Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Оральні ласки – кохання чи тортури?

Оральний секс – завжди був, є і буде піком блаженної насолоди для улюбленого партнера та максимально чуйним та тонким проявом любові жінки до свого чоловіка. Це одне з найпрекрасніших і чудових еротичних задоволень.

5(1).jpg

Форми мінету:

Феляція (сосу) – пасивне збудження члена та мошонки за допомогою поцілунків, покусування, лизання, ссання. Основна увага надається головці, а другорядні ласки для додаткових ласок віддається мошонці та тілу, а також не потрібно забувати про поступальні рухи рукою.

Ірумація (сосок) – активна форма сексу, що передбачає самостійні фрикції (рух) члена в роті, а партнер, що приймає, залишається пасивним. У цю техніку входить форма, кохана чоловіками – глибоке горло, яка має на увазі введення члена в рот, а потім у горло на всю довжину, і фрикції безпосередньо виробляються у горлі на всю довжину приладу. Тут маються на увазі активні поштовхоподібні рухи члена в глибоко в горлянку. З цим видом необхідно бути дуже обережним, адже воно загрожує наслідками.

Аутофеляція (сам сосу) - самозадоволення, що передбачає, що чоловік самостійно пестить член ротом і мовою.

Обмін спермою (гра в сніжки) – еякуляція, з подальшою передачею партнеру або партнерам за допомогою поцілунку, сплювання та стікання. В результаті змішування сперми зі слиною, вона піниться, збільшується, що дозволяє нею обмінюватися далі або при бажанні ковтнути. Ця техніка – прерогатива порно.

Поза: найзручніше становище під час мінету – чоловік, лежачи на спині. Він бачитиме не тільки потилицю партнерки, але й спостерігатиме весь процес, адже всі знають, що чоловік любить очима.

Техніка: візьміть член у рот, зробіть язиком повне коло, намагаючись дістати до нижнього краю головки. Після цього, вийміть його з рота і оближіть тіло члена вгору і вниз кілька разів, ненароком зачіпаючи яєчка. Крім задоволення, Ви зволожите сам член, для кращого ковзання та уникнення пошкодження пеніса своїми зубами. Облизуючи напружений стовбур, чергуйте лизання з цмокуванням і рухом рукою. Це приносить чоловікам шалене задоволення, йому хочеться Вами мати, і найбільше хочеться проникнути у Ваш затишний рот. Дівчина неодмінно має відчувати пристрасть та бажання, адже якщо цього немає, то чоловіки це швидко помічають, що ще гірше, запам'ятовують. Після облизування тіла члена, ковзайте головкою собі в рот, але тримайте зуби за губами, тільки язик та губи, адже там така ніжна шкіра. Далі, обхопивши губами головку, рухайте ритмічно головою, занурюючи і виймаючи його, але верхня частина головки повинна залишитися в роті, інакше Ви втратите контакт. Не забувайте про мову, вона повинна брати активну участь під час смоктання, а не пасивно лежати. Мова може крутитися навколо, рухатися праворуч наліво, вгору-вниз, також чергуйте всі ці рухи. Рука знаходиться в основі і рухається назустріч голові, таким чином здійснюючи узгоджувальні рухи, а інша рука може пограти з яєчками та промежиною. Створіть у роті вакуум, від цього чоловіки зовсім втрачають голову, і дуже швидко приходить оргазм. Якщо Ви бажаєте відстрочити оргазм, року пограйте - потріть грудьми, руками, подразни мошонку, але не втрачаючи контакту з чоловіком. І пам'ятайте, чоловік хоче збожеволіти від задоволення, а не від невиконаного бажання.

Вічна дилема - «ковтати чи не ковтати»: переважна більшість чоловіків воліють, щоб жінка ковтала сперму. А 20% жінок готові це зробити. Якщо Ви не готові, тоді тримаєте під серветкою, краще випустити член з рота, ніж бігти з повним ротом сперми у ванну. Такі дії лише засмутять партнера. Дозвольте кінчити собі на спину, груди чи живіт – порадуйте коханого.

6.jpgНе варто забувати, що будь-який оральний секс можна зробити дуже смачним, тривалим та насолодитися прекрасним фруктовим та іншим ароматами, за допомогою оральних лубрикантів. Одним із завдань мастила є гігієнічний захист, адже статеві органи – це розсадник інфекції, і з цієї причини багато жінок відмовляються робити мінет. Лубрикант дозволяє заглушити неприємні запахи або Лубрикант, що виділяється. Якщо недостатньо слини чи мастила, тоді лубрикант прийде допоможе. Ви любите полуницю, виноград, шоколад, ваніль, тоді зробіть мінет зі своїм улюбленим смаком. Перевагою лубриканта є те, що він їстівний і абсолютно нешкідливий, оскільки він виготовлений на водній основі, проковтнувши його, Ви отримаєте ще більше задоволення від процесу. Такі лубриканти, нешкідливі та на будь-який смак Ви можете знайти та купити у нашому онлайн секс-шопі Світ Інтиму, а також отримати важливу інформацію та консультацію від наших досвідчених консультантів.

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 1 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання