Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Як привнести більше свідомості до нашої сексуальності

Как привнести больше осознанности в нашу сексуальность

   Я часто чую від жінок, які приходять до мене на будуарну фотосесію: "Це не для мене, це тільки для мого партнера".  Але найчастіше, коли ми починаємо копати глибше і говорити, все зводиться до того, що "Насправді я хотіла зробити це для себе" або "Я хотіла знову знайти своє сексуальне "я"".

   Для тих, хто, можливо, не знайомий з тим, що таке будуарна фотографія, це інтимний вид зйомки, який дозволяє жінкам знову знайти свою жіночність, сексуальність і глибше прийняти себе. 

   Це змусило мене задуматися. Чому в нашому сучасному суспільстві жінки, як і раніше, почуваються у більшій безпеці, кажучи, що їхні чуттєві портрети призначені для задоволення чоловіка, ніж для їхнього власного задоволення?

Сексуальний сором - це глибоко

   Сексуальний сором має глибоке коріння. Він передається від матері до дочки, з покоління до покоління. Протягом століть ми, жінки, залежали від своєї сексуальності, щоби вижити. Нею торгували, пропонували, використовували та зловживали всі довкола. Якщо ми насмілювалися повернути її собі і використати для своєї вигоди чи задоволення, нас називали повіями і соромили, а то й убивали за це.

   І до цього дня сексуальність не є тим, що відкрито обговорюється в більшості сімей. Дівчаток, як і раніше, регулярно називають повіями, якщо вони наважуються виявляти інтерес до власної сексуальності. Найчастіше тонко підмічено, що завдання жінки - задовольняти чоловіка, що існує вона для його задоволення. Відсутність відкритого діалогу і, відверто кажучи, сексуальної освіти створює таємницю, а все таємниче невідоме лякає. Так багато жінок вважали за краще повернутися в безпеку відомої історії, у комфорт статус-кво, не наважуючись ступити на незнайому територію сексуального суверенітету.

Позиція жертви

  Деякі жінки також схильні звинувачувати чоловіків. Намагаючись зробити їх відповідальними за той сором, що вони несуть. Якщо це ви, то я співчуваю -  ваш біль колись був моїм болем. Мій поранений жіночий початок вирував. Проте звинувачення ніколи не виправляли. Нам потрібно усвідомити, що ми колективно створили цю систему, в якій сексуальність жінки не є її привабливою рисою. Де її тіло їй не належить. Де її цнота - це дар, який потрібно піднести. Де один із аспектів її існування, найсвященніший і наймогутніший, енергія створення життя, має пригнічуватися.

   Ніхто не має права змушувати нас вірити у щось без нашої згоди. Можливо, для когось це може бути лякаючим, але доки ми не візьмемо на себе повну відповідальність за свою роль у цьому процесі, ми не зможемо повністю зцілитися. Ми застрягнемо у ролі жертви, звинувачуючи чоловіків. Жертва за визначенням не має влади. Залишаючись у режимі жертви, ми залишаємось замкненими у безсилій позиції, очікуючи, що щось у зовнішньому світі змінить нашу ситуацію, прийде і все виправить.

   Чим більше жінок тягнеться до своєї сили, чим більше вони роблять вибір не вірити в історію, якой нас годують, чим більше вони вирішують поставити під питання статус-кво, запитати, чому ми говоримо те, що говоримо, або робимо те, що робимо, тим більше усвідомленості ми привнесемо до всіх аспектів нашого життя, включаючи нашу сексуальність.


Наша сексуальність священна

   Наша сексуальність священна. Це первинна енергія творіння, це життєва сила, яка проходить через нас і запрошує до прояву. Вона приємна та божественна. Коли ми відключаємось від неї, коли ми соромимося її, коли ми не стоїмо у своєму сексуальному суверенітеті, ми ніколи не зможемо відчути цілісність і священність нашої сутності.

   СЕКСУАЛЬНА ЖІНКА - ЦЕ СИЛЬНА ЖІНКА. НЕ У СЕНСІ МАНІПУЛЮЮЧОЇ СПОКУТНИЦЬКИ. Це вираження ранимої жіночності, коли їй потрібно маніпулювати, щоб відчути силу. У РОЛІ СВЯЩЕНОЇ КОРОЛЕВИ, ЩО володіє ВСІМИ АСПЕКТАМИ СВОЄЇ СУТТОСТІ І М'ЯКО ВИКОРИСТОВУЮЧОЮ ЦЮ СИЛУ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ВЕЛИКОГО НАСОЛОДЖЕННЯ.

   Якщо ви хочете перейти від ролі безсилої жертви до ролі сильної жінки, якщо ви хочете повернути собі всі аспекти своєї сутності і повернутися до своєї сексуальної цілісності, тоді важливо припинити звинувачення і привнести більше усвідомленості в нашу власну поведінку і почуття. Почати усвідомлювати, де ви втрачаєте свою силу через свої переконання, слова та дії.

Де ви втрачаєте свою сексуальну силу?

   Чи можете ви пригадати, яким чином ви втрачаєте свою сексуальну силу? Може, щось, що ви робили раніше? Що ви робите і зараз? Можливо, ви все ще виступаєте у відносинах з партнером, концентруючись насамперед на його задоволенні та його думках про вас, а не на власному задоволенні та відчуттях?

   Можливо, ви все ще кажете "так", хоча в глибині душі це "ні"?

  Депрограмування сексуального сорому - важливий момент. Одна порада, якою я хотіла б поділитися: наступного разу, коли ви вступите в сексуальний контакт, зверніть увагу на свій внутрішній діалог. Запитайте себе, на кому я зараз зосереджена та чому.

   Я не хочу сказати, що ви не повинні концентруватися на задоволенні вашого партнера. Ми маємо це робити, це чудовий потік енергії. Однак я запрошую до більш усвідомленого ставлення до нашої сексуальності, оскільки сексуальний сором може бути тонким і хитромудро вплетеним у наші несвідомі звички.

   Тільки так ви зможете прийняти та полюбити себе. І тільки так відкриєте в собі нові грані, які допоможуть стати щасливішими у сексі та стосунках як вам, так і вашому партнеру.


Думаю, жінки розуміють, наскільки важливе таке сприйняття. Та й чоловікам варто подумати про рівність у сексі. Ділимося думками та шукаємо шляхи допомогти красуням навчитися бути гордими своєю сексуальністю, вміло нею користуватися для власного задоволення та гармонійного сексуального життя в парі!


Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 3.67 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання