки, тому що він дозволяє об'єкту лоскоту (він же Лі) втратити контроль, оскільки він безпорадний. Це допомагає зняти стрес, що призводить до розслаблення та покращує настрій для сексу.

 • Лоскіт може використовуватися в BDSM як спосіб тортури або покарання сабмісиву, або як форма гри з відчуттями.


Ігри зі лоскотом

  Лоскіт - це також заняття між двома або більше людьми, яке можна перетворити на гру. Вікіпедія зазначає, що деякі люди грають в ігри з лоскотом на кшталт соціальної взаємодії: для розваги, для еротичного задоволення або як спосіб перевірити свою витривалість.

   Ігри з лоскотом можуть також включати в себе бондаж, щоб запобігти захисту лоскочучих місць, а також пов'язку на очі для посилення напруженості, несподіванки та передчуття.

   "Мета таких ігор - викликати неконтрольовані звивання, боротьбу, сміх, вокалізацію і т.д. у того, кого лоскочуть, у той час як людина намагається контролювати ці реакції, не маючи можливості фізично захистити вразливі місця".

   Ігри з лоскотом також є поширеним видом порно (понад 19000 результатів на одному популярному сайті), в якому жертву часто зв'язують і еротично лоскочуть одним або декількома лоскотальниками.

Катування лоскотом

   "Амбівалентність лоскоту, насолода, яка може швидко стати болючою...".

   Катування лоскотом може бути екстремальною формою грайливого лоскоту. Вона виконується дорослими за взаємною згодою або як забавна гра, або як частина BDSM-сценарію, де домінант може лоскотати сабмісива для посилення свого домінування або використовуючи її як форму покарання.

   З іншого боку, деякі тортури лоскотом зовсім не веселі. Вони може бути використані "для насильства, домінування, переслідування, приниження чи допиту людини" проти її волі, що може призвести до "реальних фізичних та психічних страждань жертви." Катування лоскотом застосовувалися як вид реальної тортури протягом всієї історії.

Способи вивчення лоскоту

Knismolagnia Kink

   Як згадувалося вище, тиклінг можна досліджувати як BDSM-активність, яка включає стримування, бондаж, лоскотання руками або іншими іграшками, такими як пір'я і еротичні лоскотання. Це може бути формою гри, прелюдії, приниження, домінування та підпорядкування, тортури чи покарання, залежно від ваших бажаних намірів.

  Лоскіт в BDSM також може бути формою гри з відчуттями або способом викликати примусовий оргазм (якщо лоскотальник відчуває сексуальне збудження від лоскоту). Вона часто включає бондаж, або утримання, або використовується з безпечним словом без стримування. Лоскіт може використовуватися і з іншими формами гри з впливом або іграшками для гри з відчуттями.

Читайте також: 6 способів урізноманітнити стосунки за допомогою секс-іграшок

Великий вибір секс-іграшок тут

Еротичне лоскотання

   Існує безліч способів, за допомогою яких можна грати з кимось у лоскотання. Це може бути просто грайливий вид флірту, який можна робити в будь-який час дня, повністю одягненими. Або ж це може бути використане як прелюдія перед головною подією.

   Еротичний лоскіт може бути використаний як частина гри відчуттів. Лоскотати можна пальцями, язиком, губами, дмухаючи на шкіру, волоссям або лоскочучою іграшкою, наприклад, пір'ячком.

Еротичні способи лоскоту включають:

 • Ніжний подих у вухо.

 • Облизування зовнішнього вуха та мочки вуха, а потім швидке засовування язика у вухо коханого.

 • Ніжно проведіть кінчиками пальців по лінії росту волосся або по задній частині шиї, щоб викликати еротичні мурашки.

 • Подуйте на задню частину шиї та хребет.

 • М'яко лоскотати нижню частину колін легкими павучими рухами пальцями.

 • Ігриве стискання бокових сторін колінних чашок.

 • Пощипування, облизування або покусування пальців ніг.

 • Дмухати губами на м'ясисту частину живота, щоб видавати специфічні звуки.

 • Якщо у вас довге волосся, накиньте своє волосся на тіло коханця і повільно проведіть ним по тілу, щоб тільки кінчики торкалися шкіри.< i>

 • Використовуйте перо, або пухову нитку, соломинку, щітку для волосся, ватну паличку, пензлик для малювання, електричну зубну щітку (чи вібратор) або інший лоскочущий інструмент на ногах партнера чи інших чутливих місцях. (До речі, птеронфілія - це сексуальне збудження від лоскоту пір'ям. Згідно з Вікіпедією, воно походить від грецького слова "птерон", що означає перо або крило).

 • лоскотання пахви (також зване доухіні) - це лоскотання внутрішньої сторони відкритої пахви. 

Еротичні місця на тілі для лоскоту

  Є багато місць на тілі, які можна полоскотати. Найпопулярніші з них - ступні, під пахвами та з боків грудної клітки. Але не обмежуйтесь лише цими місцями. Будьте грайливими, експериментуйте та пробуйте різні місця, а також різні види дотиків - від м'яких і ледь відчутних до повноцінного лоскоту.

   Не забудьте спробувати геніталії (вульву, клітор, горбок Венери або пеніс та яєчка у чоловіків), груди, соски, внутрішню поверхню стегон, задню частину шиї, горло та точку пульсу, підборіддя, коліна, щоки, долоні рук, талію та сідниці . Ніколи не знаєш, де може ховатися "солодка точка" твого коханого!

Як лоскотати свого партнера

   Ви можете не знати, але існують своєрідні правила лоскоту:

1. Згода: По-перше, переконайтеся, що у вас є згода. Можливо, вам подобається, коли вас лоскочуть, але ваш коханець може насправді ненавидіти це. Не робіть цього без його дозволу, якщо не хочете серйозно вивести партнера з себе. Якщо ви спробуєте підкрастися і лоскотати когось без його згоди, це може здатися нападом, особливо якщо ви погано знаєте цю людину.
2. Поговоріть про це: Запитайте свого партнера, де йому подобається, коли його лоскочуть. Чи має він зони, які заборонені? Чи любить він легкі та чуттєві чи шалено інтенсивні лоскітки?
3. Безпечне слово: Це може бути просте "стоп!", або якщо ви розігруєте сцену, ви можете використовувати безпечне слово, наприклад "RED", щоб лоскіт не став нестерпним.
4. Настрій: спочатку переконайтеся, що ви обидва перебуваєте в грайливому, легкому настрої. Лоскотіння, коли ви не в тому настрої, також може відштовхнути вас.

5. Дотик: Почніть з легких, ледь помітних дотиків і поступово збільшуйте тиск. Починайте повільно і доводьте до несамовитості.
6. Повторення та варіації: Використовуйте повторення, коли ви знаходите його "точку" і концентруєтеся на ній. Але ви також повинні використовувати варіації для несподіванки, щоб створити більший вплив і дати партнеру деяке полегшення час від часу.

  Розважайтесь! Будьте грайливими, досліджуйте та отримуйте задоволення. Зрештою, лоскіт - це сміх і веселощі. Згадайте, як це - знову бути дитиною і посмійтеся!


Що робити, якщо ваш коханець любить лоскіт, а ви ні

   Отже, що ж робити, якщо ваш коханець любить лоскіт, а ви ні? Або навпаки?

   Як і будь-який інший фетиш або сексуальний інтерес, ваш коханець не завжди може бути захоплений тим же, що й ви. Але є способи зробити ваші сексуальні стосунки успішними, незважаючи на ваші розбіжності.

   Поговоріть з ними про це. Відкрито та чесно розкажіть про свої бажання. Знайдіть час, щоб вислухати партнера без засудження та поставитися до його бажань як до важливих.

   Спробуйте зробити спробу виконати фантазії вашого коханого, якщо це можливо. Будьте відкриті до можливості дослідити це разом із ним. Навіть якщо це не зовсім ваша чашка чаю, спробуйте знайти компроміс. Хто знає, можливо, вам це теж сподобається!

   Якщо лоскіт або те, що лоскочуть вашого коханця, дійсно вас дратує, то будьте чесні і скажіть про це своєму коханцю в добрій і тактовній формі.

  Не засуджуйте його і не змушуйте його почуватися неповноцінним чи ненормальним через те, що йому подобається лоскіт. У КОЖНОГО є певні сексуальні інтереси або так звані фетиші, тож не судіть.

  Постарайтеся бути розуміючим і співчутливим. Поставте себе на його місце. 

  Запитуйте, якщо ви не розумієте, і спробуйте з'ясувати, що він відчуває. Наскільки важливе для нього це бажання?

   Якщо лоскіт для вас заборонений, подумайте, як ваш партнер збирається задовольнити свої потреби? Можливо, це буде пов'язане із залученням третьої особи (приятеля-лоскотуна), яка може лоскотати його у вашій присутності, або ви обидва вирішите, що можете зустрічатися з іншими людьми, які захоплюються лоскотом (сексуально чи несексуально). Можливо, перегляду порно з лоскотанням, під час сексу буде достатньо?

   Нарешті, будьте вдячні за те, що партнер відчуває, що може довіряти вам настільки, щоб відкрити свої найпотаємніші, найглибші бажання. Це подарунок, за який ви маєте бути вдячні!

Сексуальні межі

  Незалежно від того, який вид діяльності ми хочемо спробувати з нашим улюбленим або новим партнером, завжди важливо мати здорові сексуальні межі.

   У курсі "Фетіші, кордони та табу" Університету Loveology доктора Ави Каделл доктор Ава описує такі межі:

 • Знайте свої сексуальні кордони та поважайте межі свого коханця.

 • Завжди обговорюйте з коханим плюси та мінуси нових сексуальних дій, перш ніж взяти у них участь.

 • Обговоріть із коханцем, що ви відчули під час нового заняття і чи хочете ви повторити його.

 • Не дозволяйте нікому вмовляти вас робити те, чого не хочете.

 • Не намагайтеся переконати когось у тому, що сексуальна активність йому не подобається.

Лоскіт - це сексуально!

   Прикінцеві думки. Лоскіт може бути веселим, еротичним і навіть оргазмічним заняттям, якщо воно проводиться за взаємною згодою двох дорослих людей.

   Спробуйте. Вам може сподобатися!


До речі, чи багато серед наших читачів любителів лоскоту? Як ви втілюєте цей фетиш у своєму сексуальному житті? Ділимося досвідом і набираємось нових знань для розширення меж своєї сексуальності та отримання максимуму задоволення від яскравої та чуттєвої близькості!";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 4. Середня оцінка 4 з 5

Відгуки та коментарі

Денис Маркович
05.09.2023 23:10:37
Я профессиональный тиклер. Просто так щекотка мне интересна недолго. Я люблю постановки, проводил целые шоу в бдсм клубах. Щекочу только женщин, которые сами на это согласны. Люблю использовать перья, ролевую игру в щекотке. Моя щекотка всегда приятна, полезна и не является издевательством. Веду свои страницы на эту тему.
Skal
13.07.2023 20:20:30
Прекрасно
Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання