Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Чому треба забути про секс заради оргазму?

Почему нужно забыть о сексе ради оргазма? a:2:{s:4:"TEXT";s:20010:"

 

 Оргазм завжди подається як єдина мета в сексі. У фільмах його завжди показують як завершення сексу. Як тільки ви досягли оргазму (на екрані – еякуляція), секс офіційно закінчено.

   Ми не допускаємо думки про те, що оргазм - це не мета. Чому ми прагнемо лише одного? Чому існує такий сильний тиск, щоб досягти чогось одного, щоб секс вважався успішним?

     Якщо ви чи ваші сексуальні партнери не досягають оргазму, то це сприймається як невдача. Не можна так думати про секс. Якщо ми йдемо на секс із думкою про те, що нам потрібно досягти кульмінації, то ми налаштовуємо себе на непотрібний тиск, розчарування та дуже закритий погляд на те, яким має бути секс.

    Давайте розберемося, що таке оргазм і чому зосередженість на ньому обмежує ваш сексуальний досвід.

По-перше, що таке оргазм?

      ОРГАЗМ - ЦЕ ПОЧУТТЯ СИЛЬНОГО ЗАДОВОЛЕННЯ, ЯКЕ ВИНИКАЄ ПІД ЧАС СЕКСУАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ, БУДЬ ТО В СОЛО, З ІНШИМИ, З ІГРАШКАМИ, З ДУМКАМИ І Т.Д. ЙОГО ТАКОЖ НАЗИВАЮТЬ КІНЧАННЯМ АБО КУЛЬМІНАЦІЄЮ.

    У гетеросексуальних відносинах часто зустрічається явище, коли секс орієнтований на оргазм, і особливо яскраво воно проявляється через різниці в оргазмі.

    РІЗНИЦЯ В ОРГАЗМІ - ЦЕ КОЛИ ЧОЛОВІКИ ОТРИМУЮТЬ БІЛЬШЕ ОРГАЗМІВ, НІЖ ЖІНКИ ПІД ЧАС ГЕТЕРОСЕКСУАЛЬНОГО СЕКСУ.

    Дослідження показали, що гетеросексуальні жінки мають на 30% менше оргазмів під час сексу, ніж чоловіки. Також було встановлено, що ймовірність оргазму у жінок залежить від їхньої сексуальної орієнтації, при цьому лесбіянки відчувають оргазм частіше.

    Слід також зазначити, що існують різні типи оргазму, і це може вплинути на те, чи жінка кінчає під час сексу.

  Гетеросексуальний секс може бути побудований виключно на проникненні, а більшість жінок не можуть відчувати оргазм тільки від проникаючого сексу. Лише близько 30 відсотків жінок можуть отримати оргазм лише при проникненні. Більшості партнерок для досягнення оргазму потрібна кліторальна стимуляція. Клітор – єдиний орган у тілі, який призначений лише для задоволення, тому йому необхідно приділяти особливу увагу під час сексу.

   Хоча різниця в оргазмах важлива,  Необхідно переконатися, що основний акцент у сексі робиться на задоволенні, а не на прагненні до оргазму. Прагнення оргазму відволікає від інтимних відчуттів і позбавляє вас можливості насолоджуватися моментом, у якому ви знаходитесь. Чим більше ви думаєте про це, тим менша ймовірність того, що ви зможете закінчити. Це створює ментальний блок, який запускає цикл занепокоєння про те, що ви не закінчите, потім не отримаєте оргазм, а потім перейдете до сумного сексуального досвіду, турбуючись про те, що ви не досягнете кульмінації, тому що минулого разу цього не сталося.

   Крім того, чим більше ви зосереджені тільки на тому, щоб і ви, і ваш партнер досягли кульмінації, тим більше це може призвести до розчарування, якщо хтось не скінчить. 

   Існує також нереалістичний ідеал одночасного оргазму (що, незважаючи на те, що показують фільми, трапляється досить рідко). 

    Оргазм - це вище досягнення в сексі і вища ознака задоволення. Близько 10-15% жінок взагалі ніколи не відчувають оргазму (тобто під час сексу, мастурбації та/або за допомогою секс-іграшок), але це не означає, що вони не мають задоволення або не отримують задоволення під час сексу. Деякі люди мають сексуальні травми, які можуть бути пов'язані з оргазмом, тому ця частина сексу може бути тригером, і її слід уникати, щоб забезпечити позитивний досвід.


Секс - це більше, ніж просто оргазм

    Люди часто пов'язують досягнення "бути добрим у ліжку" з досягненням оргазму, але добрий секс - це близькість загалом.

   Займаючись сексом, ми не повинні мати конкретної мети. Ми не повинні намагатися досягти чогось одного. Вся справа у процесі. Нарощування сексуальної напруги, прелюдія, чуттєвий дотик. Мета - випробувати задоволення від себе чи інших. Ми можемо бути в захваті від нових речей, які нам приємні, і насолоджуватися новими відчуттями, які ми відчуваємо та пробуємо з партнерами.

Як змінити це мислення, орієнтоване на оргазм?

   Вам потрібно заново визначити, що означає для вас секс, і що він не обов'язково повинен мати конкретну мету. Сприймайте кожен сексуальний досвід, незалежно від того, із самим собою чи з іншими, як нову можливість відчути та подарувати задоволення.

   Ось деякі речі, які слід вивчити на шляху до зміни мети в сексі:

Контроль свідомості

    Ментальні блоки – звичайне явище у сексі, а секс так залежить від вашого ментального простору. Важливо бути і насолоджуватися моментом, а свідомість під час сексу допомагає вам у цьому. Свідомий секс - це зосередження на тому, що відбувається зараз, щоб переконатися, що ваше тіло та розум знаходяться в одному місці. Практика усвідомленого сексу допомагає уникнути блукання думок під час сексу та змушує вас активно перемикати увагу з занепокоєння про своє тіло або результату під час сексу.

   Це не так просто, і ви не відразу почнете контролювати свідомість під час сексу природним чином, без проблем та звикання. Ви повинні продовжувати працювати над тим, щоб бути уважним. Щоб розпочати або продовжити цю практику, зверніть увагу на такі поради:

  • Перевірте, чи перебуваєте ви в правильній обстановці. Вам потрібно бути в хорошому настрої, якщо в цей момент ви стривожені або пригнічені іншими речами у вашому житті, це може призвести до поганого настрою в сексі. Можливо, варто пообніматися, щоб прийти у спокійніший стан.

  • Не дозволяйте своєму розуму перейти на інші речі, зосередившись на теперішньому (особливо на фізичних відчуттях).

  • Позбавтеся відволікаючих факторів. Так, це означає поставити телефон на режим "не турбувати" і прибрати його з очей геть, щоб не думати про його перевірку або про те, хто може намагатися зв'язатися з вами.

  • Якщо ваші думки знову почнуть блукати, зосередьтеся на своєму подиху. Зверніть увагу на відчуття, потік повітря, ритм. Ця практика допоможе вам знову зосередитись.

  • Найкраще розпочати цю практику, коли ви знаходитесь на самоті, а потім спробувати бути більш уважним під час сексу з партнером.


Дослідження

  Секс може бути дослідженням власного тіла. З'ясуйте, від яких дотиків ви отримуєте насолоду. Будь то ваші руки, чужі руки або іграшки/обладнання. Різні відчуття можуть посилити сексуальний досвід та допомогти створити відчуття близькості. Вивчення різних ерогенних зон допоможе розширити ваші уявлення про те, що вам приносить задоволення. Дотик – така проста річ, але дуже сильна.

Читайте також: Топ-7 ерогенних зон для неї та для нього

  Спробуйте оцінити, які види сексу вам подобаються, і вивчити різні речі, які вас збуджують (навіть якщо ви трохи побоюєтеся пробувати). Знайомство з новими видами сексу не обов'язково має стати для вас екстремальною зміною, ви не зобов'язані пробувати все і вся. Більш відкрите мислення може розширити знання про те, що вам подобається, і відкрити нові речі, які ви знаходите приємними.

  Пробувати іграшки самостійно або з партнером - це захоплюючий спосіб дослідити секс. Відкривати для себе щось нове разом із партнером дуже цікаво. Особливо цікаво відчувати задоволення з новим партнером і дізнаватися, що подобається йому і що ви можете спробувати разом. При тій кількості та різноманітності секс-іграшок, костюмів та аксесуарів, яку можна принести до спальні в наші дні, завжди знайдеться щось нове, що можна випробувати та випробувати нові відчуття.

Читайте також: Всі секрети, як використовувати фалоімітатор для насолоди та максимального самозадоволення

   Взаємна мастурбація - гарний спосіб досліджувати нові способи інтимної близькості з партнером. Цей акт може допомогти вам випробувати задоволення разом із партнером. Ніхто не знає, що вам подобається і що вам приємно краще, ніж ви самі. Це також допоможе відчути нове почуття зв'язку під час сексуального досвіду.

   Дослідження - це захоплююче. Воно зміцнює близькість та зв'язок, оскільки кожен сексуальний досвід – це випробування довіри. Пам'ятайте, що секс не повинен полягати в тому, щоб чітко дотримуватися сценарію. Тому практикуйте дослідження, щоб зрозуміти, що вам приємно робити, що допускається обома партнерами і що вас збуджує.

   Пам'ятайте, що ви можете і повинні отримувати задоволення від сексу, навіть якщо ви не відчуваєте оргазму. Концентруючись на кульмінації, можна забути про все цікаве, що відбувалося протягом усього процесу. Перестаньте думати про оргазм як про єдину мету сексу і приділіть більше уваги тому, що приносить задоволення вам і вашим партнерам. Зосередьтеся на тому, що було досягнуто: приємні відчуття для всіх учасників близькості, а це означає, що ви завжди досягнете своєї мети у вигляді яскравого, чуттєвого та неповторного сексу.

Цікаво почути інші думки) Чи отримуєте ви задоволення від сексуальних втіх без оргазму? Наскільки важливим для вас є саме цей момент близькості? Що може викликати у вас такі ж яскраві емоції та насолоду? Ділимося своїми секретами та досвідом!";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 4. Середня оцінка 4 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання