Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Бондаж у ліжку - безпечні ігри зі зв'язуванням

Бондаж в постели - безопасные игры со связыванием


 

  Незалежно від того, допитливі ви чи досвідчені, бондаж – це заборонена тема, яка хвилює багатьох людей. Це ризиковано, збочено, еротично і досить інтимно, щоб бути збуджуючим. Можливо, ви просто хочете трохи урізноманітнити своє "ванільне" сексуальне життя, а можливо, ви вже захоплюєтеся BDSM і досліджуєте нові заборонені сексуальні забави. У будь-якому випадку використання заборон - це еротичне заняття, яке додасть динаміки вашому сексуальному життю.

    Бондаж став набагато популярнішим серед пар в останні кілька років завдяки успіху екранізації "50 відтінків сірого". Все більше пар цікавляться цим видом чуттєвої еротичної гри, використовуючи наручники та обмежувачі у ліжку, щоб втілити фантазії та підігріти свою звичайну рутину.

Що таке сексуальний бондаж?

    Визначення сексуального бондажу - це використання сексуальних обмежень для отримання сексуального задоволення. Це не обов'язково BDSM з батогами та ланцюгами або більш екстремальні види гри. Це може означати, що вам просто подобаються сексуальні експерименти для посилення чуттєвих стосунків із партнером.

    Бондаж - це радше спокуса, ніж домінування. Саме це робить його привабливим та збуджуючим. Повільна, чуттєва прелюдія з елементом глибокої довіри, гра, яка дражнить почуття для більшого задоволення, створюючи невизначеність, щось нове та загадкове.

    Для зв'язаного партнера повільне дражнення призводить до великих висот задоволення і оргазму. Для домінуючого партнера - це спосіб навчитися підлаштовуватися та включатися, що теж сексуально, адже ми отримуємо задоволення від того, що даруємо задоволення.

  Хоча це має бути приємно і збудливо, є й інші міркування, про які вам слід пам'ятати. Дві найважливіші основи сексу зі зв'язаними руками – це спілкування та безпека. Вони повинні бути пріоритетами до того, як ви дістанете сексуальні пристрої, що сковують і зв'язують!

Спілкування

    Ваш партнер може бути не згоден з грою в бондаж, так як це може бути страхом або тригером минулих проблем. Можуть бути причини здоров'я, через які він не може брати участь у грі, про які ви не знаєте. Існує безліч причин, через які хтось може бути не зацікавлений у бондажі або почуватися в наручниках небезпечно.

    Якщо ваш партнер не погоджується, поважайте його бажання. Повага та довіра мають першорядне значення для гарних, здорових сексуальних відносин. Це може бути банальна фобія, яка не дозволяє партнеру розкритися та прийняти достатньо, щоб використовувати сексуальні обмеження.

    Це також може бути щось, про що ваш партнер ніколи не думав, і йому може знадобитися час, щоб вирішити, чи подобається йому ця нова ідея чи ні. Головне – бути відкритим та чесним, поговорити про це заздалегідь, без будь-яких суджень.

Читати також: ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВО З СЕКСУАЛЬНОЇ ЗГОДИ БЕЗ ПОМИЛОК


Поради з безпеки

    Це рекомендації, а не вичерпний перелік заходів безпеки. Завжди усвідомлюйте те, що відбувається, і думайте про ризики, перш ніж пробувати щось нове.

   Довіра - ось ключ до хорошого досвіду бондажу! Ніколи не пробуйте бондаж із абсолютно новим партнером чи з тим, кого ви погано знаєте та не дуже довіряєте.

   Ніколи не займайтеся бондажем, якщо один із партнерів перебуває під впливом алкоголю чи наркотиків. Це може призвести до того, що ви погано оцінюватимете ризики або не думатимете про безпеку в першу чергу.

   Заздалегідь домовтеся про обмеження та сценарії, які вас обох влаштовують.

   Придумайте та погодьте безпечні слова. Наприклад, "жовтий" – спробувати щось інше, а "червоний" – повністю припинити. Коли використовуються безпечні слова, необхідно обговорити, що відчуває партнер.

   Якщо ви використовуєте гру на шиї або горлі, ніколи не зав'язуйте нічого навколо цієї області, так як це може легко завдати серйозної шкоди. Існують спеціальні нашийники для безпечних ігор із горлом.

  Переконайтеся, що при зав'язуванні сексуальної пов'язки між нею та шкірою залишається зазор не менше 1-2 пальців. Занадто туге зв'язування може порушити кровообіг та/або пошкодити нерви. Слід регулярно перевіряти шкіру щодо оніміння чи холоду.

   Ніколи не залишайте одного партнера, оскільки це може бути дуже небезпечно.

   Тримайте поблизу ножиці на випадок, якщо виникне необхідність швидко зняти пов'язку.

   Не зв'язуйте навколо або поперек точок пульсу, до яких належать верхня, внутрішня частина стегна, горло та зап'ястя, щоб уникнути прямого тиску та припинення кровообігу.

   Не натискайте і не затискайте нерв плечового сплетіння, розташований уздовж спини біля лопатки.

   Як новачок, ніколи не утримуйте партнера в одному положенні більше 20 хвилин. Це може призвести до судом, оніміння та інших неприємних речей.

Під час навчання використовуйте прості техніки.

    Уникайте еластичних шарфів або мотузок з матеріалів, що розтягуються, оскільки вони можуть дуже швидко затягнутися до небезпечного рівня. Затягування зазвичай є частиною збудження та може призвести до небезпечної ситуації. Використовуйте для фіксації нейлон, шкіру, хутро, металеві наручники або бавовняну мотузку. Для безпеки ви також можете придбати в секс-шопах набори для бондажу та спеціальні секс-іграшки.

Дотримуйтесь правил спілкування та безпеки, і бондаж стане дуже приємною сексуальною грою для вас та вашого партнера.

   А ви поділитеся своїм досвідом сексу зі зв'язаними руками? Як ви ставитеся до бондажу та як узгоджували з партнером правила вашої гри для оргастичної близькості? Ваші секрети можуть допомогти іншим парам вивести своє сексуальне життя на новий рівень чуттєвої насолоди!


Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 3.67 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання