Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Перший сексуальний досвід. Як це відбувається у хлопчиків та дівчаток?

1(9).jpgКожен підліток одного разу починає помічати в собі дивні, але цікаві зміни - хлопчики стають юнаками, а дівчатка - дівчатами. Подолаючи, цілком природне та нормальне явище, як сором'язливість, вони прагнуть на зустріч один одному, відкидаючи всі заборони та бар'єри. Вступ у статеві стосунки є прекрасним і природним процесом, у якому немає нічого поганого і аморального, але є одне «але», від якого залежить все подальше статеве життя – найперший сексуальний досвід.

На жаль, досить часто перший сексуальний акт виявляється не такою вже чудовою дією, про яку мріють підлітки. Причини можуть бути найрізноманітнішими, але найпоширеніші – небажання близькості; невдала ситуація; нерви та страхи; страх зробити щось не так. Практично всі хлопці та дівчата вирішуються і йдуть на перший сексуальний контакт, як на якийсь подвиг, насправді не маючи особливого бажання такої близькості. Кожен підліток хоче довести собі та оточуючим, що він вартий чогось, що він уже дорослий і може самостійно приймати рішення – це звичайна, стандартна мотивація молодих хлопців та дівчат. Звичайно, перший сексуальний контакт може статися і через звичайний надлишок гормонів, без будь-якої іншої мотивації. Але ось тільки всі ці мотиви - справжнісінькі умовності і стереотипи підліткового віку. Найщирішою та поважною причиною може бути лише одна – взаємне бажання.

Як молоді дівчата приходять до цього.

Перший статевий акт для кожної дівчини завжди був дуже важливим, тому що саме вперше дівчині важливо height="480" style="width: 320px; height: 247px; float: right; margin: 10px;" відчувати себе бажаною, і партнер повинен зробити для цього все. З жіночою невинністю завжди було пов'язано безліч обрядів, які бувають дуже дивними. Але в наші дні вже немає такого особливого відношення, як це було раніше, і цьому ми завдячуємо сексуальній революції та різноманітності протизаплідних засобів.

У якому віці почати статеві стосунки, визначає сама дівчина, але на думку лікарів все формування зрілості закінчується в 17-18 віці, і слід досягти цього віку, щоб почати статеве життя. Справа в тому, що формування статевих органів у юних дівчат - це дуже важливий і тривалий процес, порушивши його можна спровокувати розвиток запальних захворювань і можуть бути навіть травми. Тому краще було б не поспішати дорослішати і трохи почекати ще.

Звичайно, у цій важливій справі не варто прислухатися до думки своїх досвідченіших подружок, піддаватися тиску з боку своєї молодої людини, прислухайтеся тільки до себе, до своїх почуттів та емоцій, приймайте рішення самостійно, не наслідуючи і не потураючи будь-кому. Якщо рішення вже прийнято, і дівчина готова вступити в сексуальний контакт із чоловіком, то це слід робити тільки з тією людиною, якій можна довіритися, щоб була можливість розслабитися і не дуже нервувати. Від чоловіка завжди багато чого залежить і перший сексуальний досвід не виняток. Багатьох дівчат завжди хвилює одне й те саме питання – а чи буде боляче вперше? Швидше за все так, буде боляче, але рівень болю залежатиме від правильності дій партнерів. Виберіть презервативи з мастилом, або придбайте її окремо, тому що у молодої дівчини виробляється мала кількість природного мастила, і щоб проникнення було не таким болючим, краще заздалегідь все зволожити. Не варто приймати алкоголь як «знеболювальний», ця дія обернеться прямо пропорційно і може лише посилити ситуацію.

На завершення слід зазначити, що перший сексуальний досвід дуже впливає на все подальше інтимне життя жінки. Не поспішайте, прислухайтеся до свого серця та емоційного настрою.

Як це відбувається у юнаків.

Багато говориться про важливість першого сексуального досвіду у дівчат, але рідше згадується про молодих юнаків, для яких це теж, дуже важливий крок. Молоді хлопці переживають та відчувають дискомфорт перед першим зіткненням інтимної близькості. У чоловічих оповіданнях рідко можна почути історію про перший раз, а якщо і говорять про це, то в основному тільки жартують, не згадуючи про деталі та незручні моменти. Але насправді перша сексуальна близькість для молодого хлопця досить хвилюючий момент, при якому слід не тільки набратися рішучості, але й подолати комплекси теж потрібно.

3(6).jpgДосить часто молоді хлопці формують своє уявлення про перший секс, ґрунтуючись на розповідях більш дорослих і досвідчених товаришів, які розповідають, що перший секс обов'язково дасть задоволення. , А деяка легкість і невимушеність з цим процесом насправді замінюється курйозами і незручними моментами.Перечасне сім'явипорскування або навпаки, затяжний контакт, пропадання ерекції в найвідповідальніший момент; близькості у хлопців Крім того, є ще дві «знамениті» крайнощі – юнак упевнений, що секс пройде ідеально або з'являється панічний страх, що може статися якийсь конфуз і нічого не вийде. Обидва ці настрої можуть призвести до психологічної травми. об'єктивно оцінити майбутній процес - так, можуть виникнути деякі труднощі, так, швидше за все, не вдасться розповісти всю історію цілком своїм друзям; через всі ці страхи проходять усі юнаки і тільки у найменшої кількості все відбувається, як у кіно – гладко та неймовірно пристрасно. Все це абсолютно нормально та природно. Плануючи свій перший сексуальний контакт із коханою, ґрунтуйтеся лише на своїх почуттях та відчуттях, не орієнтуйтесь на різні стереотипи чи поради друзів.

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 1 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання