Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Я втратила чоловіка під час своєї першої оргії

Я потеряла мужа во время своей первой оргии

   Загубитися в натовпі для мене не рідкість. Я завжди була мрійницею і схильна до самоаналізу, навіть коли мені слід було б звернути увагу на своє оточення. Як любив говорити мій дідусь, у мене не надто розвинене розуміння ситуації.

   Однак втрата цілої людини в кімнаті, повній інших голих людей, була для мене чимось новим.

  Ми з моїм другим чоловіком зустрічалися вже кілька місяців, коли ми здійснили наш перший похід у відомий нам клуб свінгерів. Ми ще тільки починали своє занурення у цей світ, тому я хотіла почати з меншого клубу.

   Це був не перший наш похід у світ свінгу. Ми разом відвідали одну домашню вечірку та познайомилися з кількома парами. Але це був наш перший похід до клубу.

   Хвилюючись перед відвідуванням вечірки і не знаючи нікого заздалегідь, я розмістила на свінгерському сайті "Пошук друзів для дорослих" інформацію про те, що ми збираємося відвідати вечірку в суботу ввечері.

   Я подумала, що буде корисно побачити пару дружніх осіб.

   Виявилося, що клуб знаходиться далі, ніж хотіли їхати наші друзі, тому ми були надані самі собі.

   Клуб розташовувався в житловому районі в переобладнаному будинку. Там був задній двір із 10-футовою огорожею на випадок, якщо люди захочуть перенести вечірку на вулицю. Правила клубу вимагали, щоб ви були одягнені відповідним чином, коли виходите за межі будинку, оскільки вони не хотіли, щоб сусіди скаржилися та закрили їх.

   Чесно кажучи, я була здивована розташуванням. Схованки на виду добре працюють. Коли ми увійшли всередину, стало очевидно, що це місце колись було будинком на одну сім'ю, але вони використали велику площу гаража для столів/стільців, забезпечивши місце для нейтральних зустрічей.

  Три спальні були обладнані двома двоспальними ліжками в кожній, а в одній з них у кутку стояли секс-гойдалки.

   Знаєте, саме такою я б хотіла бачити свою спальню вдома, якби у мене не було дітей!

   Як і на будь-якому заході для свінгерів, тут є свої правила. Більшість із них засновані на здоровому глузді. Жодних дотиків без згоди. Перед грою обов'язково поцікавтеся правилами кожної пари. Жодної фотографії без згоди всіх сторін. Презервативи на столі. Лубрикант доступний.

Читайте також: ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВО З СЕКСУАЛЬНОЇ УГОДИ БЕЗ ПОМИЛОК

   Просто будьте відкриті і задоволення прийде само собою.

   Ми познайомилися з кількома парами, з якими нам було цікаво пограти протягом вечора, під час зустрічі та привітання. Проблема, з якою я зіткнулася, полягала в тому, щоб зробити вибір.

    Мій чоловік посміювався з моєї дилеми. Бенкет чи голод, вірно?

   Оскільки в спальнях стояли ліжка розміром з оргію, ми всі вирішили вирушити в одну кімнату і пограти разом. Кожен, кому було зручно, міг грати з будь-ким. Ніхто з чоловіків не був бісексуалом, усі жінки були.

   Я ніколи не лежала в ліжку, оголена, більш ніж з трьома іншими людьми. Але коли я почала знімати одяг за допомогою чудової жінки, я зрозуміла, що в кімнаті зараз вісім людей.

   Зазвичай, коли ми знайомилися з іншими парами, ми з чоловіком починали грати разом. На цей раз я була захоплена красивою жінкою і не збиралася припиняти це заняття найближчим часом.

   Ми пройшли у верхній кут ліжка, найближче до стіни. Загубившись у нашому власному маленькому світі, я не можу сказати, як довго ми залишалися там, знайомлячись із тілами один одного. Я пам'ятаю, як то тут, то там промайнула голова мого чоловіка. Його було досить легко знайти, адже він був рудим.

   Чоловік моєї нової подруги Ани, Дон, перебрався через ліжко на наше місце, і вони почали займатися сексом. Я приєдналася, де могла, насолоджуючись увагою до когось нового. Інша жінка пестила одну з моїх грудей. Один джентльмен відкидав моє волосся назад.

   На якийсь час я опинилася в центрі уваги, і, чесно кажучи, не можу сказати, скільки людей торкалися до мене одночасно. Це було відчуття, не схоже на жодне інше, але водночас дещо подавляюче.

  Піднявши очі, я почала шукати свого чоловіка і не змогла знайти його в морі тіл.

   Зізнаюся, я запанікувала.

   Я намагалася не показувати, як я злякалася, коли зрозуміла, що поняття не маю, де мій чоловік. Не знаючи, чи вийшов він з кімнати, чи просто десь захований під тілами, мені треба було сісти і відсторонитися прямо зараз.

  Як тільки я сіла, сталося ще дещо. Я зрозуміла, що в кімнаті було більше людей, ніж спочатку.

   За моїми підрахунками, в кімнаті було понад 10 осіб, а починали ми з восьми.

   Для мене це було занадто. Незважаючи на те, що ніч була фантастичною та повчальною, мій рівень комфорту був порушений до точки неповернення. Ніхто не зробив нічого поганого, просто я знайшла свою межу.

   Перебравшись через ліжко і знайшовши дорогу до дверей, я виявила і свого чоловіка. Закопавшись головою між ніг жінки, він був прихований від очей, поки я майже не вийшла з кімнати.

   Я чемно торкнулася його плеча і сказала, що на сьогодні я закінчила і прямую в душ. Він міг залишитися.

    Наша перша оргія пройшла успішно, незважаючи на те, як це звучить. Я багато дізналася про себе і про те, як мені потрібно діяти в майбутньому. Для мене важливо мати можливість торкатися партнера або хоча б дивитися на нього очима в груповій обстановці. Я вважаю, що додавання додаткових людей не було б проблемою, якби я могла стежити за своїм партнером (з яким полягала у стосунках і який привів мене туди).

   З роками я зрозуміла, що мій чоловік не хотів чи не міг бути добрим тилом. Його егоїстичні махінації були для нього головним пріоритетом, а це не мій рівень комфорту.

    Груповий секс може бути приголомшливим, коли все виходить. Але ви повинні бути чесними з собою та своїм партнером про те, що ви готові і чого не готові робити. Провести інвентаризацію не завжди легко і іноді потрібно побувати в ситуації, щоб зрозуміти, що вас не влаштовує.

  Ось тут і приходить на допомогу хороший партнер. Довіра між основними партнерами та людьми, з якими ви взаємодієте, є ключовим фактором. Якщо воно у вас є, у вас є все.


У когось був досвід свінгерства? Якими є ваші відчуття і в чому згодні з головною героїнею цієї сповіді? Ділимося думками та обговорюємо цю пікантну тему)
Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 3.67 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання