Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Що робити, якщо чоловік зраджує

Что делать, если муж изменяет

Якщо чоловікові зраджує дружина, то оточуючі починають сміятися з нього. Його вважають дурнем та рогоносцем. Якщо жінці зраджує чоловік, то навколишні намагаються підтримати її. І навряд чи хтось зможе назвати її дурною жінкою, якою наставляє роги власний чоловік.

Але жінок це не підбадьорює. Зрада завжди б'є по самолюбству. Це серйозна душевна рана. Що ж має робити жінка, якщо дізналася про зради чоловіка? Можна вигнати чоловіка, а надалі розлучитися. Що ж буде згодом?

Напевно, жінка почне шкодувати про це. Адже можна було вчинити інакше. Мудра жінка ніколи не діятиме радикально. Спочатку вона спробує знайти причину зради. А після цього вона вже може думати, що робити далі.

Можливо, вашому чоловікові просто не вистачає різноманітності в сексі? Рекомендуємо звернути увагу на популярні секс-іграшки для чоловіків та секс-іграшки для жінок.

ТОП 5 найпопулярніших секс-іграшок:

6 причин чому зраджують чоловіків

1.     Чоловік може зраджувати через відсутність інтиму з дружиною. Тому дружина має замислитися про це. Можливо, вона часто відмовляла чоловікові в інтимі. Багато дружин під час шлюбу починають шантажувати чоловіка за допомогою інтиму. Жодному чоловікові такий шантаж не сподобається. У результаті він знайде собі коханку, яка даруватиме йому всі чоловічі радощі.

2.     Багато чоловіків зраджують, тому що не бачать нічого поганого у цьому. У цьому випадку дружина повинна пояснити чоловікові, що кохання не буває без інтиму, а його пригоди завдають їй болю. Якщо він справді любить дружину, то напевно відмовиться від стосунків із коханкою.

3.     Якщо чоловік знайшов коханку заради чогось нового в інтимі, то означає, що близькість із дружиною не викликає в нього задоволення. І він боїться розповісти дружині про свої переваги щодо інтиму. У результаті йому простіше завести коханку.
У цьому випадку дружина має провести довірчу розмову із чоловіком. Напевно, він розповість їй про свої бажання. Тоді й про коханку він забуде.

4.     Найчастіше причиною зрад стає криза середнього віку. Дружина має перетерпіти цей період. Якщо терпіти не виходить, краще розійтися.

5.     Якщо чоловік за допомогою зради помститься дружині, це говорить про те, що він любить її. Просто дружина приділяє йому мало уваги та кохання. Тому жінці потрібно переглянути своє ставлення до чоловіка. Тоді в сім'ї знову буде розуміння та любов.

6.     Якщо чоловік зраджує заради психологічної розрядки, це означає, що дружина не змогла підтримати його в складний момент. В цьому випадку їй потрібно просто зачекати. Чоловік заспокоїться і забуде про коханку.

Що робити після зради чоловіка?

Якщо чоловік зрадив, то дружині треба обміркувати подальші плани. Чи готова вона пробачити його? Якщо ні, то чи не шкодуватиме вона про своє рішення в майбутньому? Якщо вона хоче зберегти стосунки, їй потрібно пробачити чоловіка. А надалі вона не повинна згадувати про цей неприємний період. Інакше сімейні чвари знову підштовхнуть чоловіка до зради.

 

Матеріал підготовлений адміністрацією секс-шопу mir-intima.ua


Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання