Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Яким має бути ідеальний мастурбатор

a:2:{s:4:"TEXT";s:5270:"

idealniy masturbator_1.jpg Існує величезна кількість всіляких секс-іграшок для чоловіків, категорія подібних товарів постійно поповнюється, і зараз вибрати мастурбатор стає все важче і важче. Якими ж вимогами необхідно керуватися, щоб придбати по-справжньому якісну та ефективну іграшку? Поговоримо про особливості мастурбаторів, які можуть вплинути на загальну оцінку пристрою.

idealniy masturbator_2.jpgМатеріал виготовлення мастурбатора

Якщо йдеться про реалістичних мастурбаторах, то тут найкращими матеріалами залишаються кібершкіра, латекс, силікон. Дані матеріали забезпечують найбільш природні відчуття, схожі на справжній секс.

Функціональність іграшки

Використання примітивних мастурбаторів, які необхідно рухати руками, часто не дає повноцінного задоволення. Тому, для того щоб відчути максимально яскраві та сильні відчуття, найкраще придбати мастурбатор, оснащений додатковими пристроями, що стимулюють. Це може бути вібромодуль, грілка, що імітує тепло жіночого тіла, механізм, що копіює скорочення м'язів піхви при оргазмі і т.д.

10913422_large.pngТип мастубатора

Існує два типи іграшок для чоловіків: це штучні вагини, ануси, ротики та автомастурбатори. І якщо з іграшками, що імітують жіночі принади все зрозуміло, то про другий вид мастурбаторів варто сказати пару слів. Автомастурбатор - це пристрій, що зовні не нагадує жіночі статеві органи. Швидше воно схоже на коробку або невеликий тубус. Весь секрет таких пристроїв у витонченій стимуляції статевого члена. Тут на член чоловіка впливає відразу кілька типів подразників. Наприклад, це можуть бути тугі валики, що імітують вхід у піхву; частина, що обертається, що стимулює головку члена; пружні ребра, що впливають на ствол статевого органу. Який із типів пристроїв вибрати, нехай кожен чоловік вирішує сам. Єдине, що потрібно пам'ятати, - це те, що автомастурбатори часто приносять відчуття, набагато яскравіші і незвичайніші, ніж класичний секс.

idealniy masturbator_4.jpegПростота чищення

Ідеальний мастурбатор повинен легко чиститись і не вимагати особливо складного догляду. В принципі, всі пристрої даного типу чистяться досить просто, єдиним винятком є вироби з кібершкіри. Справа в тому, що для зберігання подібних іграшок потрібно щоразу обробляти їх тальком, що не дуже зручно.

";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання