Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Як використовувати насадки для пеніса

У сучасному світі, завдяки технічному прогресу, практично не залишилося проблем, що не вирішуються. Також і в секс-промисловості, адже небагатьох природа обдарувала значними розмірами або короткий статевий акт, бажання жінки в отриманні оргазму. На щастя, секс-мода може запропонувати безліч приладів для шанувальників справжніх сексуальних задоволень. Насадки для пеніса призначені для додаткової стимуляції обох партнерів, збільшення розмірів члена, також кліторальної стимуляції і подвійного проникнення.

666.jpg

Види насадок:

Ерекційне кільце – головним призначенням є збільшити

тривалість статевого акту, за рахунок повноти обхвату та запобігання відтоку крові з пеніса. Такі кільця популярніші і краще насадок і простих еластичних кілець, адже вони набагато тугіші і ефективніші і можуть бути рекомендовані особам, які страждають на серйозніші порушення ерекції. Такі вироби бувають оснащені віброелементом, для симуляції клітора або мошонки, також можуть мати аромат або підсвічування. Кільце слід надягати на основу ерегованого члена.

Рельєфне ерекційне кільце – головною функцією є також підтримка ерекції. Кільце надівається на ерегований член, рельєфною поверхнею назовні, і наноситься трохи лубриканту, для кращого комфорту. До того ж, кільце використовується для продовження сексуальної гри. Кільце має фіксатор на мошонці. Акт збільшується, за рахунок перетискання насіннєвого канатика, який проходить в основі пеніса.

6666.jpg

Кільце-лассо – це хомут, з пересувним обмежувачем. Сприяє потужній ерекції та збільшенням тривалості статевого акту. Лассо затягується в основі ерегованого члена, і підтримує його за рахунок повного охоплення, що запобігає потоку крові і продовжує ерекцію. Основною відмінністю є можливість регулювання стягування статевого члена на свій розсуд. Деякі кільця мають спеціальний фіксатор, який притискає мошонку і відповідно відтягує ерекцію. Ще такі моделі можуть бути прикрашені намистом і можуть використовуватися в анальних втіхах.

Насадка на пеніс – насадки для стимуляції піхви та отримання феєричних оргазмів. Насадки дуже еластичні і підходять для будь-якого розміру члена. Насадки бувають із відкритою та закритою головками. Закрита головка є презервативом з потовщеною стінкою і рельєфними реберцями

images (1).jpg

та або кульками. Від такої насадки всі жінки втрачають свідомість. Відкрита головка – являють собою циліндр. Насадка надягається на тіло члена у стані ерекції. Лубрикант краще наносити на статеві органи жінки, а не на пеніс перед тим, як одягнути насадку. Багато насадок мають на своїй поверхні різної величини бусинки.

Намистинки на корпусі – для глибокої стимуляції, а розташовані біля основи – для клітора та підлогових губ.

Насадка, що подовжує – призначена безпосередньо для збільшення довжини члена. Поверхня оснащена реберцями, кульками, шипами, які додатково стимулюють стінку піхви. За рахунок своєї еластичності може розтягуватися в кілька разів.

Еректор – головною функцією є полегшення проникнення члена у стані неповної ерекції. Виріб прикладається знизу до статевого органу, а фіксувати варто надіти зверху презервативом. З таким інструментом, Ви забудете про труднощі, пов'язані з ерекцією. Ще одним плюсом є те, що він є розширювачем статевого органу. Вирішення двох проблем одразу.

66666.jpg

Подвійне проникнення – така насадка надягається на член, кріплячись біля його підстави. Деякі насадки оснащені вібрацією, що дозволяє отримати потрійне насолоду. Якщо ви бажаєте урізноманітнити статеве життя або мрієте про двох партнерів відразу, тоді Ваш вибір має впасти саме на цей вид продукції.

Рекомендації щодо використання:

- перед першим застосуванням необхідно обробити антисептиком.

- до та після використання необхідно виріб промити під теплою водою з милом.

- кільце слід надягати лише у момент максимальної ерекції.

- Щоб не ковзало, кільце необхідно надягати в сухому стані, і тільки після нанести лубрикант

- не рекомендується безперервне використання кільця, оскільки це може призвести до небажаних наслідків. Максимальний час використання – 10 хвилин.

- не варто використовувати такі насадки під час анального сексу, оскільки вони можуть зіскочити та залишитися в анальному отворі.

Ознайомитись, отримати консультацію та рекомендації Ви можете у наших досвідчених консультантів. Також будь-який товар, що Вас цікавить, Ви можете придбати в онлайн-секс-шопі Mir Intima.

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 1 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання