Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Відносини рогоносців: Чому пари обирають такий спосіб життя?

Отношения рогоносцев: Почему пары выбирают такой стиль жизни?
  • "Мій чоловік сказав мені, що хоче, щоб я займалася сексом з іншими чоловіками".


   Як секс-терапевт, я чую це частіше, ніж ви думаєте. Існує невелика група чоловіків та пар, які вступають у відносини "рогоносців".

   Термін "рогоносець" вперше з'явився в англійській літературі в 1562.  Рогоносець відноситься до того факту, що рогоносець останнім дізнається про невірність своєї дружини. Це також стосується традиції, яка стверджує, що в селах європейського часу громада збиралася навколо, щоб колективно принизити чоловіка, чия дружина народила не його дитину.  Згідно з цією легендою, влаштовувався парад, на якому невдаху чоловіка змушували носити на голові роги як символ невірності дружини.

   У наш час термін "рогоносець" перетворився на те, що деякі називають сексуальним фетишем, а деякі пари - стилем життя.  Як клінічний сексолог і консультант з інтимних відносин, що працює з клієнтами, які перебувають у відносинах з рогоносцями, я помітила, що ця практика зазвичай обумовлена чоловіками і не схожа на небажане приниження минулого. У парах, які я консультую, чоловік отримує сексуальне задоволення, спостерігаючи за тим, як його дружина займається сексом з іншими чоловіками.  Роль "жертви" для чоловіка, безперечно, є основним елементом кінка. У фетишистській субкультурі рогоносців жінка зазвичай зображується як сексуально домінуюча, тоді як чоловік грає підлеглу роль, вступаючи у зв'язок з нею або її коханцем тільки тоді, коли вона дозволяє це, іноді залишаючись цілком цнотливим у шлюбі. Одним із основних компонентів шлюбу рогоносців є практика приниження, коли чоловік не отримує сексуальної розрядки доти, доки його дружина не дозволить йому досягти кульмінації.

Рогоносці-сабмісиви

   У деяких шлюбах чоловік може навіть носити чоловічий пояс цнотливості, щоб дружина контролювала його оргазм, розігруючи фантазію про те, що він не здатний контролювати його сам. Частиною сексуальної гри також є порівняння розмірів пеніса та приниження його за те, що у нього недостатньо великий пеніс, щоб зробити їй повне задоволення від проникнення.

Не свінгерство або поліаморія

  Багато разів поняття рогоносця плутають зі свінгом або поліаморією, але рогоносець - це зовсім інше. Для більшості чоловіків, які хочуть, щоб їхні дружини приєдналися до них у рогоносних відносинах, це знімає тиск у сексуальному плані. Справді, більшість чоловіків, яким подобається спосіб життя рогоносця, мають ту чи іншу форму сексуальної дисфункції. Вони відчувають, що не в змозі зробити сексуальне задоволення своїм дружинам, тому хочуть, щоб за них це зробив інший чоловік. Вони також зациклені на розмірі свого пеніса, порівняно з іншими чоловіками.  Вони вважають, що їхній пеніс занадто малий, щоб принести задоволення дружині, незалежно від того, правда це чи ні.

    Часто через невпевненість у розмірі свого пеніса або сексуальні можливості вони починають фантазувати про рогоносні стосунки.  Деякі чоловіки навіть повідомляли, що після того, як вони мали попередні стосунки з жінкою, яка їм зрадила, замість того, щоб засмутитися, вони виявили, що ця ідея їх збуджує.  Деякі експерти можуть сказати, що частково це глибоко зачеплені почуття, які перетворилися на сексуальний фетиш. Відповідно до цієї теорії, чоловік думає, що через його маленький пеніс або нездатність задовольнити партнерку вона йому зрадила.  Хоча при подальшому розгляді багато чоловіків зізнаються, що вони самі створили та закріпили цю ідею в голові жінки, щоб вона пішла на зраду. Хто винен – курка чи яйце? Це складно, і саме тому це явище було названо фетишем.

Відносини рогоносців та сексуальне домінування

   Інший аспект цього фетиша - сексуальне домінування та покарання з боку дружини.  Вона може шльопати його, бити батогом або пороть різками і соромити його за недостатнє задоволення своїх сексуальних бажань.  Це може стати частиною просто сексуальної гри в житті пари, а може стати способом життя пари залежно від ступеня рогоношення у шлюбі.

   Для чоловіка, який вже одружений і хоче, щоб його дружина займалася цим фетишем разом з ним, це, як правило, нічим добрим не закінчується.  Більшість жінок не розуміють, чому їх чоловік хоче, щоб інший чоловік займався з ними сексом, тому спілкування та близькість порушуються. Іноді дружина погоджується на стосунки з рогоносцями, щоб принести задоволення чоловікові та/або тому, що у неї відкритий розум і дух авантюризму.  Однак у якийсь момент кінцевим результатом такої поведінки стає те, що вона закохується в іншого чоловіка або розуміє, що ця фантазія її зовсім не влаштовує, і насправді приховує образу на чоловіка.  Ті небагато відносин, у яких рогоносець досяг певного успіху, - це ті, в яких і чоловік, і дружина цікавилися цією концепцією до шлюбу і заздалегідь встановили кордони і чітко обговорили всі питання.


А як ви дивитеся на такі стосунки? Що можна порадити такому чоловікові, щоб задовольнити свій фетиш і не втратити кохану жінку? Чекаємо на ваші думки!Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 3.67 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання