Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Найефективніші мастурбатори

эффективные мастурбаторы

Будь-який секс-шоп може запропонувати величезну кількість товарів для жінок. Тут і фалоімітатори, і вібратори, і, звичайно ж, вагінальні кульки. При цьому про жіночі секс-іграшки знають навіть люди, далекі від інтим-індустрії, а ось про пристосування для чоловіків - далеко не всі.

Однак мастурбаторів для чоловіків існує дуже багато, просто про них менше говорять, їх не прийнято демонструвати у порнофільмах тощо. Давайте нарешті познайомимося з інтим-пристосуваннями для чоловіків, щоб усвідомити, наскільки широкий вибір.

Овновні види мастурбаторів

Мастурбатори ляльки

Секс-ляльки – це, мабуть , Найбільш поширений вид мастурбаторів для чоловіків. І в цьому немає нічого дивного, оскільки штучні жінки – це, без сумніву, найефективніший вид мастурбаторів.

Справа в тому, що контакт із секс-лялькою дозволяє одночасно стимулювати всі чутливі ділянки чоловічого тіла.

Крім статевого члена, штучна жінка впливає на груди, живіт представника сильної статі, а можливість укласти іграшку в обійми під час контакту з нею взагалі зводить чоловіків з розуму. Ще однією важливою особливістю ляльок є їхня функціональність.

Практично всі штучні жінки мають відразу три робочі отвори: це ротик, анус і вагіна. А отже, контакт із цією іграшкою може імітувати вагінальний, анальний та оральний секс.

Автоматичний мастурбатор

Автоматичні мастурбатори - це складні електронні пристрої, що дозволяють стимулювати чоловічий статевий член, не роблячи жодних самостійних рухів. Найпросунутіші моделі автоматичних мастурбаторів впливають на пеніс відразу декількома способами.

Так, наприклад, основа члена можуть стимулювати м'які, пружні валики, що імітують вхід у піхву. Стовбур пеніса можуть пестити спеціальні еластичні виступи, рясно змащені любрикантом. А на головку статевого органу впливає особлива частина, що обертається, також покрита великою кількістю мастила.

Штучна вагіна

Штучний мастурбатор являє собою точну копію вагіни або пристосування, що лише злегка її нагадує.

У будь-якому випадку головною особливістю таких мастурбаторів є яскраві сексуальні відчуття, які чоловік отримує під час використання подібної іграшки.

Крім того, стимулюючи свій пеніс за допомогою штучного мастурбатора, представник сильної статі самостійно визначає частоту та інтенсивність рухів, оскільки пристрій знаходиться в його руках.

Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання