Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Виробники

      У магазині сексуальних товарів Секс-шоп Світ Інтиму ми розуміємо, що економити на якості задоволення - недозволено. Надаючи Вам можливість придбати інтимні товари за найкращими цінами в Україні, ми обрали найкращих світових виробників секс-товарів та постійно вдосконалюємо асортимент, додаючи нові та ексклюзивні компанії, що виробляють товари середнього цінового сегменту та категорії люкс. Ми хочемо, щоб Ваше задоволення від купівлі та використання інтимних товарів було максимальним! Нижче Ви знайдете список компанії, чия продукція зарекомендувала себе з кращого боку:

Tenga

Tenga
Японська компанія Tenga стрімко завоювала більшу частину ринку чоловічих мастурбаторів завдяки використанню ексклюзивних матеріалів у виробництві, компактній формі та незмінно високій японській якості. Асортимент мастурбаторів Tenga постійно поповнюється і Ви завжди зможете знайти для себе щось нове та незвичайне.

 

FleshLight

FleshLight
Компанія FleshLight – один із світових лідерів у виробництві найкращих чоловічих мастурбаторів. Ідеальна імітація жіночих інтимних зон забезпечує найкращі відчуття. Застосування патентованих матеріалів у виробництві та форма мастурбатора, схожа на ліхтарик, роблять мастурбатори компанії FleshLight дуже популярними та затребуваними.

 

PicoBong

PicoBong
PicoBong не є окремою компанією, а брендом компанії LELO. Це означає, що товари PicoBong - виняткової якості, мають досконалий дизайн, і в той же час PicoBong є брендом середньої цінової категорії, що робить ці ексклюзивні секс-іграшки ідеальними кандидатами для покупки.

 

LELO

LELO
Шведська компанія LELO займається випуском товарів класу люкс. Досконалість дизайну та якості товарів роблять їх ексклюзивними. Іграшки компанії LELO принесуть як пряме, і естетичне задоволення.

 

HOT

HOT
Англійський виробник сексуальної косметики для догляду за тілом HOT є визнаним у всьому світі. Компанія виробляє широкий спектр товарів, у своїй основі - це парфуми з феромонами та лубриканти. Асортимент продукції компанії різноманітний та незмінно високої якості.

 

Inverma

Inverma
Inverma – компанія, що базується в Німеччині, має більш ніж 50-річний досвід у виробництві засобів інтимного призначення, таких як сексуальна косметика та збуджуючі добавки. Незмінно висока якість, помірні ціни та широкий асортимент продукції – все це зробило компанію Inverma Arzneimittel одним із світових лідерів у виробництві товарів інтимного призначення.

 

ToyJoy

ToyJoy
Незважаючи на те, що ToyJoy є торговою маркою компанії Scala, вона заслуговує на окремий опис. Товари під торговою маркою ToyJoy виробляються в Китаї за стандартами Scala, що позитивно впливає на вартість іграшок не на шкоду якості. Широкий асортимент та різноманітність іграшок ToyJoy не залишать Вас байдужими!

 

Scala

Scala
Scala – відома компанія з Нідерландів, що поєднує продукцію багатьох відомих торгових марок. Компанія Scala – золота середина при виборі секс-іграшок та інтимних товарів, виробляючи товари високої якості, ціни компанії залишаються незмінно нижчими від цін конкурентів. Scala – один з найбільших та надійних постачальників інтимних товарів у Європі, в асортименті компанії більше 20 тисяч сексуальних іграшок, білизни та косметичних засобів на будь-який смак.

 

Doc Johnson

Doc Johnson
Компанія Doc Johnson більше 30 років виробляє різноманітні товари інтимного призначення. Компанія відома тим, що є не лише виробником, а й розробником матеріалів, нових продуктів та напрямків. В асортименті товарів Doc Johnson важливе місце займають ексклюзивні лінії найкращих секс-іграшок, що випускаються у співпраці з найкращими моделями інтимного спрямування у світі.

 

California Exotic Novelties

California Exotic Novelties
California Exotic Novelties – виробник інтимних товарів зі США, що має світову популярність і є одним із стандартів якості. Сексуальні іграшки від компанії California Exotic Novelties мають відмінні риси – це неперевершена якість, стильний дизайн та абсолютна зручність. На сьогоднішній день іграшки компанії є своєрідним стандартом в промисловості.