Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Німфоманія – мрія чоловіків чи лихо жінок?

1(7).jpg Виходячи зі статистики, кожен четвертий чоловік з десяти мріє зустріти жінку, якій властиво підвищений сексуальний потяг, але такі мрії збувають далеко не у всіх. Справа в тому, що кількість жінок з підвищеною сексуальною активністю приблизно одна-дві на 2500, і чоловіки, розчарувавшись у пошуках, починають думати, що це лише міф і вигадка. Насправді ж, підвищена сексуальна активність для багатьох жінок – це справжнє лихо, яке називається німфоманією. Німфоманія - це патологічний сексуальний потяг, який проявляється в неконтрольованому прагненні до статевого акту з будь-яким чоловіком, аби вгамувати бажання. У чоловіків теж є таке захворювання, тільки називається воно сатиріазис. Німфоманію можна охарактеризувати як синдром постійного збудження та прагнення до сексуальної близькості. Така неконтрольована поведінка призводить до сексуальних контактів з будь-яким партнером, незалежно від віку, статі та зовнішності.

Дуже часто жінок із синдромом німфоманії плутають із звичайною розбещеністю і це абсолютно неправильне твердження. На відміну від сексуально розбещених жінок, німфоманки непросто дозволяють собі безладні статеві зв'язки, вони просто не можуть займатися чимось іншим, їм важко переносити спілкування з людьми, працювати і навіть відпочивати. Такі жінки виходять за всі рамки звичайної сексуальної розбещеності, їм просто байдуже стає з ким і де у них секс, його наслідки, німфоманок навіть не зупиняє високий ризик венеричних захворювань. Незалежно від того, що багато німфоманок з легкістю досягають оргазму і можуть відчувати його невизначену кількість разів поспіль, сам секс, по суті, не приносить їм задоволення і психологічної розрядки, їм хочеться відразу ж переступити до сексу знову.

2(7).jpg Знаходячись у відносинах з такою жінкою, чоловік буде схильний до постійних зрад з її боку, емоційних вибухів, і навіть може серйозно підірвати своє здоров'я, намагаючись задовольнити свою жінку.

Є якась легенда, що сама назва «німфоманія» походить від давньогрецьких міфів. У цих міфах описані німфи, які приваблювали чоловіків у глибини лісу, для задоволення своєї хтивості, і саме завдяки німфам людство дізналося про різні сексуальні пози та інші різноманітні любовні хитрощі.

Фахівці вважають, що поява такої гіпоксексуальності може бути викликана після різних причин - гормональний збій, прийом гормональних препаратів, психологічні розлади, природні фізіологічні процеси, такі як вагітність або навіть носіння тісного одягу. Є думка, що в середньовіччі жінки були дуже розпущені, і причиною цього були тісні корсети – їх носіння забезпечувало найсильніший приплив крові до органів малого тазу, що і було причиною постійного збудженого стану. иной постоянного возбужденного состояния.

3(4).jpg У наш час, на німфоманію страждають зовсім юні дівчата і дівчинки, причиною тому може бути раніше початок статевого життя, але це швидше за все, проблема вже психологічного характеру - недолік батьківського кохання і батьківської уваги штовхають підлітків до пошуку цієї уваги на боці, що і тягне за собою ранні сексуальні відносини.

Часто відбувається так, що жінка в якийсь момент сама для себе вирішила, що вона є німфоманкою і намагається відповідати всім симптомам цієї хвороби. Але це може відбуватися доти, доки все не обернеться якоюсь особистою драмою або «букетом» супутніх хвороб. Якщо звернутися до лікарів заздалегідь, то при виявленні істиною німфоманії її можна в якомусь сенсі приручити та заглушити. А от якщо жінка сама себе налаштувала і накрутила, що вона і є та сама німфоманка, то тут медицина вже буде безсилою.

Дорогі жінки, запам'ятайте, якщо ви не перегинатимете палицю і не станете послідовницею сучасного модного терміну «сексоголізму», то ви завжди будете задоволеною і бажаною для свого чоловіка. До того ж жінці завжди личить бути здоровою, красивою і злегка недоступною, ніж божевільною жрицею кохання.

Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання