Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Особливості покупки анального фалоімітатора

анальный фаллоимитатор.jpg Дуже багато дівчат, які оцінили всю красу вагінальних іграшок, починають замислюватися про перехід на новий рівень. Йдеться, звичайно ж, про купівлю анальних інтим-пристосувань.

Можливо, хтось заперечить: а чому не використовувати вагінальний вібратор або фалоімітатор для анальних ігор? Відповідь тут проста. Анальні іграшки серйозно відрізняються від вагінальних і застосовувати останні для проникнення в анус категорично не рекомендується. Отже, якщо представниця прекрасної статі наважилася відкрити для себе світ анальних насолод, то в першу чергу їй необхідно зайти в життя. : none;" title=" купити фалоімітатор " target="_blank">купити фалоімітатор , що підходить для цього виду розваг.

стеклянные фалоимитаторы 2.jpgВідмінності анальних фалоімітаторів

У чому полягають кардинальні відмінності анальних іграшок від вагінальних? Щоб відповісти на це питання, необхідно трохи заглибитися в анатомію. Піхва - це вкрай розтяжний орган, адже він одночасно є і родовим каналом, яким дитина з'являється на світ. Саме тому розтяжність вагіни надзвичайно велика. Анус має досить малий ступінь розтяжності, так як в даному випадку вона просто не потрібна. В результаті розміри вагінальних іграшок можуть бути досить великі, а, наприклад, анальний фалоімітатор повинен мати габарити, які не становлять небезпеки для цілісності заднього проходу. Простіше кажучи, анальні іграшки мають бути тоншими за вагінальні. Втім, справа тут не тільки в безпеці: занадто товстий анальний фалоїмітатор при введенні в задній прохід принесе лише болючі відчуття замість задоволення.

анальные фаллоимитаторы.jpgБезпека використання анальних іграшок

Природно, виробники секс-іграшок докладно вивчили всі особливості задоволень цього типу та розробили спеціальні іграшки, що повністю відповідають вимогам безпеки та зручності використання. Цікаво, що класичний фалоімітатор, пробка або вібратор, що використовуються для введення в анус, мають менший діаметр, ніж середньостатистичний статевий член. У чому ж справа? Адже анальний секс – це украй популярний зараз напрямок? Справа в тому, що найчастіше анальні іграшки використовуються як тренажери для подальшого введення в задній прохід статевого члена і, природно, їх навантаження має бути менше, ніж при реальному поєднанні чоловіка та жінки.

скляний фалоімітатор.jpg

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання