Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Секс під час вагітності

Секс во время беременности

Багатьох майбутніх батьків в очікуванні своєї дитини хвилює питання, як зміниться їхнє інтимне життя надалі, і чи можна займатися сексом на різних термінах вагітності? Якщо лікар дозволяє, то в яких позах це можна робити? Чим загрожує статевий спокій і як впливає помірність на жіночий організм? Ці всі важливі моменти потрібно враховувати подружній парі, взявши на озброєння правильні поради.

Коли в жіночому організмі відбувається зародження нового життя, то жінка дізнається про це тільки після затримки чергових місячних. До цього моменту вона активно живе своїм статевим життям. Але варто їй отримати підтвердження про свій новий стан від лікаря жіночої консультації,  як вона висуває перед своїм чоловіком сувору заборону на регулярні заняття сексом. І, як правило, її починає постійно хвилювати питання - до якого терміну вагітності можна спати з чоловіком,  робити взагалі?

Якщо жінок підстерігають такі хвилювання, то не варто забувати про те, що її новий стан в період вагітності - це деякі зміни в житті майбутніх батьків. І природно, що сексуальна активність також зазнає деяких змін. Ще вчора невтомні партнери зливались в єдиному екстазі, а сьогодні, стають пасивними співмешканцями, боячись заподіяти своїми діями шкоду їхній майбутній дитині.

Цьому є пояснення - в жіночому організмі відбулася велика гормональна перебудова, яка відобразилася і на її інтимному житті в фізіологічному плані. Але лікарі в один голос стверджують, що секс не повинен бути під забороною, якщо на нього немає істотних обмежень. До того ж, регулярне сексуальне життя корисне жінкам, які перебувають у вагітному стані.

Чи існують обмеження в термінах вагітності і коли краще починати їх дотримуватися?

Похід до лікаря і підтвердження вагітності - це не привід для того, щоб забути про секс на всі 9 місяців. Займатися сексом з чоловіком так само важливо для організму, як вживати їжу і пити воду. Гінекологи вводять деякі застереження з приводу небезпечного періоду, і це є два перші місяці вагітності. Вони вважають, що навіть якщо немає медичних протипоказань, заняття сексом повинні бути зведені або до мінімуму, або від них на час відмовитися. Це пояснюється тим, що краще жінці поберегтися, чим піддавати свій організм загрозі переривання вагітності на ранніх термінах.


Деякі медичні застереження проти занять сексу, і до них відносяться:
 • інфекційні захворювання в одного з партнерів;
 • кров'янисті виділення з піхви;
 • низьке розташування плаценти;
 • тягучі відчуття в нижній частині живота;
 • багатоплідна вагітність;
 • різні патології;
 • викидень на ранньому терміні в попередній вагітності;
 • завмерла вагітність на будь-якому терміні.

У чому користь сексу для вагітних?

Якщо вагітній жінці дозволено спати з чоловіком, то від сексу можна отримати лише корисні переваги.

Секс на початковому етапі вагітності:
 • піднімає настрій майбутній матусі та передає дитині цілу порцію корисного адреналіну.
 • також сексуальне задоволення здатне покращити загальне самопочуття жінки та довести їй, що вона для чоловіка, як і раніше, залишається бажаною партнеркою.
 • прекрасний засіб від раннього токсикозу.
Секс після трьох місяців вагітності:
 • тренує вагінальні м'язи;
 • прекрасна підготовка до майбутніх пологів;
 • вироблення гормону задоволення.

Якщо з організмом все гаразд, і жінка не має хоча б одного з перерахованих протипоказань, то заняття сексом лише позитивно позначатимуться на стані в цілому.

Матеріал підготовлений адміністрацією секс-шопу mir-intima.ua
Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 4 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання