Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Ідеальний вібратор - як і якому віддати перевагу?

Для чого я хочу його використовувати?

Вібратор може бути використаний для анального, вагінального, кліторального впливу або для стимуляції точки G. Або це може бути комбінація елементів дизайну, що дозволяє виконувати кілька впливів одночасно або послідовно.

Вібратор якої форми найкраще впорається з цільовим призначенням?

На сьогоднішній день існує дуже велика кількість моделей цієї категорії, а в майбутньому асортимент тільки розшириться. Але існує низка особливостей, що поєднують вібратори у категорії:

  • Реалістичні вібратори мають правдоподібну фалічну форму. Залежно від діаметра можуть бути використані тільки для вагінального або анального проникнення. Звичайно вони можуть бути використані для стимуляції клітора.

  • Серед класичних вібраторів переважають пристрої циліндричної форми з округленим кінцем, можливо з вираженим додатковим рельєфом. Підходять практично всім видів стимуляції. Дуже часто у цій категорії зустрічаються міні-вібратори.

  • Стимулятори клітора це не великих розмірів вібратори, призначені тільки для збудження клітора. Це ідеальний вибір для жінок, здатних відчувати лише кліторальний оргазм. До цієї категорії входять вібратори Метелики. Насправді корпус може бути виконаний у вигляді інших тварин. Наприклад, мишок чи дельфінчиків. Але найголовніше це наявність тасьм, що дозволяє зафіксувати пристрій у потрібному місці і не турбується про нього під час сексу чи інших видів збудження.

  • Вібратори для стимуляції точки Gможуть по суті своїй відноситься до будь-якої іншої категорії, але при цьому мають загнутий головний кінець або просто спеціальний згин корпусу, що дозволяє цілеспрямовано стимулювати цю заповітну зону. Докладніше про те, де знаходиться точка G.

  • Кролик вібратори або Rabbit вібратори оснащені великим діапазоном швидкостей та режимів пульсації. Найчастіше мають два важливі елементи: відростки для комбінованого вагінального та анального проникнення, вусики або їх подібність для стимуляції клітора. Другий елемент - вбудовані пластини, маленькі кульки або ще щось на зразок, що обертаються або посилають додаткову вібрацію.

  • Анальні вібратори мають невеликий діаметр і спеціально призначені для комфортної стимуляції цієї зони. Можуть бути рівними або зі спеціальними куполоподібними розширеннями.

  • Вібратори We-Vibe це особлива каста, яка призначена для активного використання під час сексу. Завдяки особливій V-подібній формі вони одночасно фіксуються на зоні клітора та в піхву, забезпечуючи таким чином додаткову подвійну стимуляцію для жінки. Чоловік відчуває більший кайф від того, що розмір входу у піхву штучно звужується. Що вже саме собою не може не тішити. А також хвилі пульсації передаються на його член, надаючи пікантності відчуттям. Ще одна важлива фішка – можливість дистанційного керування, у т.ч. та через спеціальний додаток на телефоні.

  • Стимулятори грудей це найчастіше присоски, прищіпки або іншої форми віброелементи, які кріпляться на грудях та забезпечують додаткову її стимуляцію під час сексу чи мастурбації.

Чи потрібні додаткові функції?

Звичайно. Адже головне їхнє завдання – посилення насолоди.

Так спеціальні виступи, вусики чи їх аналоги додатково стимулюють клітор.

Рельєф ствола у вигляді венозного рельєфу, реберців, кульок і т.д. додатково впливають на нервові закінчення піхви.

Наявність присоски дозволяє прикріпити прилад до гладкої площини і дозволяють розширити діапазон його використання.

Який розмір мені підійшов би?

Як говориться в прислів'ї він «не завжди має значення» і, по суті, є справою смаку кожного. Але в середньому міні вібратором вважається прилад з робочою довжиною до 10-12 сантиметрів, більшим - більше 17-18 сантиметрів. Природно, середній розмір це 10-18 сантиметрів. Але все ж таки варто орієнтуватися не на ці цифри, а на ваш особистий досвід і розмір статевого члена ваших партнерів.

І окремо зверніть увагу на міні-вібратори, довжина яких часто не перевищує 10 сантиметрів. Їх особливість – компактність та мобільність, причому задоволення вони дарують не менше.

З якого матеріалу повинен бути виготовлений вібратор?

Існує багато матеріалів, з яких виготовляються секс-іграшки (гель, латекс, силікон, кібершкіра, ПВХ, пластизоля, пластик). Докладніше з їхньою характеристикою можете ознайомитись.

Чи варто звертати увагу на фірму-виробника?

Вона має не мало важливе значення. Адже кожна з них має свої брендові прийоми, що відбиваються на ціні продукції. До того ж не вся продукція нашого інтернет-магазину зроблена в Китаї. Більшість привезена з Європи чи Америки. Докладніше про фірми-виробники можна дізнатися у нас

Чи необхідна водонепроникність?

Звичайно ж ні. Але її наявність дозволяє використовувати вібратор у ванній, душі, басейні, сауні тощо.

Яка швидкість вібрації мене задовольнила б?

На даний момент існує великий діапазон вибору режимів пульсації та інтенсивності вібрації. Остання частіше залежить не від характеристик моторчика, а від режиму живлення. При цьому враховуйте, що акумулятор краще батарейок, батарейки типу АА сильніші за тип ААА і чим їх більше, тим сильніший напір. Але це золоте правило.

Природно, великий асортимент відображається на ціні, але дозволяє значно розширити діапазон використання.

Початківцям радимо почати з пристроїв з невеликою або середньою інтенсивністю вібрації.

Чи важливо для мене гучність роботи двигуна?

Найчастіше режим роботи моторчика має велике значення. Є пристрої, які працюють абсолютно безшумно, з мінімальною звучністю або досить голосно гудуть.

Яке джерело живлення краще?

Найчастіше вібратори працюють від батарейок. Їхнім плюсом є незалежність від наявності постійного джерела електроенергії. Але головний мінус - постійні витрати на придбання нових батарейок, хоча це легко вирішити придбанням акумуляторів. Якщо прилад працює від акумулятора, у вас відпадає необхідність у додаткових покупках, але при цьому потрібно витрачати певний час для підзарядки. Найчастіше в останньому випадку інтенсивність вібрації більша. Модель, що живляться відразу від електромережі практично не зустрічаються через велику небезпеку та незручності під час їх експлуатації.

Який вид управління вібратором мені буде зручним?

Важливе значення має характер управління приладом. Це може просте поступове перемикання за допомогою кнопок, перетягування хребця або плавний поворот коліщатка. При цьому елемент управління може бути розташований безпосередньо на вібраторі або на виносному пульті. У разі ви можете передати борозни правління в чужі руки чи освоїти нові пози стимуляції.

Ціна має значення?

Звичайно ж, всі вібратори нашого інтернет магазину мають сертифікати якості. Але все ж таки чим вище ціна, тим більше функцій вкладено, якісніший матеріал використаний і цей маленький друг довше даруватиме Вам радість. Природно тільки Вам вирішувати яку суму витратити на свого улюбленця. Але головне пам'ятаєте «скуповий платить двічі».

Детальніше про зберігання та догляд за секс-іграшками.

Перейти до вибору вібраторів.

Переключити на AMP


Проголосувало 2. Середня оцінка 3 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання