Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Які думки найчастіше відвідують чоловіків та жінок під час сексу?

1(8).jpg Знаючи, як сильно ми зациклюємося на думках про секс, в ті моменти, коли у нас його немає, багато хто вважає, що в той час, коли ми насправді займаємося ним, наші думки пов'язані тільки з сексом, але на жаль, це зовсім не так. Виявляється, що думки про секс у побутових ситуаціях прямо пропорційні думкам під час сексу, що частіше ми думаємо про секс не маючи його, то частіше нас відвідують побутові думки під час сексу. Так вже ми влаштовані і в цілому, це абсолютно нормальне явище, зовсім мала частина людей під час сексу думають безпосередньо про нього. Але надто часті відволікання можуть нашкодити сексуальному життю і це важливо розуміти.

Грунтуючись на дослідженнях та необережних висловлюваннях чоловіків, можна зробити досить конкретний висновок – більшість чоловіків під час сексуального контакту думають безпосередньо про свою супутницю! Звичайно ж, забратися в мозок чоловіка і прочитати його думки неможливо, але доклавши невеликих зусиль, можна скласти ймовірну картину думок представників сильної половини людства.

3(5).jpgНайчастіше відвідувана думка чоловіка - це думка про задоволення партнерки і власне. Відсутність будь-яких думок – це найпоширеніший і природний стан чоловічої свідомості під час статевого контакту. Але якщо чоловіка таки відвідують якісь думки, то вони обов'язково будуть пов'язані саме з партнеркою. Чоловіки можуть подумки отримувати задоволення милуючись тілом своєї партнерки, торкаючись до неї і навіть сама думка про те, яка жінка займається з ним сексом, може приносити йому задоволення. Говорячи простими словами, найважливішою думкою під час сексу відповідального чоловіка є задоволення партнерки.

Звичайно ж багато чоловіків під час сексу концентруються і на собі, це можна називати схильністю до самолюбства або егоїзму, але чоловікам теж важливо, як вони виглядають, чи все «правильно» вони роблять тощо, адже секс – це своєрідна гра, розвага . Думки про пози, техніку сексу забредают у свідомість чоловіків, наприклад - може настав час змінити позу, а чи не імітує вона оргазм, здається ми знаходимося зовсім на краю ліжка і потрібно трошки зрушити, я вже близький до завершення і так далі.

За результатами опитувань, приблизно третина чоловіків під час сексу занурюються у свої еротичні фантазії та бажання, уявляючи, що поряд є ще дівчина і вони займаються груповим сексом. Ще в голову чоловіки проникають думки, пов'язані з невирішеними справами на роботі або інші думки, але це відбувається для того, щоб відволіктися і не отримати оргазм раніше за свою партнерку. Часто чоловіки самі починають думати про щось, що не стосується сексу, спеціально, щоб продовжити статевий акт і довше насолоджуватися процесом.

2(8).jpg Що стосується жінок, то тут все як завжди, набагато складніше. Виявляється, практично всі жінки під час сексу можуть думати, зовсім, про що завгодно, тільки не сексуально контакті - про необхідність зробити ремонт, про те, що потрібно щось купити дитині, про пошук нової роботи або навіть про те, що як було би дивно кудись поїхати відпочити. Жінку не залишають думки про щоденні побутові дрібниці або серйозні проблеми, навіть під час сексу.

Під час сексуального контакту жінка розуміє, що має бути відведено більше часу прелюдіям, а сам секс не повинен бути одноманітним і нудним, що потрібно підходити до цього питання творчіше, але під час самого процесу її починають поглинати абсолютно різні думки, так вже влаштовані жінки . Звичайно ж, є жінки, які, як і чоловіки, уявляють собі когось іншого, ласкавого, дбайливішого і ніжнішого, і обов'язково принесе вранці каву в ліжко.

Є і мала частина жінок, які абсолютно ні про що не думають під час сексу, це може бути пов'язано з повною відсутністю його взагалі, або весь вільний час жінка тільки про секс і думає і під час акту вона вважає за краще повністю розслабитися. Звичайно ж, займаючись любов, багато жінок думатимуть про тисячі речей одночасно, але найголовніше, щоб сексуальний контакт викликав почуття насолод, без будь-якого дискомфорту і почуття незручності. І зовсім не важливо, про що думає ваша половинка під час сексу, важливо щоб ви насолоджувалися близькістю один одного, взаємними ласками та поцілунками, адже для пари, що любить, це найголовніші думки.

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 4 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання