Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Де все-таки краще купувати вібратори

a:2:{s:4:"TEXT";s:5039:"

pokupka_vibratora.jpgВсі, хто колись цікавився секс-іграшками, знають, що придбати їх можна або у звичайних офлайн секс-шопах, або в онлайн інтим-магазинах. Але де ж краще робити такі покупки? У принципі, особливої різниці між цими способами придбання інтим-пристосувань немає, але в інтернет-магазинів є ряд досить привабливих переваг.

Переваги онлайн секс-шопу перед магазином

Отже, уявімо, що вам необхідно придбати вібратор, купити який можна як в онлайн, так і офлайн магазині. По-перше, щоб дістатися звичайного секс-шопу, необхідно виділити час на подібний похід. По-друге, напевно, доведеться стояти в пробках, причому незалежно, чи їдете ви на своєму автомобілі або на громадському транспорті. Ну і по-третє, доведеться долати боязкість, щоб увійти в сам секс-шоп. І навіть якщо ви людина без комплексів, вам потрібно буде спілкуватися з продавцями-консультантами, які, на жаль, не завжди ввічливі та чемні.

У випадку ж з онлайн магазином ви позбавлені всіх цих незручностей. Вам залишається лише вибрати необхідний товар, скориставшись зручною віртуальною вітриною, та оформити замовлення. На всі ці маніпуляції потрібно близько 15 хвилин. Крім того, якщо ви виберете в звичайному секс-шопі вібратор, який вас цікавить, ціни на нього навряд чи зможуть вас порадувати. При цьому в онлайн магазинах вартість виробу, що вас цікавить, може бути набагато нижчою.

pokupka_vibratora_2.jpg Чому ж так відбувається? Вся справа у витратах власників офлайн магазинів. Їм доводиться оплачувати оренду торгових приміщень, електроенергію для освітлення та інших електроприладів, виплачувати зарплату досить великому штату співробітників і т.д. Власники ж інтернет-магазинів звільнені від усіх цих витрат, за рахунок чого можуть дозволити собі знижувати ціни на свій товар. Ще однією важливою перевагою онлайн секс-шопів є ширший асортимент товарів. Справа в тому, що більшість власників онлайн магазинів більш дружелюбно ставляться до своїх покупців і можуть замовити необхідний товар для конкретного клієнта незалежно від часу штатного постачання. Тому, якщо ви хочете придбати вібратори для дівчаток ніж навіть у найвідоміших офлайн секс-шопах.

Якість та сертифікація товару

Найголовніше, правильно вибрати інтернет-магазин, який торгує по-справжньому якісними, сертифікованими виробами. Переконатися ж у сумлінності того чи іншого онлайн-інтим-магазину можна, подивившись відгуки на його продукцію в різних сервісах типу Hotline.

";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання