Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

10 порад щодо налагодження міжкультурних відносин

10 советов по налаживанию межкультурных отношений

(реальна історія з життя реальної сім'ї, де дружина – британка, а чоловік – індус)

  Індуїстські шлюбні церемонії галасливі і барвисті, наповнені символізмом і ритуалами, на них часто присутні сотні гостей. Прадіп, мій майбутній чоловік-індус, подумав, що я можу визнати цю подію подавляючою, і запропонував натомість провести тихе весілля в суді.

   "Ні за що!" відповіла я. "Я хочу все це. Особливо хочу побачити тебе на білому коні!".

   За місяць до цього я була присутня на індуїстському весіллі, куди наречений прибув на прикрашеному білому коні на чолі процесії членів сім'ї та друзів. Маршуючий оркестр грав веселі мелодії, а люди, які йшли за нареченим, танцювали та сміялися. На мою думку, це було дуже весело.

   Прадип трохи здивувався моєму ентузіазму, але поспішно пообіцяв все влаштувати. Хоча зазвичай підготовкою церемонії займається сім'я нареченої, наша ситуація була незвичайною. Ми одружилися в Індії, і ні я, ні моя сім'я нічого не знали про традиції індуїстів.

   Наше весілля через три тижні було вихором фарб, звуків і відчуттів. Я була в захваті, хоч і в деякому подиві від того, що поринула в зовсім іншу культуру. Я не знала мови хінді, тому мало що розуміла з того, що відбувається. Але родичі Прадіпа провели мене за численними церемоніями, і день пройшов як у тумані.

   Після весілля ми з Прадіпом запланували поїздку до Раджастану. Я мріяла про цю поїздку кілька тижнів, уявляючи, як ми з Прадіпом будемо прогулюватися древніми фортами, досліджувати палаци махараджів і, можливо, кататися на верблюдах пустелею. Напередодні нашого від'їзду сестра Прадіпа та її чоловік прийшли до нас на чай. Їхній дворічний син сидів на колінах у батька і урочисто оглядав кімнату. Прадіп розповів про наші плани, а потім раптом сказав: "Чому б тобі не поїхати з нами?".

   Я дивилася на нього з відкритим ротом. Невже він справді запросив свою сестру та сім'ю на наш медовий місяць?

   Мій швагер весело відповів: "Ми думали про те ж! Насправді я вже взяв кілька днів відпустки на своїй роботі. Ми будемо готові вирушити завтра вранці".

   Коли маленька сім'я пішла, я відкликала Прадіпа убік і зашипіла: "Навіщо ти їх запросив? Це мав бути наш медовий місяць - поїздка тільки для нас двох!".

  Прадіп виглядав щиро здивованим. "Але тут, в Індії, нам завжди подобається їздити кудись із членами сім'ї. Я ніколи не їздив у подорож лише з однією людиною".

   Ми з головою поринули у наш перший міжкультурний конфлікт. Моя мрія про "нас двох" зіткнулася з концепцією Прадіпа "чим більше, тим веселіше"! У перший рік шлюбу виникали подібні конфлікти. Іноді це була суперечка про релігійні традиції, іноді про історію. Якось Прадіп сказав: "Я ненавиджу британців: вони були колонізаторами моєї країни!". Я відповіла: "Але моя далека сім'я - британці, як ти можеш ненавидіти їх усіх?" Ми також мали звичайні конфлікти, з якими стикається кожна сімейна пара. Я не педант, тоді як Прадіп акуратний. Суперечки про те, як закрити тюбик зубної пасти, іноді здавались насущнішими, ніж наші різні думки про світову політику!

  &Nbsp;З часом ми поступово згладили всі ці міжкультурні конфлікти - або, принаймні, майже все! Зараз ми одружені вже понад 30 років, і ці стосунки подарували нам стільки особливих подарунків. Ми відчуваємо себе як вдома у двох світах – Індії та Канаді. Побачивши світ новими очима, ми зрозуміли, що багато видимих відмінностей між людьми просто випаровується, як тільки ви встановлюєте з ними зв'язок. Який чудовий спосіб сприяти світу - особисто знайомитися з людьми, долаючи культурні та релігійні відмінності.

Отже, ось наші поради про те, як отримати максимум користі з міжкультурних відносин:

  • Міжкультурні відносини ставлять під сумнів багато думок, з якими ви виросли. Обов'язково виникнуть розбіжності! Зберігайте відкритість, щоб подолати ці розбіжності.

  • Ви обидва будете робити помилки, пробираючись лабіринтом незнайомих традицій. Почуття гумору - чудова підмога!

  • Дізнайтеся якнайбільше про культурне минуле вашого партнера. Спробуйте вивчити мову, історію або музичний спадок.

  • Отримуйте задоволення від нових навичок, наприклад, навчитися готувати традиційну страву.

  • Розвиток відносин із сім'єю вашого партнера іноді може бути важким, особливо якщо існує мовний бар'єр. Будьте терплячі!

  • Гендерні ролі можуть створювати труднощі. Почніть розмову про це питання на ранніх етапах ваших стосунків.

  • Беріть участь у культурних святах вашого партнера – вам буде весело!

  • Якщо ви маєте дітей, допоможіть їм оцінити обидві культурні традиції. Можливо, їм сподобається відвідувати заняття з вивчення мови, танців або культури вашого партнера.

  • Якщо ви і ваш партнер сповідуєте різні релігії, добре подумайте про релігійний досвід ваших дітей. Як ви спрямуєте їх на шлях, який буде значущим і водночас прийнятним для обох традицій?

  • Остання порада: ваша любов один до одного – це ваша найбільша сила. Підтримуйте це дороге полум'я!

Переключити на AMP


Проголосувало 2. Середня оцінка 4.5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання