Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Вчимося відрізняти фалоімітатор від вібратора

a:2:{s:4:"TEXT";s:5632:"

фаллоимитатор(1).jpg Багато обивателів мають досить невиразне уявлення про те, чим вібратор відрізняється від фалоімітатора. Більше того, плутати ці дві іграшки примудряються навіть люди, які бажають придбати той чи інший інтим-пристосування.

Переваги вібратора

Звичайно, людина, яка жодного разу не тримала фалоімітатор або вібратор в руках, не зобов'язана досконально розумітися на їх відмінностях. Але уявіть собі таку ситуацію. Чоловік чи жінка приходить у секс-шоп і просить продавця продемонструвати їй чи йому фалоімітатори – «ну ті, що з моторчиком…». У кращому разі консультант почне розпитувати клієнта, що йому все-таки потрібно, а в гіршому почне посміхатися або навіть відпустить не дуже дотепний жарт. Безумовно, останній варіант можливий лише за дуже низького професіоналізму продавця, але, погодьтеся, потрапляти в незручну ситуацію в інтим магазині не дуже приємно. Тому якщо ви все-таки зважилися відправитися в секс-шоп по фалоімітатор, то навчитися відрізняти його від вібратора просто необхідно.

реалистичный фаллоимитаторы.jpgОсобливості фалоімітатора

Отже, давайте розберемося, чим фалоімітатор відрізняється від вібратора. По-перше, потрапляючи у секс-шоп, необхідно розуміти, що вітрини під назвою « вібратори фалоімітатори» там не виявиться. Ці різновиди секс-іграшок хоч і схожі зовні, але відносяться до різних категорій. По-друге, фалоімітатори бувають різними: не треба вважати, ніби якісь характерні особливості мають лише просунуті вібратори. У будь-якому інтим-магазині можна знайти, наприклад, реалістичний фалоімітатор , що максимально точно копіює чоловічий статевий член. Так само і з розмірами: великий фалоімітатор - це цілком звичайна річ.

вибратор заяц.jpgФункціональні відмінності

Тепер давайте розберемося у функціональних відмінностях цих іграшок. Як відомо з назви, вібратор - це електронний пристрій, оснащений спеціальним вібродвигуном. Взагалі, вплив вібратора на ерогенні зони практично повністю будується на стимуляції за допомогою дрібних тремтіння пристосування. Фалоімітатор є пристосуванням, повністю позбавленим будь-якої електронної начинки. А його вплив ґрунтується на фізичному контакті оболонки іграшки зі слизовою оболонкою піхви або ануса. Таким чином, фалоімітатор можна відрізнити від вібратора, звернувши увагу на наявність перемикачів або кнопок на корпусі іграшки. Якщо у пристрої виявляються хоч якісь елементи управління, то перед вами точно вібратор.

";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання