Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Методи збільшення члена

a:2:{s:4:"TEXT";s:4038:"

Кожен чоловік хоча б раз у житті замислювався над питанням: А може, варто збільшити? Прагнення чоловіка збільшити пеніс так само природно, як і прагнення жінки збільшити груди, тільки далеко не кожен ляже під ніж хірург. Певних норм пропорцій пеніса немає. Кожен чоловік для себе вирішує, чи його параметри хороші, чи влаштовують його масштаби органу.

images42.jpeg Це залежить від психологічних особливостей людини, естетичних уподобань, міри задоволеності жінок. Але слід не забувати, що і найбільший пеніс не завжди приносить велику користь.

Різноманітність методик збільшення пеніса

На сьогоднішній день існує багато способів та методик збільшення чоловічого дітородного органу, крім хірургічного втручання. Найпопулярнішими є екстендери, креми, таблетки, мазі та вакуумні помпи.

Застосування екстендеру

Максимальних результатів можна досягти за допомогою використання екстендера, шляхом механічного розтягування тканин та поділу клітин. Постійне його застосування призводить до покращення потенції та більш ефективного зростання пеніса.>

images41.jpegВакуумні помпи

У повсякденній практиці найпоширенішим методом збільшення члена є застосування вакуумних помп. Бажаний ефект досягається миттєво, але триває не довго, процес відбувається за рахунок тимчасового посилення ерекції та зникає після його зниження.

Нанесення крему чи спеціальної мазі

Найпростішим вирішенням цієї проблеми є нанесення на орган кремів, мазей, вживання лікарських засобів збільшення члена. Такі препарати діють тимчасово і найчастіше є доповненням до вищевказаних методик.

Щоб швидше зважитися на використання цих способів пропонуємо випробувати насадки, що подовжують на пеніс, щоб відчути різницю в розмірі і задоволеності партнерки.

Цю продукцію можна вивчити та придбати в інтернет магазині Mir Intima. Раді бачити Вас завжди!

";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання