Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Часті запитання

1. Вирішив (а) придбати препарат (збудник), боюся, чи не вплине він поганого впливу на організм?


     Усі препарати, що представлені на сайті, є сертифікованими продуктами для продажу в Україні. Основна складова всіх збуджуючих препаратів (мастил, рідин, порошків) – це амінокислоти та речовини природного походження (екстракти рослин). Для досягнення максимального ефекту потрібно застосовувати їх виключно за призначенням та дотримуватися інструкцій.


2. Хочу купити у подарунок вібратор, не знаю, який краще вибрати?


     Вибираючи вібратори, потрібно в першу чергу звернути увагу на матеріали, з яких вони виготовлені і фірму виробника. Враховуючи склад матеріалу, Ви повинні знати, чи немає у Вас якихось протипоказань і які лубриканти можна використовувати. Існують вібратори із вбудованими або виносними пультами керування. Також при виборі вібратора варто звернути увагу на те, чи він захищений від вологи. Якщо у вас залишаться ще якісь питання, Ви зможете задати їх нашому менеджеру.


3. Як можна урізноманітнити своє сімейне життя, ми жодного разу нічого не купували в інтим магазині (секс-шопі)?


     Для будь-якої людини, будь то чоловік або жінка, є стереотип, що давно склався. Інтим магазин – це щось таке заборонене та страшне. Найкраще почати з покупки сексуальної білизни, яка спокусить вашого чоловіка і розбурхає його уяву. Ви зможете втілити всі його заповітні бажання та мрії, обравши: корсети, пеньюари, комбінезони та боді, а також панчохи та трусики. Що стосується сексуальних іграшок, то варто насамперед звернути увагу на вібратори та фалоімітатори для початківців. Дівчата можуть спробувати вагінальні кульки з невеликим діаметром та на жорсткому зчіпці, а чоловіки – різноманітні насадки для пеніса.


4.Які іграшки ви можете порадити використовувати після вагітності?


      Багато іграшок в інтим магазині придумані саме для оздоровлення та покращення сексуального життя. Однією з таких є вагінальні кульки, які зможуть не тільки зміцнити м'язи піхви, а й підняти ваші відчуття нового рівня. Якщо ви раніше жодного разу їх не використовували, то краще почати з кульок з великим діаметром і на жорсткій зчіпці, з наступним переходом на кульки меншого діаметру і без зчіпки. Багато жінок переживають, що без сполучних елементів такі кульки можуть загубитись, але це не так. Під впливом власної ваги вони легко скочуються вниз.