Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Сексуальний поцілунок - всі типи, секрети та практичні поради

Сексуальный поцелуй - все типы, секреты и практические советы. a:2:{s:4:"TEXT";s:36193:"

    Ммм... сексуальний поцілунок. Що саме є сексуальним поцілунком?

   Це французький поцілунок? Тертя носами? Поцілунки-метелики? Різновид поцілунку? Переплетіння язиків, "рот у рот", поцілунки ерогенних зон, обмін слиною, сосання губ, дуель язиків і гланд, пристрасний, спокусливий, прелюдія, флірт чи навіть оргазм?

   Можливо, ви не зможете пояснити, що таке сексуальний поцілунок або описати всі компоненти, які входять до такого поцілунку. Але ви точно зрозумієте, що це саме він, коли отримаєте такий поцілунок.

   Ми зібрали для вас цей епічний посібник з порадами про те, як подарувати найкращий сексуальний поцілунок і як вивчити всі нюанси сексуальних поцілунків, щоб зробити вас експертом у цьому питанні!

Трохи історії

  Люди - одні з єдиних представників живих істот, здатних цілуватися (за винятком шимпанзе і бонобо) і виражати любов і сексуальне збудження через поцілунок. Проте дослідження показують, що романтичні поцілунки зовсім не є універсальними серед людей, і більше половини світових культур не практикують поцілунок губами в губи.

   Так звідки ж узявся поцілунок? Як і де він еволюціонував? Чому ми взагалі цілуємось?

    У культурному плані поцілунок може висловлювати безліч речей, включаючи дружбу, вітання, прихильність, повагу, любов, відданість, романтику, збудження, пристрасть, сексуальний потяг чи бути сексуальною дією сам собою. В інших випадках поцілунок може бути частиною ритуалу, що вказує на відданість, повагу чи таїнство.

    Деякі антропологи вважають, що поцілунки виникли для того, щоб перевірити фертильність жінки по слині, інші вважають, що це просто інстинктивна практика, і ми навчилися робити це під час сосання. Інші вважають, що поцілунки – це просто соціальна поведінка. В іншому дослідженні запах займав важливе місце у вподобанні поцілунків, а оскільки у нас, людей, поганий нюх, поцілунки могли розвинутися як спосіб унюхати гени нашого потенційного партнера, щоб оцінити аспекти сумісності.

  Хоча ми не знаємо точно, коли поцілунки увійшли в ужиток, найстаріше свідчення записане 3 500 років тому в індуїстських ведичних текстах на санскриті, де вважалося, що повітря, що видихається, є частиною душі, тому поцілунок був "з'єднанням двох душ ". У "Камасутрі" (6 століття н.е.) також описується безліч видів поцілунків (понад 250 згадок про поцілунки), включаючи пульсуючий поцілунок, щіточний поцілунок, закликаючий поцілунок (щоб залучити коханця), збуджуючий поцілунок (щоб розпалити його пристрасть) і пробуджуючий поцілунок.

    Деякі антропологи вважають, що Олександр Македонський приніс поцілунки до Греції після вторгнення до Індії (326 до н.е.). Але у західному світі поцілунки стали популярні лише за часів Римської імперії, де поцілунки використовувалися для вираження поваги імператору, як форма вітання й у романтичному сенсі глибокого поцілунку.


Що відбувається, коли ми обмінюємося слиною?

   При поцілунку в мозку утворюються еротичні хімічні речовини або ендорфіни, включаючи окситоцин (що дає нам почуття прихильності та єднання), дофамін (грає роль у тому, як ми відчуваємо задоволення), серотонін (що впливає на наш настрій та відчуття добробуту та щастя) адреналін (який змушує наше серце битися), які в цілому викликають у нас почуття ейфорії.

   Ось чому ми відчуваємо потяг до сексуальних поцілунків!

   І, можливо, саме в цьому криється справжня причина еволюції еротичних поцілунків. Як і мастурбація, це приємно!

   На мою думку, цілком логічно.

Що робить поцілунок сексуальним?

  Хоча відповідь на це питання може бути досить суб'єктивною, оскільки у кожної людини є свої переваги щодо того, що робить поцілунок сексуальним, є кілька правил поцілунку, яким потрібно слідувати.

    Колишня актриса, а зараз сексолог Ава Каделл зазначає, що є 10 правил поцілунку, про які ви повинні знати, перш ніж цілуватися з потенційним партнером, особливо вперше. Ось її список того, що НЕ потрібно робити, якщо ви хочете подарувати сексуальний поцілунок:

 • Не примушуйте: Не цілуйте когось несподівано, не отримавши спочатку згоди. Це може бути усна згода "Ммм... я хочу тебе поцілувати" або мову тіла: вона нахиляється до вас, відкривши рота для поцілунку. Я говорю, давай!

 • Не засуджуйте: Ніколи не критикуйте техніку поцілунків вашого партнера. Однак ви можете похвалити те, що вам подобається, щоб змусити його робити більше це і менше того, що вам може не подобатися.

 • Не штовхайтеся язиком: Грайте ввічливо. Запихати язик у горло - це не тільки гидко, а й схоже на примус.

 • Не кусайтеся: Будьте обережні, коли використовуєте свої зуби. В той час, як трохи грайливого м'якого покусування зазвичай в порядку речей, кусання може завдати біль! Ай!

 • Жодних засосів: Будьте уважні і не залишайте засосів, якщо вас про це не просять.

 • Не пускати слину:Слина у роті під час поцілунку – це не сексуально і дуже відштовхує. Проковтніть їх до того, як почнете цілуватися.

 • Неприємний запах із рота: Будьте готові до того, що у вас є м'ятні цукерки, жуйка або спрей для дихання. Ви б поцілували цибулю? Партнер теж буде не в захваті.

 • Ніяких тріщин на губах: Зволожуйте губи бальзамом для губ, щоб вони залишалися м'якими, еластичними та приємними для поцілунків.

 • Жодних облизувань: Як і слини в роті, розмазування слин також є забороною. Розмазування слини по губах та підборідді не повинно бути частиною поцілунку.

 • Жодних звуків, що видаються губами: Невеликі стогін задоволення можуть бути дуже приємними, але звуки, що видаються губами, можуть вбити романтику.


10 порад про те, як стати Гуру сексуальних поцілунків

Тепер, коли ви знаєте, чого НЕ потрібно робити під час поцілунку, ось основні поради про те, як зробити поцілунок сексуальним.

1.      Час – це все: Поцілунок у невідповідний момент може стати катастрофою, але у слушний момент – це блаженство. Як визначити правильний час? Подивіться на мову тіла партнера, дитинко! Чи він нахиляється до вас? Дивиться проникливо (або з пожадливістю) у ваші очі? Облизує губи? Це все вірні ознаки того, що хоче поцілуватися. Тому нахилиться ближче і подивіться у вічі партнерки, а потім на її губи. Якщо вона не відсторониться, значить настав час для сексуального поцілунку.

2.      Якщо ви не впевнені, запитайте: Якщо з якоїсь причини ви не вмієте читати сигнали язика тіла, просто спитайте. Скажіть щось на зразок: "Я дуже хотів би поцілувати тебе прямо зараз". Швидше за все, обраниця буде задоволена і погодиться. Якщо ні, то, можливо, ви їй просто не сподобалися. Краще з'ясувати це до того, як ви поцілуєте її і зганьбитися, одночасно налякавши її.

3.      Якщо перед поцілунком дивитися в очі - це здорово, то під час поцілунку на близькій відстані витріщати очі може бути трохи дивно. Тому, якщо вам подобається дивитися під час поцілунку, робіть це через прикриті повіки та м'який погляд чи взагалі заплющте очі. Якщо тільки інша людина теж не любить дивитися в очі під час поцілунку, тоді, гей, як хочете, так і чиніть.

4.      Ніякої мови: Як правило, не користуйтесь мовою в першу секунду поцілунку. Тримайте язик у роті і спочатку ніжно доторкніться губами до губ, щоб оцінити реакцію. Поступово посилюйте тиск поцілунку, і, нарешті, ви зможете трохи розсунути губи і торкнутися кінчиком язика партнерки. Якщо вона наслідуватиме ваш приклад, тоді гра триває. Але якщо вона не реагує на вашу мову, пропонуючи свою, краще поки тримати його в роті.

5.      Не поспішайте: Сексуальний поцілунок – це не перегони. Тут немає фінішної межі... ну, не зовсім. Не поспішайте, дійте повільно, поступово нагнітаючи пристрасть. Експериментуйте, пробуйте різні техніки, способи та види поцілунків. Змінюйте їх і дізнавайтеся, що партнерці подобається. Ви зрозумієте її стогонами, що ви все робите правильно. Ммм...!

6.      Віддзеркалюйте рухи: Наслідуйте приклад свого партнера або дозвольте йому слідувати за вами, коли ви цілуєтеся, таким чином, ви повторюєте рухи один одного. Це робить поцілунок більш схожим на спокусливий танець, коли ви повторюєте рухи один одного в еротичному танці. Немає нічого гіршого, коли вона намагається танцювати вальс, а він танцює джайв.

7.      Будьте у моменті: Викиньте з голови все, крім цього єдиного поцілунку. Відпустіть страхи, турботи, що ви робили годину тому, або те, що ви можете зробити пізніше. Будьте у моменті, тому що легко визначити, коли хтось відволікається під час поцілунку.

Тільки повне занурення у процес допоможе вам відчути більше блаженства та ендорфінів, а також краще відчути пристрасть та відповісти на неї на глибшому еротичному рівні.

8.      Використовуйте руки: Так, так! Я знаю. Це зрозуміло, але торкайтеся ними, відчувайте їх, рухайте ними, поки даруйте свій сексуальний поцілунок! Погладьте партнера по потилиці, проведіть кінчиками пальців по волоссю, по вухах, губах, щелепі та шиї. Потім, якщо йому це сподобається, спробуйте доторкнутися до інших більш сексуальних зон: поперек, попа, груди, талія.

9.      Ерогенні зони: Усі ті місця, які я щойно перерахував, чіпайте руками, а потім губами, поцілунками та язиком. І не забудьте про ключиці. Да все добре!

Читайте також: Топ-7 ерогенних зон для неї та для нього

10. Зробіть перерву: Поцілунок починає втрачати пристрасть? Ваші губи болять чи втомилися? Почуваєтеся трохи ніяково? Нема проблем, зробіть перерву. Сексуальний поцілунок не обов'язково має бути марафонським. Залишіть щось на потім. Ви завжди зможете повернутися до цього пізніше!

Види сексуальних поцілунків

Чи знаєте ви, що ще в 17 столітті німецький вчений на ім'я Мартін фон Кемпе написав 1040-сторінкову енциклопедію про 20 різних видів поцілунків, включаючи хтивий і перелюбний. У німецькій мові є 30 слів, що позначають різні види поцілунків, включаючи Nachkuss, що означає "на надолуження не подарованих поцілунків". Ого! Це багато поцілунків!

Було підраховано, що до заміжжя середня американська жінка поцілувала 79 чоловіків; понад 92% американців цілувалися у віці до 14 років; а чоловіки, котрі регулярно цілують своїх дружин, живуть у середньому на п'ять років довше, ніж ті, хто цього не робить.

Ось 19 видів сексуальних поцілунків - від грайливих та чуттєвих до еротичних та пристрасних:

 • Грайливий поцілунок: Грайливий поцілунок - це милий, люблячий, грайливий, дурний і "у момент", що демонструє прихильність.

 • Поцілунок руки: Поцілунок руки - це лицарський поцілунок 1800-х років, коли джентльмен цілував тильний бік руки дами на знак поваги, чемності та крайньої ввічливості. Сьогодні він використовується як романтичний жест, щоб поцілувати свою дівчину на ніч після побачення.

 • Поцілунок у ніс: також відомий як "ескімоський поцілунок", поцілунок у ніс - це солодкий любовний поцілунок, коли ви третеся носами один об одного на знак прихильності.

 • Поцілунок метелика: Поцілунок метелика - це коли хтось розчісує або тріпає віями обличчя, щоку чи шкіру іншої людини.

 • Чуттєвий поцілунок: чуттєвий поцілунок - це більш тривалий поцілунок, при якому використовується чуттєвий і лижучий вплив, щоб запалити тіло коханого.

 • Романтичний поцілунок: Романтичний поцілунок може бути будь-де, але саме такий чуттєвий і ніжний поцілунок дозволить створити відповідну атмосферу для більш інтимного продовження зустрічі.

 • Поцілунок у мочку вуха: Поцілунок у мочку вуха - це дуже чуттєвий поцілунок, оскільки мочка вуха є гарячою ерогенною зоною, і виконується шляхом посмоктування або покусування мочки вуха.

 • Поцілунок у нижню губу: Поцілунок у нижню губу - це коли ви засмоктуєте нижню губу свого коханця між своїми губами, що дуже сексуально та приємно.

 • Французький поцілунок:Французький поцілунок - це поцілунок язиками, його називають "флорентійським поцілунком" у Франції або "англійським поцілунком".

 • Лижучий або Поцілунок ящірки: у лижучому поцілунку використовується набагато більше дій язиком з битвою та іграми язиками.

 • Поцілунок Спайдермена: це перевернутий поцілунок, став популярним завдяки фільму "Спайдермен". Ви можете зробити це, лежачи, перевернувшись і розташувавшись один біля одного, щоб отримати унікальні відчуття.

 • Поцілунок з покусуванням губ: При поцілунку з покусуванням губ або обсмоктуванням використовуються любовні укуси або ніжні м'які покусування, зазвичай в нижню губу.

 • Пристрасний поцілунок: Пристрасний поцілунок збуджує і включає хімічні речовини мозку, так що закохані поглинаються самим процесом поцілунку і нічим іншим.

 • Поцілунок у шию: Necking - це еротичні поцілунки в шию та точки пульсу, дуже чутливу та ерогенну зону для поцілунків.

 • Спонтанний поцілунок: такі поцілунки відбуваються на вулиці, в машині, за кухонним столом, де завгодно, і часто спонтанне збудження призводить до пристрасних поцілунків та сексу.

 • Шалений поцілунок:Шалений поцілунок - це поцілунок типу "я хочу тебе мати прямо зараз", ніяких стримувань, давайте роздягнемося і займемося сексом.

 • Поцілунок взасос: як говорилося вище, ви повинні отримати дозвіл, перш ніж залишити сліди цього поцілунку на шиї. Він включає інтенсивне сосання, після якого залишається фіолетовий синець.

 • Поцілунок вампіра: Цей поцілунок - більш інтенсивна версія поцілунку в засос, який включає використання зубів на шиї і легке покусування (не розривайте шкіру), при цьому ви шалено смокчете, як ненаситний хижак.

 • Поцілунок з обміном слиною: я знаю, що говорив вище, що пускати слину в рот партнеру - це огидно, але ви все ж таки можете обмінятися один з одним невеликою кількістю слини, оскільки слина містить тестостерон і підвищує рівень допаміну, що збільшує збудження, лібідо та задоволення.


Сексуальні ігри з поцілунками

    Якщо вам ще не набридли поцілунки, то читайте далі, щоб дізнатися про деякі сексуальні ігри з поцілунками, які ви можете проводити зі своїм партнером або друзями для задоволення і як прелюдія.

Читайте також: Додайте фарб у своє сексуальне життя: дізнайтеся ВСЕ про прилюдії

     Доросла гра "Пляшечка" - для пар: Пам'ятаєте, як гаряче було крутити пляшечку в підлітковому віці? Ця доросла версія для пар ще сексуальніша. Кожен партнер лягає на підлогу навпроти один одного, голови та ноги стикаються, а тіла утворюють своєрідний овал. Пляшка кладеться у центр. Потім ви по черзі обертаєте пляшку, і коли вона приземляється на частину тіла однієї людини (наприклад, її ногу), інший партнер повинен поцілувати її. Поцілунок може бути будь-яким – від грайливого до відверто сексуального.

     Погляд в очі: Погляд в очі - це тантрична практика, в якій партнери сидять віч-на-віч, причому один партнер розташовується на колінах іншого. Потім ви починаєте пильно дивитися один одному в очі протягом 2-5 хвилин, встановлюючи інтимний зв'язок. Ви також можете покласти праву руку на серце свого коханого, в той час як він робить те саме, і передавати енергію любові через серце один одному. Завершіть цю техніку сексуальним поцілунком із широко розплющеними очима.

    Пов'язка на очі: Спробуйте цей прийом із пов'язкою на очах. Одному партнеру зав'язують очі, а інший партнер мовчки цілує його у несподіваному місці. Це дозволяє партнерам експериментувати з різними місцями для поцілунків, які можуть бути дуже збуджуючими, особливо, якщо ви граєте оголеними. Кожен партнер по черзі вдягає пов'язку на очі.

    Чуттєвий поцілунок та одкровення: у цій грі кожен партнер по черзі цілує тіло свого партнера у різні місця, а інший партнер оцінює, наскільки йому сподобався кожен поцілунок. Ідея знову полягає в тому, щоб поекспериментувати із поцілунками різних частин тіла, а також з'ясувати, що подобається і не подобається вашому партнеру. Зазвичай це робиться, починаючи з верхівки голови і просуваючись вниз по тілу, цілуючи місця, які спочатку не вважаються ерогенними.

    Шоколадний поцілунок: цей чуттєвий поцілунок так само солодкий на смак, як і звучить. По суті, ви кладете в рота м'який шоколад і даєте йому розтанути, а потім цілуйте свого коханого, розділяючи шоколадний поцілунок.

    Поцілунок із шампанським: поцілунок із шампанським передбачає, що один із партнерів п'є холодне шампанське, а потім цілує іншого партнера, пропускаючи холодну рідину між губами у французькому поцілунку. Це можна робити з будь-якою холодною рідиною (вода, сік, вино, пиво?), але бульбашки в шампанському роблять поцілунок особливо хвилюючим. Як альтернатива ви можете занурити палець у шампанське і провести кінчиком пальця по губах вашого коханця, а потім чуттєво злизати шампанське.

Висновок

    Отже, існує безліч способів сексуального поцілунку та безліч способів, за допомогою яких ви можете стати експертом у поцілунках. Просто потрібно трохи практики та бажання. Тож беріть свого партнера та подаруйте йому сексуальний поцілунок!

  Чи знаєте ви інші способи сексуального поцілунку? Обов'язково поділіться в коментарях нижче - давайте здивуємо дослідників та статистів новими способами та чуттєвими особливостями поцілунків!";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання