Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Сучасні методи контрацепції

Щороку у світі відбувається величезна кількість небажаних вагітностей, але багато з них можна було б попередити, якби жінки правильно користувалися сучасними методами контрацепції.

На сьогоднішній день існує чимало засобів контрацепції:

-бар'єрна,

-Гормональна,

-внутрішньоматкові спіралі,

-хімічна,

-Стерилізація,

-Природні методи.

Бар'єрна контрацепція – перешкоджає потраплянню сперми в матку.

ганд.jpgЧоловічий презерватив – найважливіший засіб контрацепції, оскільки він запобігає не лише небажаній вагітності, а й захворюванням, що передаються статевим шляхом. Багато чоловіків відмовляються ними користуватися, оскільки вони знижують чутливість. Існують презервативи, оснащені реберцями, пухирцями, які покращують відчуття обох партнерів. Надійність 98%.

Жіночий презерватив – поліуретанова трубка, що міститься у піхві. Призначення його, таке саме, як і чоловічого. у жінці такий презерватив може залишатися кілька годин. Надійність 95%.

Цервікальні ковпачки – використовуються разом із сперміцидними мазями. Вони поміщаються у піхву і перешкоджають попаданню сперматозоїдів до матки та витягуються через 6 годин після останньої еякуляції. Підлягають багаторазовому використанню. Для того, щоб підібрати розмір, необхідна консультація гінеколога. Надійність 90%.

Гормональна контрацепція – застосовується контрацепція для придушення овуляції. Існує два види: що містять естрогени і не містять їх.

КОКи – найнадійніший метод гормональної контрацепції. Містять естрогени та прогестини, що пригнічують овуляцію та вагітність. Є низка протипоказань – тромбози, підвищений тиск. Але найбільше жінки бояться зайвої ваги, хоча це міф, тому що сучасні гормони містять дуже невелику кількість гормонів, і лише трохи підвищують апетит, але самі собою не збільшують набір ваги. Надійність 97%.

Піхвове кільце – метод з використанням естрогенів. Кільце вводиться у піхву, де вивільняються гормони та пригнічують овуляцію. Кільце, на відміну КОКів нетоксичні, тобто. не надають негативного впливу печінку. Недолік: він може випасти чи доставляти дискомфорт. Надійність 99%.

Гормональний пластир – також естрогеновмісний метод. Приклеюється на шкіру та гормони потрапляють через кров. Надійність – 99,4%.

Міні-пили – містять прогестагени. Вважаються безпечнішими, ніж естрогенові, але менш ефективними. Пігулки містять мінімальну дозу гормону. Вони не перешкоджають овуляції, а згущують слиз шийки, що заважає проникнути спермі в матку. Також прогестагени перешкоджають набуханню ендометрію (природний процес у другій половині циклу) і через це ембріон не має можливості прикріпитися до матки та розвиватися. Надійність 97%.

Імплантант – під шкіру вшивається протизаплідний імплантант, що не містить естрогену. Діє він кілька років та в організм регулярно виділяється необхідна кількість гормону прогестагену. Він підвищує в'язкість слизу та діє як міні-пили. Надійність 98%.

Внутрішньоматкова спіраль – вводяться в порожнину матки на 5 років, після чого її необхідно дістати та встановити під час наступної менструації. Надійність – 80%.

Гормональна ВМС – постійно виділяє прогестаген. Цей метод небезпечний через ризик виникнення позаматкової вагітності та не захищає від інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Звичайна ВМС – запобігає прикріпленню заплідненої яйцеклітини до стінки матки. Зменшує тривалість життя сперматозоїдів та яйцеклітини.

Хімічна контрацепція – до цієї категорії належать тампони, свічки, креми, губки, які мають сперміцидний ефект (руйнують сперматозоїди). Ці кошти застосовують за 10-15 хвилин на початок статевого акта. Захищають від ЗПСШ, але не від усіх, крім цього порушує мікрофлору піхви і є можливість дисбактеріозу. Такий метод краще підійде для людей, які живуть не регулярним статевим життям. Надійність 75-80%.

Стерилізація – одна операція на все життя і не потребує додаткових методів. Надійність 100%.

Чоловіча стерилізація (вазектомія) – створення штучної непрохідності сім'явиносних проток, але яєчка залишаються повноцінно працювати і не надає негативного впливу на сексуальне життя. Вазектомію слід робити, якщо Ви обзавелися дітьми, інакше після операції, Ви не зможете їх більше мати. Через деякі анатомічні особливості, цю операцію роблять не всім.

Жіноча стерилізація- створення штучної непрохідності маткових, але яєчники залишаються повноцінно працювати і не надає негативного впливу на сексуальне життя. Також, операція необоротна, після такого виду контрацепції, Ви не зможете мати дітей.

Природна контрацепція – не вимагає механічного чи медикаментозного втручання. Надійність – 80%.

контр.jpgПерерваний статевий акт – найпопулярніший і найненадійніший метод. Ненадійність такого способу полягає, що чоловік може вчасно не встигнути витягти член (все залежить від самоконтролю) і насіння потрапить у жінку. Також, під час акту виділяється невелика кількість переднасіннєвої рідини, що містить трохи насіння. Надійність – 80%.

Календарний метод – відстеження жінкою сприятливих несприятливих днів зачаття під час циклу. Запліднюється яйцеклітина протягом 48 годин після овуляції, а сперматозоїд живе до тижня, тому небезпечними днями є – 5 днів до овуляції та 5 днів після овуляції. Недолік методу в тому, що жінки з нерегулярним циклом можуть помилитися та завагітніти.

Температурний метод – не для ледарів. Щоранку необхідно виміряти ректальну температуру. Перед овуляцією температура нижче, а після підвищується на 0,5 градусів і тримається до кінця циклу.

І нарешті, якщо Ви не бажаєте завагітніти, найкраще використовувати подвійний голландський метод - це коли жінка п'є КОКи, а чоловік у презервативі. Такий метод не тільки запобігатиме вагітності, але й ЗПСШ, навіть при найбезладніших зв'язках. Звичайно, якщо Ви вирішили завести дитину, потрібно відмовитися від усього і насолоджуватися приємними моментами.

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 1 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання