Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Духи з феромонами - Ваша таємна зброя спокуси

Выбор духов с феромонами

Напевно, всі чули словосполучення духи з феромонами, але що ж це таке і чи справді воно може звести з розуму будь-якого представника протилежної статі? Для того щоб відповісти на це питання, необхідно спочатку з'ясувати, що таке феромони.

По суті, феромони - це речовини, здатні викликати у людини статеве збудження, використовуючи його нюх. Взагалі, феромони випускає будь-який представник людської раси, проте концентрація цих речовин навколо кожної особи не надто висока, і вистачає її лише на те, щоб звернути на себе увагу протилежної статі.

Але уявіть, що буде, якщо збільшити концентрацію феромонів довкола себе за допомогою спеціальної парфумерії? Успіх у протилежної статі вам гарантовано, причому ніхто ніколи не здогадається, що причиною такого сильного потягу стали особливі парфуми.

Вибір парфумів з феромонами

Зараз в асортименті будь-якого секс-шопу можна знайти велику кількість парфумерії із феромонами. Існують аромати як для чоловіків, так і для жінок, тобто чоловічі парфуми залучатимуть жінок, а жіночі, відповідно, чоловіків.

Крім того, у продажу є парфуми з різним ступенем впливу. Наприклад, можна обзавестися флаконом парфуму, який лише злегка розбурхуватиме вашого обранця або обраницю, а можна підібрати аромат, що може звести вашу мету з розуму.

Дуже цікавий ефект дають парфуми із феромонами без запаху. Людина відгукнеться на ваш призовний аромат, але ніякого запаху не відчує, адже феромони діють прямо на нервову систему, не торкаючись свідомості.

Правильне використання феромонів

Також використовувати чоловічі духи з феромонами? Майже так само, як і звичайними. Для максимального ефекту парфум необхідно наносити на теплі ділянки тіла: простір за вухами, шия тощо.

Крім того, не потрібно забувати і про міру: не варто проливати на себе цілий дощ подібних духів, тому що їхня дія від цього не посилиться, а ніжність і чуттєвість аромату пропаде. Ну і нарешті, будьте обережні, використовуючи подібні парфуми, адже їхня дія на протилежну стать може стати для вас небезпечною: збуджена людина часто втрачає голову і не контролює своїх дій.

Для осіб, які не досягли зрілого віку, використання парфумів з феромонами зовсім не рекомендується, щоб уникнути неприємних наслідків. Духи з феромонами - це справжня зброя спокуси, так що постарайтеся використовувати чари лише з мирною метою.

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання