Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Як накачати інтимні м'язи

Секрети інтимної гімнастики: як правильно тренувати інтимні м'язи?

Гаряча тема, про яку часом лише соромно говорити: тренування інтимних м'язів. Як правильно накачати ці неординарні м'язи та підвищити якість інтимного життя - ось що сьогодні буде на порядку денному. Це питання особливо актуальне для жінок, які прагнуть зберегти привабливість і здоров'я. Давайте разом розберемося, наскільки це важливо та які вправи можуть допомогти нам у цьому питанні.

Тайна інтимних м'язів: навіщо їх тренувати?

Окрім збільшення рівня задоволення від статевого акту, тренування інтимних м'язів також призводять до підвищення еластичності вагіни, що особливо важливо після вікових змін та пологів. Успішні тренування приводять до поліпшення кровообігу, що запобігає розвитку багатьох хвороб.

Вправи для зміцнення інтимних м'язів

Зміцнення інтимних м'язів потребує регулярності та поступовості. Основа вправ - звуження та розслаблення м'язів вагіни. Спочатку можна почати з повільного темпу, поступово збільшуючи швидкість.

Найбільш ефективні вправи - це звуження, розслаблення та виштовхування м'язів вагіни. Вони можуть проводитися в будь-який час і в будь-якому місці. Почніть з 10 повторів кожного руху і поступово проводьте до 30 повторів за одне тренування.

Збільшення складності тренувань: вправи з вагінальними кульками

Якщо вам потрібно ускладнити тренування, ви можете придбати вагінальні кульки виготовлені з латексу, силікону або металу, із зміщеним центром тяжіння. Вводьте вагінальні кульки в вагіну та, використовуючи інтимні м'язи, переміщуйте їх всередині. Потім спробуйте витягнути їх за ниточку за допомогою м'язів вагіни.

Досяжні результати і ефект від тренувань

Регулярне виконання вправ для інтимних м'язів дає помітні результати: поліпшується еластичність м'язів, підвищується чутливість при статевому акті та, як наслідок, підвищується жіноча самооцінка. Особливо корисне виконання цих вправ для жінок після пологів.

Висновок

Отже, тренування інтимних м'язів - це процес, який природний і корисний для жінок будь-якого віку. Виконуючи вправи, ви забезпечуєте свої інтимні м'язи необхідною роботою, уникаючи проблем зі здоров'ям у майбутньому та підтримуючи активне сексуальне життя.

Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 2 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання