Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Якими є ваші таємні еротичні фантазії? Дізнайтеся зараз!

Каковы ваши тайные эротические фантазии? Узнайте прямо сейчас! a:2:{s:4:"TEXT";s:44630:"

   Чи є у вас таємні еротичні фантазії? Темний брудний секрет, який змушує ваше серце прискорено битися, залишає вам слабкість у колінах та вологість (або твердість) між стегон?

   Можливо, це щось настільки непристойне та таємне, що ви навіть приховуєте це від себе. Або, можливо, ви знаєте про це і часто фантазує, але ніколи не спробували б зробити це в реальному житті. Чи, можливо, ви набралися сміливості, щоб дослідити ці темні бажання, але просто не знаєте, як чи з чого почати? А може, ви не знаєте, яких саме еротичних фантазій бажає ваше серце, але чи зацікавлені у вивченні своїх можливостей?


   Дуже добре!

  Чи знаєте ви, що вам подобається, чи не маєте ні найменшого уявлення. Тут зібрано топ найпопулярніших еротичних фантазій для жінок, чоловіків і всіх, хто знаходиться між ними, щоб надихнути вас.

   Погляньте, можливо, якась із цих гарячих еротичних фантазій зацікавить вас. 

У кожного є таємна еротична фантазія!

   За словами Венді Мальц, секс-терапевта та автора книг "Сад бажання: інтимний світ жіночих сексуальних фантазій" та "Приватні думки: досліджуючи силу жіночих сексуальних фантазій", приблизно "95 відсотків чоловіків і жінок" мають таємні еротичні фантазії, які є "Нормальним, природним психологічним явищем, яке функціонує для зниження тривоги з приводу сексу та підвищення сексуального інтересу і збудження". Завдяки нашій еротичній уяві у всіх нас є цей чудовий вбудований помічник, який може посилити наш сексуальний досвід».

  Вона також каже, що у чоловіків і жінок фантазії дуже схожі, за винятком того, що чоловіки більше зосереджені на візуальних та сексуальних аспектах "безособових сексуальних ескапад", у той час як жінки, як правило, більше зосереджені на романтичних емоціях, "динаміці відносин", прелюдії та дотиках. Жіночі фантазії також обертаються навколо органів чуття, включаючи еротичні запахи та звуки.

   Фантазії не тільки нормальні, вони також допомагають нам насолоджуватися сексом і бажати більшого. За словами Роберта В. Бірча, доктора філософії, сексолога та викладача сексуальності для дорослих, "фантазії можуть викликати сексуальне бажання, підтримувати сексуальне збудження, посилювати сексуальний досвід, викликати оргазм та зберігати спогади".

  Навіть так звані збочені чи незвичайні фантазії є нормальними і нешкідливими, каже Берч, за умови, що "немає примусу до дії, яка може завдати емоційної чи фізичної шкоди собі чи іншим".

Читайте також: ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВО З СЕКСУАЛЬНОЇ ЗГОДИ БЕЗ ПОМИЛОК

   В принципі, більшість фантазій не небезпечні, якщо вони не стають нав'язливою ідеєю, яка заважає повсякденному життю або викликає значні душевні страждання.

   Сертифікований секс-коуч Джіджі Енгл, автор книги "A Guide to Sex, Love, and Life", каже, що ми повинні більше приймати наші фантазії: "Чим більше ми говоритимемо про сексуальні фантазії і нормалізуємо цю розмову, тим менше ми будемо корити себе за збочені, сексуальні, порочні [думки]".

   На мою думку, звучить непогано!

Які найпопулярніші сексуальні фантазії?

   Джастін Дж. Лехміллер, доктор філософії, автор книги "Скажи мені, чого ти хочеш: наука про сексуальне бажання і як вона може допомогти тобі покращити твоє сексуальне життя", опитав більше 4 175 американців і з'ясував, що 97% з них мають сексуальні фантазії.

   Отже, без зайвих слів, ось сім найпоширеніших тем.

1. Секс із кількома партнерами: секс утрьох, груповий секс, оргії та свінгерство

   Секс утрьох, груповий секс та оргії, о Боже!

   Так. Леміллер стверджує, що, згідно з його дослідженням, у 89% були фантазії про секс утрьох, у 74% - про оргію, а 61% фантазували про груповуху.

  Не дивно, що чоловікам подобається ідея сексу втрьох, або сексу з двома жінками, і це одна з найпопулярніших фантазій серед чоловіків. Багатьох чоловіків заворожує думка про те, що дві жінки можуть спокусити його, чи просто візуальний акт спостереження за двома жінками, які займаються сексом разом, з ним у центрі еротичних забав, звичайно!

   Жінкам також подобається ідея бути частиною сексу утрьох. Бути в центрі еротичного бажання – це фантазія, яку поділяють багато жінок. Так що, як то кажуть, що більше, то краще! Жінка може насолоджуватися фантазією про те, що глядачі спостерігають за тим, як вона виконує свої сексуальні бажання, як її використовують як сексуальний об'єкт, що змушує її почуватися сексуальною та бажаною. Такі фантазії містять елементи забороненого.

2. Динаміка влади, контроль та грубий секс

  BDSM, динаміка влади і грубий секс зайняли друге місце в списку Леміллера, що не дивно, враховуючи популярність "П'ятдесяти відтінків сірого", роману, що швидко продається, для дорослих за весь час: понад 125 мільйонів екземплярів трилогії було продано по всьому світу, а збори від фільмів становили понад $1,320 мільярда.

   Леміллер "виявив, що 93% жінок і 81% чоловіків фантазували про сексуальне домінування, а 85% чоловіків і 76% жінок фантазували про сексуальне підкорення." Крім того, 75% повідомили про фантазії про бондаж, що робить його головною БДСМ фантазією серед чоловіків та жінок. Лехміллер також зазначив, що багато фантазій про груповий секс також містять елементи БДСМ, тому ці два типи фантазій "йдуть рука об руку".

Читайте також: Бондаж у ліжку – безпечні ігри зі зв'язуванням

   Одна з найпопулярніших жіночих фантазій, за словами Ненсі Фрайдей, автора книги "Мій таємний сад" (1973), - це передача контролю, яка включає "взяття" проти волі, або навіть фантазії про зґвалтування. Цей тип фантазій в жодному разі не означає, що вона хоче бути згвалтованою в реальному житті, швидше, це гострі відчуття від здачі контролю, щоб стати об'єктом бажання та отримати свободу в бажаному сексі. Таким чином, вона може віддатися задоволенню без будь-якої сексуальної провини і залишатися "хорошою" дівчинкою, тому що вона безсила, хоча насправді вона повністю контролює фантазію.

  Дослідники з Університету Північного Техасу виявили, що у 62% жінок є фантазії про зґвалтування, а в іншому дослідженні вважалося, що жінки фантазують про зґвалтування як про форму "уникнення сексуальної провини". Теорія говорить, що в суспільстві жінок вчать не бути розпусними, тому фантазії про зґвалтування дозволяють їм не відповідати за свої сексуальні бажання, і тому вони можуть фантазувати про гарячий секс без почуття провини.

   "Чи ґвалтують вас, викрадають, зв'язують, шльопають, тиранять, змушують одягатися як повію або ведуть на повідку як рабиню могутнього, сексуального пана або пані, у фантазії про підпорядкування ви отримуєте можливість змусити вас робити або отримувати те, чого ви потай бажаєте ."- "Таємні сексуальні фантазії" Сьюзен Блок.

   Для чоловіків владні жінки або домінування з боку жінок також може бути збуджуючим фактором. Багато чоловіків мріють про те, щоб владна, авторитетна жінка контролювала їх у фантазіях, які включають приниження, примусові сценарії "бі", рольові ігри і навіть шантаж.

3. Новизна, пригоди та різноманітність

   У бажанні випробувати щось нове у спальні немає нічого дивного. Зрештою, секс іноді стає передбачуваним, особливо в тривалих відносинах, де ми постійно займаємося тим самим.

Бувало й таке!

Читайте також: НУДНИЙ СЕКС? МОЖЕ, ПОРА ВІДМОВИТИСЯ ВІД СЦЕНАРІЮ?

   Тому, пробуючи різні способи сексу, наприклад, нові сексуальні позиції чи незвичайні умови, можна отримати величезне задоволення. Навіть просто зміна кімнати в будинку, в якому ви займаєтеся сексом, може бути дуже спонтанною та сексуальною.

   А як щодо популярного сексу на пляжі? Секс на публіці, за даними Lehmiller, є ще однією популярною фантазією: 81% чоловіків та 84% жінок здригаються від цієї фантазії. Для деяких збудження від того, що їх можуть спіймати, або фантазії про секс у публічному місці можуть становити більшу частину інтересу.

   Доктор Ева Каделл вважає, що заняття сексом у ризикованих місцях можуть посилити ваше сексуальне тяжіння: "Здивуйте свого коханця, призначивши побачення, щоб зайнятися сексом у новому місці, наприклад, у басейні, на відокремленому пляжі, у лісі, на задньому сидінні автомобіля, на човні, у примірочній крамниці, на найвищих місцях на спортивному матчі, в туалеті ресторану, на кухонному столі або навіть під час грози, аби це було збуджуюче та еротично".

   Читайте також: Хочете кращого сексу зі своїм партнером? Подивіться ці поради!

   Однак бути спійманим поліцією під час публічного сексу насправді ніколи не буває весело (принаймні більшості з нас), так що будьте обережні, намагаючись реалізувати цю сексуальну фантазію!

   Інші фантазії, які потрапляють під тему новизни та пригод, включають оральний секс, анальний секс і навіть випробування нової секс-іграшки.

   Для багатьох чоловіків смоктання пеніса спраглою, пристрасною партнеркою є вищою фантазією (в одному дослідженні 88% чоловіків назвали цю свою фантазію головною).  Чоловіки часто зациклюються на частинах тіла, коли фантазують, і вигляд свого члена між парою сексуальних губ завжди приносить задоволення. Тому, якщо ви хочете втілити цю головну фантазію, зробіть це за допомогою губ.

   Читайте також: 27 секретних порад з мінету, які змусять вашого чоловіка вибухнути від оргазму!

    Анальний секс, включаючи пеггінг, – ще один захоплюючий спосіб урізноманітнити ваші сексуальні будні. Хоча анальний секс історично був табу і вважався забороненим, брудним або поганим (навіть незаконним!), багато хлопців фантазують про содомію як анальний порушник або той, хто відчуває анальне задоволення.  Не кажучи вже про те, що як бонус до анального сексу чоловіки можуть отримати задоволення від точки P (передміхурової залози).

4. Табуйовані дії

    Табуйовані види діяльності раніше належали до парафілій у співтоваристві психічного здоров'я, але тепер вони вважаються просто незвичайними чи неординарними. Однак, за словами Леміллера, цей "заборонений плід" може бути не таким незвичайним, як ви думаєте.

   Колись табу, фетишування ніг, взуття, панчох, чобіт і трусиків, що вважалися, є поширеним сексуальним інтересом. Найбільш популярними з табу є консенсуальний ексгібіціонізм(демонстрація комусь або аналог публічного сексу) та неконсенсуальний вуайєризм (тобто підглядання).

   Жіночі фантазії про те, що вони спостерігають або за ними підглядають, набувають різних форм.  Сьюзан Блок припускає, що ці фантазії виникають "внаслідок подолання сильного соціального табу на візуальне усамітнення".

   Іноді жінок збуджує думка про те, що вони таємно спостерігають за тим, як їх коханець займається сексом з "іншою жінкою" або, можливо, з повією.  Часто, однак, вони стають об'єктом уваги. Сексуальні фантазії про об'єктивацію та перетворення на еротичні об'єкти або "насолоду для очей" під "чоловічим" поглядом дуже популярні серед жінок. Такі фантазії, як правило, розширюють можливості та змушують жінок почуватися бажаними, а не поневоленими.

  "Такі фантазії жінок пояснюються їх бажанням відчувати себе сексуальною, привертати увагу, захоплюватися, відчувати себе оціненою і бути об'єктивованою", - говорить доктор Джесс О'Рейлі. Для деяких це може сприяти звільненню від ганебних думок, пов'язаних із сексом. Крім того, це асоціюється із владою; коли ви демонструєте свою сексуальність на огляд іншим, ви можете відчувати почуття розширення можливостей та контролю".

  Не дивно, що наша культура так одержима "селфі", адже потреба бути бажаним або домагатися еротичної уваги цілком очевидна.


5. Немоногамні відносини

  Лехміллер помістив немоногамні стосунки на шосте місце у списку. "Етична немоногамія" або відкриті відносини, такі як свінгерство, поліаморія, обмін дружинами (або хотвіфінгом) і рогоносець, стали дуже популярними в останні кілька років і, на думку деяких дослідників сексу, є долею "міленіалів". Однак і у чоловіків, і у жінок подібні фантазії були з давніх-давен.

    Відкриті відносини посідають перше місце в цьому списку: 79% чоловіків і 62% жінок "відкриті" для цієї ідеї, за ними йдуть полігамія (70% чоловіків та 51% жінок) та свінгерство (66% чоловіків та 45% жінок).

   Рогоносець і гаряча дружина стають все більш популярними в чоловічих фантазіях, а порно з рогоносцями посідає друге місце серед еротичних фантазій, які шукають в інтернеті. Леміллер вважає, що "фантазії рогоносців можуть мати кілька мотивів". Для деяких чоловіків це символ влади – мати сексуальну дружину, яку хочуть інші чоловіки. Для інших це може бути біологічне тяжіння, який призводить до більш активного вироблення сперми. Або, як припускає Ден Севідж, це може бути просто "еротизація чоловічого занепокоєння з приводу того, що його дружина зраджує".

  58% чоловіків виявили інтерес до фантазій про рогоносців, причому чоловікам подобалося спостерігати, а жінки хотіли, щоб за ними спостерігали. У багатьох фантазіях про рогоносців чоловік також хоче бути приниженим, з елементами покірності та мазохізму, включаючи знущання за маленький пеніс.

   Цікаво, що Леміллер каже, що всі ці типи фантазій пропонують різноманітність, а також дозволяють нам розширюватись і рости, отримуючи новий досвід (теорія саморозвитку).

Читайте також:Відносини рогоносців: Чому пари обирають такий стиль життя?

6. Інтимність, романтика та пристрасть

  Здавалося б, ці види фантазій не можуть не викликати сумнівів, про що свідчить популярність вигаданої індустрії романтики. Хто не хоче більше пристрасті, романтики та близькості у своєму особистому житті? Подібні фантазії пов'язані з емоційним, а не фізичним задоволенням. Лехміллер зазначає, що це основна потреба людини, яка поступається лише виживанню!

   "Це дійсно так важливо. Насправді, коли наша потреба у приналежності не задоволена, наше фізичне здоров'я та психологічний добробут погіршуються. А якщо ми протягом тривалого часу не задовольняємо цю потребу в соціальних зв'язках, це може навіть вплинути на тривалість нашого життя".

  Потреба відчувати себе коханим, цінним і бажаним дуже важлива для нашого емоційного благополуччя.

  Пристрасть - ще одна сильна емоція, яка проявляється в жіночих фантазіях, особливо в сексі з незнайомцем. У книзі Friday "Мій таємний сад" секс із незнайомцем був жіночою еротичною фантазією номер один.

Читайте також: 7 типів хлопців із сексуальних фантазій вашої партнерки

   Чому? У ньому є елемент несподіванки та захоплюючий аспект небезпеки, що робить його супергарячим та розкріпачуючим. Анонімність цієї фантазії зводить стосунки до "чисто фізичних", - каже Friday, - "Хоча це посилює романтику і додає драматизму; це збільшує задоволення та усуває почуття провини, ворога фантазії".

  Ніяких зобов'язань, жодних побоювань з приводу особистої зустрічі, жодних венеричних захворювань або небажаної вагітності, ваша уява - єдина межа, і може статися практично все, що завгодно.

7.     Гомоеротизм та гендерне збочення

  Остання категорія включає гомосексуальні та лесбійські або бісексуальні фантазії, а також розсування меж наших гендерних ролей, ідентичності та самовираження.

   Сапфічне кохання - популярна фантазія навіть серед натуралок: 59% з них мають такі фантазії. Цьому може бути багато причин, наприклад, гострі відчуття або табу, пов'язані з необхідністю спробувати щось нове, спокуса більш чуттєвого романтичного досвіду або те, що жінка може знати, як зробити задоволення жіночому тілу краще, ніж чоловік.

  Враховуючи популярність "лесбійського" порно (найпопулярніший пошуковий запит усіх часів, за даними Pornhub, серед жінок всіх сексуальних орієнтацій, включаючи натуралок), цілком логічно, що жінки включать це до своїх головних фантазій.

  Серед гетеросексуальних чоловіків, у яких були гей-фантазії (26%), у більшості випадків вони були у формі сексу втрьох із присутністю іншої жінки, можливо, як припускає Леміллер, тому що це менш загрожує їхньому почуттю мужності.

   Фантазії про зміну статі включають кросдресинг, фемінізацію, гендерні ігри або секс з трансгендерним або транссексуальним партнером. У багатьох із цих фантазій присутній "елемент домінування-підпорядкування та/або приниження... і майже виключно чоловіки хочуть бути "фемінізованими" домінуючою жінкою-партнером." До речі, 25% чоловіків та жінок мали фантазії про кроссдрессінг.


   Для жінок, які фантазували про перетворення на чоловіка, інтрига полягала швидше в тому, щоб зайняти позицію влади та відчути себе домінантом.

   У транссексуальних фантазіях, коли у сексуального партнера є і пеніс, і вагіна, ключем до збудження "було поєднання чоловічих та жіночих рис тіла". Серед чоловіків 33% фантазували про секс із транссексуалом, тоді як серед жінок таких фантазій було 25%.

Чи здорово досліджувати свої фантазії в реальному житті?

    За словами Ненсі Фрайдей, більшість чоловічих та жіночих сексуальних фантазій пов'язані з підпорядкуванням та домінуванням, або деякою передачею контролю.  Багато сексуальних практик, які асоціюються з парафіліями (або девіантним сексом), стають широко визнаними як різні та різноманітні форми сексуальної гри, або kinky sex, а не як форма психологічного відхилення.  Коли ці дії практикуються безпечно, здорово і між дорослими людьми за взаємною згодою, більшість вважає їх просто іншою формою сексуального самовираження.

  Справа в тому, що у всіх чоловіків і жінок є сексуальні фантазії. Багато хто з них залишаються приватними і розігруються тільки в уяві. Однак багато людей вдаються до своїх сексуальних фантазій разом зі своїми партнерами. Сексуальні фантазії нормальні і навіть здорові, і здебільшого, якщо вони не "завдають біль" комусь іншому (або собі), то це цілком нормально.

   Фантазії, безумовно, можуть мати позитивний ефект. Це хороший спосіб досліджувати альтернативні сексуальні реальності, не вдаючись до них у реальному житті. Це також спосіб відрепетирувати майбутній сексуальний досвід. Для деяких вони можуть надати сили, затвердити і навіть зцілити.

   "Сексуальні фантазії можуть бути ключами, що відкривають двері у вашу приховану особисту історію.  Вони можуть допомогти вам впоратися з проблемами в реальному житті, як це роблять ваші сни, хоча вони, як правило, роблять це в пильному стані. Вони можуть допомогти вам опрацювати минулі травми чи насильство, діючи як еротичне знеболювальне на негативні, болючі спогади".

   І навпаки, деякі фантазії можуть бути тривожними і викликати емоції, що лякають. У той час як багато фантазії виникають у нашій еротичній уяві, інші можуть підніматися небажаним чином із каламутних глибин нашої підсвідомості. Ми часто не можемо контролювати, про що ми фантазуємо та звідки беруться наші фантазії.

   Однак ви можете контролювати те, як ви дієте відповідно до цих фантазій. Якщо у вас є така фантазія, це не означає, що ви повинні спробувати її у реальному житті.

Чи варто ділитися своїми еротичними фантазіями?

   Іноді фантазія людини - це те, що вона хоче зберегти в таємниці і ніколи не захоче спробувати в реальному житті.  Однак, враховуючи популярність "П'ятдесяти відтінків", багато чоловіків і жінок стали більше, ніж будь-коли, досліджувати та ділитися своїми фантазіями з близькими людьми.

   Але зрештою саме від вас залежить, чи є у вас необхідний рівень довіри з партнером, щоб поділитися тим, що відбувається у вашій еротичній свідомості. Деякі фантазії мають залишатися в таємниці. Хоча це може відкрити нові шляхи еротичного дослідження для вас та вашого партнера, це також може викликати почуття провини, сорому чи навіть біль. Ділитись фантазіями – це дуже вразливий досвід, тому будьте дуже обережні з тими, з ким ви ділитеся своїми таємними бажаннями.

Гарні новини...

   Фантазії - це природна частина сексуальності. Сексуальні думки підтримують наше лібідо та роблять нас готовими до гарячого сексу з партнером.  Тому не варто скидати з рахунків силу сексуальних фантазій.

І пам'ятайте... Ніхто не повинен знати про це, крім вас!


До речі, поділитися своїми фантазіями і дізнатися думку про них можна в коментарях) Ми відкриті для будь-яких одкровень і готові до обговорення найвитонченіших і найнеординарніших сексуальних бажань!

";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 5. Середня оцінка 3.6 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання