Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Секс-іграшки: правильне зберігання та догляд

a:2:{s:4:"TEXT";s:4523:"

По суті, всі секс-іграшки, які використовуються для безпосереднього контакту з тілом людини, можна зарахувати до медичного обладнання. А як відомо, така техніка завжди вимагала особливого догляду. Справді, щоб інтим-пристосування змогли прослужити якомога довше, їх треба доглядати, причому робити це потрібно, керуючись певними правилами. Взагалі, в інструкції будь-якої якісної секс-іграшки є розділ, де описаний перелік вимог до догляду за виробом, так що в цій статті ми торкнемося лише основних правил зберігання та чищення інтимних товарів.

Зарядка - батарейки живлення

Якщо найближчу добу ви не збираєтеся використовувати секс-іграшку, яка потребує живлення від батарейок, перед тим як прибрати її на зберігання, обов'язково вийміть з неї джерела електричного струму. Справа в тому, що якщо пристрій не використовувався довгий час, його батареї живлення можуть потекти, а це призведе до серйозної поломки девайса. Крім того, елементи живлення, що знаходяться у пристрої, поступово розряджаються, навіть якщо вимкнено.

Чищення - дезінфекція

Після кожного використання секс-іграшки її необхідно чистити і дезінфекції. Справа в тому, що контакт з організмом людини призводить до того, що на поверхню інтим-пристосувань потрапляють різні біологічні рідини, які є чудовим середовищем для розмноження різних мікроорганізмів. Вибір засоби дезінфекції залежить від матеріалу, з якого виготовлена іграшка. Зазвичай інформацію про відповідні дезінфікуючі засоби можна дізнатися, ознайомившись з інструкцією. При цьому необхідно пам'ятати, що вода з-під крана для миття надреалістичних іграшок не підходить, оскільки хлор, що міститься в ній, може зашкодити ніжній оболонці пристосування. Тому для іграшок із кібершкіри, силікону, латексу тощо. необхідно використовувати покупну воду або хоча б ретельно прокип'ячену.

Зберігання - вибір місця

До місця зберігання секс-іграшок також висувається кілька вимог. Насамперед на інтим-пристосування будь-якого виду не повинні впливати прямі сонячні промені, тому що це може призвести до втрати первісного кольору та форми. Також секс-іграшки повинні зберігатися в місцях, де на них не потраплятиме пил і т.д. Найкраще тримати інтим-товари в акуратно розкритій заводській упаковці, саму ж тару необхідно поставити в темне, прохолодне місце, наприклад в комод для білизни або тумбочку.

";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання