Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Дивовижні переваги сперми для здоров'я

Удивительные преимущества спермы для здоровья

   Кінчати. Сперма. Насіння. Ектоплазма. Як би ви її не називали, сперма відіграє невід'ємну роль у процесі зачаття людини. Залежно від того, хто (і що) вам подобається, вона також може бути важливою частиною вашого сексуального життя. Переваги сексу в багатьох випадках цілком очевидні - приємні відчуття, зниження стресу, поглиблення стосунків і т.д., але, як виявилося, сперма (і зокрема деякі сполуки, що містяться в спермі) може мати і досить значні переваги для здоров'я.  

Спермідін: Святий Грааль антистаріння?

  Ще в 2009 році в журналі Nature Cell Biology була опублікована стаття під назвою "Індукція аутофагії спермідином сприяє довголіттю". У ній вчені дійшли висновку, що застосування спермідину збільшує тривалість життя імунних клітин людини та пригнічує окислювальний стрес у старіючих мишей. 

Що таке спермідин?

   Спермідин - це поліамінова сполука, яку можна знайти в рибосомах і живих тканинах, включаючи сперму. Ще до 2009 року дослідження показали, що спермідин бере участь у важливих біохімічних процесах на клітинному та молекулярному рівні. Зокрема, спермідин сприяє процесу аутофагії, в ході якого клітини видаляють непотрібні або дефектні компоненти та розщеплюють їх для переробки. Є також дані про те, що спермідин відіграє роль у зменшенні запалення, метаболізмі ліпідів та регулюванні росту клітин.

Як спермідин може запобігти старінню?

   У пізнішій статті, опублікованій у 2019 році в журналі Health Management, стверджується, що прийом спермідину може стати ключем до здорового старіння та збільшення тривалості життя, особливо щодо серцевої функції. Хоча люди живуть довше, вікові захворювання, такі як серцево-судинні захворювання та порушення обміну речовин, виявилися серйозними проблемами для якості життя з віком.

   На мишах добавка спермідину дала багатообіцяючі результати, збільшивши тривалість життя літніх мишей на 10%. Деякі вчені вважають, що довічний прийом добавок може збільшити цей показник до 15% або навіть 25%. 

  Доклінічні випробування показують, що дієта з додаванням спермідину може покращити діастолічну функцію, зменшити гіпертрофію, знизити жорсткість кардіоміоцитів, покращити функцію мітохондрій, затримати розвиток високого кров'яного тиску та зменшити хронічне запалення. Він може навіть сприяти зростанню волосся. 

Спермідін міститься тільки в спермі?

   Той, хто не любить ковтати, може зітхнути з полегшенням. Вживання сперми – далеко не єдиний спосіб додати спермідин у свій режим здоров'я. Насправді, не варто поки що робити коктейль із сперми - вам доведеться вжити близько галону, щоб отримати реальну користь для здоров'я. Позитивною стороною є те, що спермідин - це хімічна сполука природного походження, яка міститься в наступних продуктах:

 • Зародки пшениці 

 • Сушені соєві боби 

 • Витриманий чеддер

 • Гриби 

 • Рисові висівки 

 • Куряча печінка

 • Зелений горошок 

 • Манго 

 • Нут

 • Цвітна капуста 

 • Брокколі

  Ще один спосіб збільшити споживання спермідину - приймати харчові добавки зі спермідином. Перші клінічні випробування показують, що спермідин має низький ризик токсичності, проте перед початком прийому будь-яких нових ліків або добавок слід проконсультуватися з лікарем, щоб обговорити можливі побічні ефекти або лікарські взаємодії.

Чи є у сперми інші корисні властивості?

   Хоча ковтання сперми при кожному статевому акті навряд зупинить старіння, виявляється, що сперма може бути корисною як для чоловіків, так і для жінок. Середня еякуляція часто містить близько чайної ложки сперми. Ця чайна ложка містить такі життєво важливі поживні речовини, як вітамін С, білок, цинк, кальцій і калій. Хоча хороший ковток сперми не замінить правильного харчування та прийому вітамінів, ковтання просто може дати вашій імунній системі невеликий поштовх. 

   Не забувайте завжди практикувати безпечний секс. Заняття оральним сексом з неперевіреним партнером може призвести до поширення венеричних захворювань, таких як ВПЛ, хламідіоз, гонорея чи генітальний герпес.

Ковтання сперми може принести користь вагітним жінкам

   У вагітних жінок ковтання сперми після орального сексу може знизити ризик розвитку прееклампсії за рахунок підтримки низького кров'яного тиску. Прееклампсія - це потенційно небезпечне ускладнення, що виникає внаслідок високого кров'яного тиску у жінок, які раніше були нормальними. Дослідники припускають, що батькова сперма може по суті адаптувати імунну систему майбутньої матері, щоб підготувати її до чужорідних білків, присутніх у спермі і, відповідно, у плаценті та плоді.

   Аналогічним чином, дослідження психолога Гордона Геллапа показало, що вживання сперми може навіть допомогти зменшити ранкову нудоту у вагітних жінок.  

Сперма містить з'єднання, що підвищують настрій

  Крім життєво важливих поживних речовин, сперма також містить гормони і нейротрансмітери, такі як кортизол, окситоцин, мелатонін і серотонін. Знову ж таки, ймовірно, цих сполук недостатньо, щоб замінити антидепресант щоденною дозою сперми, але додати її у свій сексуальний режим, ймовірно, теж не завадить.

Найчастіша еякуляція може знизити ризик розвитку раку простати

  Користь сперми для здоров'я не обмежується її вживанням. Виявляється, простий акт еякуляції може бути корисним для чоловічого здоров'я. Гарвардське дослідження еякуляції виявило зв'язок між збільшенням кількості еякуляцій та зниженням ризику розвитку раку простати. 

   У дослідження включалися еякуляції при статевому акті, нічні викиди та мастурбація. Згідно з результатами дослідження, у чоловіків, які еякулювали 21 або більше разів на місяць, ризик розвитку раку простати був на 31% нижчим. Тим більше причин любити свого партнера (і себе).


А ви знали про такі факти? Примушують задуматися і… переглянути раціон) Розповідаємо свій досвід дослідження сперми та вчимося отримувати максимум переваг для здоров'я від насиченого та яскравого сексуального життя!


Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 3.67 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання