Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Імбілдинг – вправи для кохання

1(11).jpgІмбілдинг – це комплекс вправ спрямованих на тренування інтимних м'язів. Регулярні заняття імбілдингом не лише покращують сексуальне життя, але полегшують процес вагітності та пологів, а також позбавляють багатьох гінекологічних захворювань.

Імбілдинг є новим терміном, хоча заняття їм відомо ще з Стародавньої Індії, де кожна жінка виконувала певні вправи для свого здоров'я. Засновником цього напряму є відомий американський гінеколог – Арнольд Кегель. Він винайшов ще в середині 20 століття вагінальний тренажер, який сприяв відновленню тонусу та тренування жіночих інтимних м'язів. А також розробив комплекс вправ для зайняття ними вдома.

Критерії слабкості інтимних м'язів:

- нетримання сечі під час сміху чи чхання;

- Неможливість «дотерпіти» до туалету;

- геморой – завсідник при опущенні задньої стінки піхви;

- «Пуки» з піхви під час сексу;

- попадання води під час купання;

- біль під час сексу;

- Відсутність оргазму.

Методика Кегеля, або фізкультура вдома. Ця методика широко використовується всіма жінками світу, яка не потребує особливих зусиль і великої витрати часу. Комплекс вправ:

- протягом 10 секунд, активно стискайте та розслабляйте м'язи промежини. Потім відпочиньте 10 секунд та повторіть 3 рази;

- Далі, повторюйте ці рухи, тільки не 10 секунд, а 5 секунд і відповідно 5 секунд на відпочинок. 9 підходів;

- Напружте м'язи промежини протягом 30 секунд і затримайтеся, 30 секунд на відпочинок. 2 підходи.

Ці вправи дуже прості та доступні всім. Їх можна виконати у будь-який зручний для Вас час. Гінекологи стверджують, що такі заняття дають добрі результати.

Імбілдинг за допомогою тренажерів. На сьогоднішній день існує безліч вагінальних тренажерів.

Тренажер у вигляді невеликого яйця: найпопулярніша модель. Його можна застосовувати під час вправ Кегеля чи окремо. Яйце міститься у піхву та послідовно стискання та розслаблення вагінальних м'язів. Діаметр яйця лише 30 мм. З таким девайсом Ви вдосконалите свої м'язи і значно збільшите чуттєвість від заняття сексом.

Лазерний тренажер: є стрижнем, з кулею на кінці, і лазером на іншому кінці. Вставте кулю у піхву, при цьому постава має бути рівною і стоячи. Ноги необхідно розставити, щоб уникнути попадання лазера на них, після чого приступайте до стискання та розслаблення м'язів з невеликими перервами. Ви повинні помітити, як під час вправи точка рухатиметься. Така методика підходить для жінок зі слабкими м'язами та допоможе відновити інтимні місця у післяпологовому періоді.

Пневматичні тренажери: підвищують чутливість, покращують кровообіг, покращують функцію видільної системи та покращують статевий акт. Камеру поміщають у піхву та м'язами її накачують. Крім тренування, Ви отримуєте незабутній масаж і м'язи стають ще сильнішими.

Займатися інтимною фізкультурою повинна кожна жінка, що поважає себе. Адже така фізкультура не забере багато часу навіть у зайнятих і ділових жінок. Ви можете їй займатися в машині, на кухні, на роботі та де завгодно. Після таких вправ Ви станете отримувати ще більше яскравих відчуттів під час сексу, Ваш партнер не залишить це непоміченим. Відмінна профілактика різних гінекологічних захворювань, чудова підготовка перед вагітністю та пологами, а також у післяпологовому періоді.

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 1 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання