Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Ми не повинні мати секс утрьох, але ми можемо поговорити про це!

a:2:{s:4:"TEXT";s:6107:"

Найпопулярнішою фантазією чоловіків є обговорення групового сексу, як правило, за участю свого партнера та іншої жінки, кажуть експерти. Але не варто ображатися, якщо Ваш чоловік вирішив обговорити такий сюжет. Ви повинні розуміти, що мозок чоловіка спочатку був запрограмований на те, щоб розмножуватися більш ніж з однією жінкою, для продовження роду людського, так каже відомий психолог Майк Доу. Під час збудження в кров виділяється нейромедіатор дофамін, який не тільки контролює центри задоволення мозку, а й сприяє розслабленню тіла та психічній розрядці. Хорошою новиною є те, що Ви можете стимулювати цю частину його мозку, не викликаючи іншу жінку до своєї спальні (досить просто уяви). Чоловіки часто хочуть розповісти Вам свої фантазії, але хвилюються, що Ви не відчуватимете себе комфортно з ними, що у Вас можуть з'явитися підозри та недовіра щодо них, так каже Доу. Але ж бажання говорити про це не означає, що чоловік має бажання зробити це! Майк Доу рекомендує відвідувати секс шоп, щоб урізноманітнити Вашу жінку.

Mir Intima пропонує варіанти вирішення цієї проблеми!

1. Для початку запитайте у свого партнера, чи є у нього бажання обговорювати секс утрьох, адже далеко не кожен чоловік грппп.jpg
може зізнатися Вам, що ця тема йому цікава. Зробіть це непомітно, наприклад, під час сексу, коли Ваш чоловік вже втратив голову від задоволення і готовий відповісти на кожне Ваше запитання швидко і без приховування.

2. Якщо Ви чітко знаєте, що Ваш чоловік готовий щиро поговорити на цю тему, приступайте! Розмови про груповий секс можуть принести Вам і Вашому партнеру море задоволення, тому не варто відразу викладати всі «козиря» на стіл! Для початку задовольніться розмовою, відкрийте свій сюжет цього сексу, так Ви дасте зрозуміти своєму чоловікові, що він може повністю відкритися перед Вами, тоді секс буде яскравим та інтригуючим!

3. Під час того, як Ваш партнер відкриватиме Вам свою фантазію, спробуйте максимально втілити її в життя, повірте, це принесе задоволення Вам обом!

4. Після того, як Ви випробували всю повноту відчуттів від простої розмови, приступайте до використання секс іграшок! vibrator_kupit_1.jpg На допомогу Вам можу прийти, для початку, вібратори. Пам'ятайте, що цей «унікальний продукт» може використовуватися по-різному, тому не варто обмежувати себе та свого партнера!

5. Поступово розширюйте свій асортимент іграшок, використовуючи все більш цікаві речі. Світ Інтима рекомендує не гарячкуватись і перед тим як приступати до анального сексу, підготуватися! Використовуйте анальну пробку, вона здатна не лише підготувати Вас, а й завести Вашого партнера!

6. Не варто забувати про використання лубрикантів та фалоімітаторів.

7. Комбінації різних іграшок допоможе Вам відкрити нові можливості і насититися повнотою відчуттів!

Наш магазин - Mir Intima бажає Вам максимально насолоджуватися сексом без обмежень. До Вашої уваги ми представляємо цілий розділ «Для пари» тут Ви знайдете все, що допоможе Вам у цьому! https://mir-intima.ua//catalog/dlya-pari/

";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання