Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Електростимуляція – страшна дія чи неймовірні відчуття?

2(10).jpg Для багатьох людей електростимуляція статевих органів і чутливих зон, може здатися чимось страшним, небезпечним для здоров'я і зовсім ніяк не пов'язаним із задоволенням у сексуальному житті. Насправді це не вірне уявлення про електростимуляцію, за допомогою електроімпульсів спрямованих на ерогенні зони можна досягти неймовірного, найсильнішого оргазму. Електросекс працює за принципом впливу імпульсного струму на чутливі точки, у результаті викликається скорочення м'язів і проявляється ефект збудження. При електростимуляції важливо контролювати силу впливу, тому що відчуття легко з приємних можуть перетворитися на абсолютно дискомфортні. При впливі електроімпульсів, організм людини отримує сигнали, дуже схожі на сигнали від нервових закінчень і в результаті цього відчуття можуть бути різної сили, починаючи від ніжних еротичних погладжень і закінчуючи сильними ударами.

1(10).jpg Електростимуляція в сексі відкриє вам нові, досі невідомі, грані задоволень і насолод. Спрямовані електроімпульси на статеві органи або ерогенні зони викликають відчуття різної сили, якщо використовувати слабкий імпульс, то ви відчуєте результат, як при ніжних ласках, поцілунках і погладжуваннях, якщо ж збільшити силу імпульсу - ваші м'язи почнуть скорочуватися, і ви будете відчувати безперервний . Електростимулятори можна використовувати чоловікам та жінкам, пестячи всілякі ерогенні зони, починаючи від мочок вух, закінчуючи безпосередньо статевими органами.

3(7).jpg

Ще одна перевага електростимуляторів, полягає в тому, що ви можете самостійно принести собі задоволення, без допомоги свого партнера. Налаштувавши прилад на ідеальну для себе частоту імпульсів, ви забезпечите собі фантастичний оргазм і неймовірне задоволення, які можуть тривати протягом кількох годин. Справжні поціновувачі любовних ігор гідно оцінять такі незвичні стимуляції і познайомляться з новими гранями задоволень, іноді навіть з легким болем, але навіть такий ефект буде приємним і додасть гостроти любовним іграм, якої не вдасться досягти при звичайному фізичному контакті.

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 1 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання