Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Імітація оргазму – безневинна брехня чи серйозна проблема?

1(6).jpgОсновуючись на даних психологічних досліджень, практично кожна жінка хоча б раз у своєму інтимному житті імітувала досягнення оргазму, навіть зі своїм коханим і бажаним чоловіком. Звичайно, імітація оргазму доступна і чоловікам, але через фізіологічні особливості жінкам зробити це набагато легше і непомітніше. Наскільки правильно думати, що імітація оргазму — це брехня на благо відносин і до чого можуть спричинити такі дії?

Причини, через які жінкам доводиться імітувати оргазму можуть різними, розберемо деякі, найпопулярніші з них. У багатьох парах сексуальні стосунки – це прояви духовної близькості і таким чином отримання взаємного задоволення, але іноді це ще такий спосіб самоствердження, до якого більше схили чоловіки, вважаючи секс спортивним заходом, де обов'язково у когось буде найкращий чи гірший результат. Бажання задовольнити партнера дуже похвально, але надмірна концентрація на результаті, забувши про сам процес, може погано позначитися на відносинах пари загалом.

2(5).jpg

Таким підходом до інтимних відносин жінка не хоче розчарувати чоловіка і вважає, що вона зобов'язана вдаватися до імітації задоволення. Крім імітації задоволення, жінка може загратися і поводитися неприродно під час самого процесу, яро виявляючи свої «емоції» криками, стогонами, коли насправді потрібно зосередитися і повністю віддатися своїм бажанням, насолоджуючись близькістю з чоловіком. Багато жінок навпаки, соромляться виявляти свої справжні емоції під час сексу, а потім імітують найпотужнішу насолоду, але це вже пов'язано з невмінням відчувати задоволення, навіть через багато років після першого сексуального досвіду.

Кожен чоловік повинен розуміти, що жіноча сексуальність є дуже чутливою і тендітною штукою, що жінці потрібен час для вивчення особливостей власного тіла і навчитися бути відвертою з чоловіком з приводу своїх бажань. Дівчата, які почали вести сексуальне життя дуже рано або зовсім не мають сексуального досвіду дуже часто, на підсвідомому рівні абсолютно впевнені, що секс здебільшого потрібен саме чоловікам і саме чоловік повинен бути повністю задоволеним.

Складність у досягненні сексуального задоволення може виникнути і після природних подій у житті жінки, наприклад – народження малюка, фізична втома або нездужання, зниження почуттів до партнера і навіть недовіра до своєї половинки – і це лише мала частина причин, які можуть призвести до незадоволення інтимного життя. Жінка, яка не має бажання або соромиться показати свою слабкість, вдається до більш легкого і нехитрого рішення - імітація задоволення, замість того, щоб спробувати розібратися в проблемі, що виникла, разом з чоловіком. Вдаючись до такого обману, жінка шкодить не тільки власної сексуальності, але й відносинам з партнером.

Особливість людської психології влаштована таким чином, що якщо не приділити належної уваги проблемі в даний момент, то ця проблема обов'язково дасть про себе знати в найближчому майбутньому, але вже з більш серйозними наслідками. Якщо ігнорувати сексуальну незадоволеність, то це може вилитися наростаючою депресією, фізичним нездужанням, дратівливістю та супутніми хворобами, тому що сексуальна задоволеність є важливою фізичною та психологічною розрядкою для кожної людини.

1(2).jpg Сподіваючись на те, що сьогодні імітація оргазму була востаннє і що саме завтра ви знайдете заповітний ключик до власного задоволення - погана ідея! Якщо ви не докладаєте жодних зусиль для вирішення цієї проблеми, сама собою вона і не наважиться, і тому приходить розчарування і навіть несвідома агресія до партнера. Потрібно розуміти, що імітацією задоволення ви не зміцнюєте свої стосунки з партнером, а руйнуєте їх, беручи загальну проблему лише на себе, думаючи, що партнер ні про що не здогадається і буде чудовим благополуччям у вашій парі. Насправді чоловік цілком здатний відчути, що щось з його жінкою відбувається - пропадає блиск в очах, чоловік помічає награність і нещирість під час сексу. І якщо ви думаєте, що відверта розмова з чоловіком на цю тему буде для нього сюрпризом, то і тут ви не маєте рації - чоловік, здогадувавшись що щось не так, відчує полегшення і обов'язково допоможе вирішити цю важливу проблему.

Запам'ятайте, інтимне життя завжди є дуже важливою складовою в будь-якій парі і завжди потрібно підтримувати розвиток цього аспекту. І як говорила знаменита актриса та співачка Едіт Піаф: «Коли любов остигає, її потрібно або розігріти, або викинути. Це не той продукт, який зберігається у прохолодному місці». Дотримуючись суті цієї фрази ви завжди будете щасливими у відносинах.

Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання