Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Причини болючого статевого акту та способи його лікування

Причины болезненного полового акта и способы ее лечения.

   Вже кінець року.  Кінець дуже бурхливого року з ознаками прогресу в галузі секс-індустрії та сексуальної освіти.  Ми ведемо більше розмов про секс.  Ми, як люди, відкриваємося і стаємо більш відвертими у питаннях власного сексуального задоволення.  Це хороша новина.  Час прийшов.

   Одна з речей, про які ми не так багато говоримо, - це хворобливі аспекти сексу.  Ті частини фізичного тіла, які викликають біль або дискомфорт через будь-які фактори, що змінюють здатність отримувати задоволення від сексу.

Хворобливий статевий акт

  Хворобливий статевий акт (або диспареунія) може стати серйозною проблемою, що обмежує ваші сексуальні можливості, і може виникнути у представників усіх статей. Це може статися з кількох причин, таких як хвороба, інфекція, психологічна чи фізична проблема. Вам також слід звернутися до лікаря для лікування будь-якого венеричного захворювання, яке може бути причиною хворобливого статевого акту.  Хоча я вважаю, що потрібно утримуватись від сексу, якщо у вас є або були виявлені венеричні захворювання.

  Деякі інфекції, такі як молочниця і цистит, можуть стати причиною хворобливого сексу. Секс може бути некомфортним і тому, що ви недостатньо розслаблені або збуджені перед тим, як перейти безпосередньо до статевого акту. Важливо знайти час, щоб з'ясувати, в чому причина ваших проблем.  Що може викликати біль і що ви можете зробити, щоб його усунути.

Для чоловіків

   У власників статевого члена хворобливий статевий акт може бути викликаний такими фізичними причинами, як:

  • Інфекція простати, уретри або яєчок, спричинена генітальним герпесом та хламідіозом.

  • Алергічна реакція на сперміцид у презервативі.

  • Вигин статевого члена під час ерекції може призвести до утворення фіброзних бляшок на верхній стороні статевого члена. Це називається хворобою Пейроні.

  • Артрит нижньої частини спини також може спричинити хворобливі відчуття під час сексу.

  • Якщо у вас виникла алергічна реакція на презерватив або лубрикант, негайно промийте шкіру. Якщо набряк, висипання чи свербіння потребують медичної допомоги, негайно зверніться до лікаря.

Для жінок

    Болючий секс у власниць вульви може бути викликаний як недостатньою кількістю лубрикантіва, так і венеричним захворюванням. Відсутність прелюдії може призвести до хворобливого сексу, якщо у володарки піхви не вистачає часу, щоб збудитись і виробити лубрикант. Інші причини включають зниження рівня естрогену після менопаузи, пологів або під час грудного вигодовування, що також може призвести до хворобливого сексу. Ліки можуть іноді впливати на сексуальне бажання або збудження, що може знизити кількість лубрикантів, що виробляється піхвою, і призвести до хворобливого сексу.

   Деякі з цих проблем піддаються лікуванню, а з деякими можна впоратися. Якщо сухість піхви викликана менопаузою, запитайте свого лікаря про креми з естрогеном або інші рецептурні препарати.

  ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ЛІКАРЯ ОБОВ'ЯЗКОВО ПРИ НАЯВНОСТІ ТАКИХ СИМПТОМІВ, ЯК КРОВОТЕЧА, УРАЖЕННЯ ПОЛОВИХ ОРГАНІВ, НЕРЕГУЛЯРНІ МІСЯЧНІ, ВАГІНАЛЬНІ ВИДІЛЕННЯ АБО МИМОВІЛЬНІ СКОРОЧЕННЯ М'ЯЗІВ ПІХВИ.


ЗПСШ, що викликають хворобливі відчуття при статевому акті

   Ось два ЗПСШ, про які ви повинні знати і які можуть викликати біль під час сексу.

ГЕРПЕС

   Хворобне сечовипускання та виділення зі статевих органів - два простих симптоми герпесу, на які вам слід звернути увагу, оскільки лікування на ранніх стадіях просте та ефективне, в деяких випадках достатньо однієї дози антибіотиків.  Герпес з’являється через 5-20 днів після зараження. Корисно знати ці симптоми, коли є видимі ознаки вірусу та біль під час сексу, це справді може внести дискомфорт у ваше сексуальне життя.

ДРОЖЖОВА ІНФЕКЦІЯ

   Сверблячка і печіння, червоні висипи, почервоніння статевих губ і болючість піхви - ознаки дріжджової інфекції.  Наявність густих і комкуватих виділень із запахом також є ознакою того, що у вас може бути інфекція. Лікування включає протигрибковий крем 2 рази на день, антибіотики та дотримання правил гігієни. У важких випадках фімозу для власників статевого члена може знадобитися обрізання або аналогічне хірургічне втручання.

ЯКЩО У ВАС Є ЯКІСТЬ ФІЗИЧНІ, ПСИХОЛОГІЧНІ АБО ЕМОЦІОНАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ, ЗВ'ЯЗАНІ З ХВОРОБЛИВИМ ПОЛОВИМ АКТОМ, ВКЛЮЧАЮЧИ ІНФЕКЦІЇ, ВАЖЛИВО ВІДРАЗУ Ж ЗВЕРНУТИСЯ ДО СВОЄГО ЛІКАРЯ.

Сексуальна терапія

   У випадках сексуального болю, коли немає основної медичної причини, може бути корисна сексуальна терапія. Деяким людям може знадобитися вирішити такі проблеми, як почуття провини, внутрішні конфлікти, пов'язані із сексом, чи почуття, пов'язані з минулим насильством чи травмою.

   Традиційно використовується поєднання когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), розмовної терапії та фізичних вправ для вирішення проблем клієнта з хворобливим статевим актом. Важливо, щоб ви розглянули ці форми терапії, які можуть призвести до приємнішого сексу.  У результаті ви зможете подолати такі бар'єри, як напруга під час статевого акту, що спричиняє біль, або незнання кращих поз, які можна використовувати, щоб уникнути болю під час сексу.


Не соромтеся йти на прийом до фахівців, якщо у вас є будь-які проблеми, пов'язані з болючим сексом, які необхідно вирішити. Тільки комплексний підхід та професійна допомога дозволить вирішити цю проблему та поверне яскравість вашого сексуального життя!


Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 3.67 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання