Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

ФЛІРТ ПРОТИ СТРАХУ: ЯК ПОЗНАЙОМИТИСЯ, НЕ ПЕРЕХОДЯЧИ ГРАНЬ

ФЛИРТ ПРОТИВ СТРАХА: КАК ПОЗНАКОМИТЬСЯ, НЕ ПЕРЕХОДЯ ЧЕРТУ

   У ході своєї роботи я спілкуюся з багатьма чоловіками, і одне питання виникає знову і знову. Вони запитують: "Як я можу підкотити до когось, але при цьому залишатися поважним? А раптом вони подумають, що я гад?".

   Послухайте, немає нічого протизаконного в тому, щоб розмовляти з незнайомою людиною. Якби ми ніколи не розмовляли з незнайомцями, ми б ніколи не завели нових друзів. І до появи додатків та сайтів знайомств існував лише один спосіб знайти нових людей, з якими можна було б зав'язати стосунки – це підійти до них особисто. Але дивно, як часто флірт може стати домаганням, навіть якщо нам здається, що ми просто дружелюбні. Якщо ви хочете потоваришувати з кимось, вам потрібно знати різницю.

   Ви можете подумати, що ця порада для чоловіків, але вона стосується всіх.

   Щоправда, хлопці часто лажають. Наприклад: зараз, коли я пишу цю статтю, я сиджу у пабі з подругою. До нас підійшов хлопець і попросив прикурити цигарку. Ми відмовилися (ніхто з нас не палить). Через п'ять хвилин він знову повернувся до нашого столика, бажаючи дізнатися, "де знаходяться хороші клуби" (зараз п'ять годин дня в середу). Він явно хоче зав'язати дружбу з однією з нас або з обома (можливо, з моєю подругою, тому що вона посміхнулася йому, коли ми сіли.) Але ми дістали свої блокноти та ноутбуки, і має бути очевидно, що ми працюємо, а не шукаємо побачень.

   Він не поганий хлопець. Він просто "підкочує" до дівчат у барі, можливо, з меншим рівнем соціальної обізнаності, ніж зазвичай. Але незважаючи на нашу ввічливу відмову від розмови, він продовжує повертатися з новими питаннями. Ми не хочемо говорити "йди", тому що бачимо, що він не хоче нічого поганого. Крім того, він трохи випив, і ми боїмося, що, сказавши йому "йди", він може розсердитися. Тому ми просто сидимо тут, намагаємось не дивитися йому в очі і сподіваємося, що він зрозуміє натяк.

   Подібні переживання - підтвердження того, як важко познайомитися на людях. Ми завжди намагаємося уникати ризикованих ситуацій. Це означає, що навіть коли ми хочемо познайомитися з людьми, ми часто відмовляємося від спілкування з незнайомцями, тому що нервуємо.

   Проблема не тільки в хлопцях... більшість із нас не вміють фліртувати. Я сама була сексуально байдужа і пропускала сигнали про те, що мій об'єкт прихильності не зацікавлений. Я також була жертвою сексуальних домагань інших жінок. Оскільки не завжди ґендерна культура припускає, що жінки ніколи не є сексуальними агресорами, деякі дами не дуже добре усвідомлюють, коли вони вторгаються в особистий простір інших. (Спробуйте сходити на стриптиз-шоу тільки для жінок, наприклад, на дівич-вечір, і ви зрозумієте, що я маю на увазі).

  Коли мені було двадцять років, я зі своїми подругами тусувалася в лесбійському барі в Сіднеї. У всіх літніх дам були панківські стрижки, і вони вели себе круто. Я вважала їх крутими. Але одного разу я сподобалася одній жінці, і вона накинулася на мене з розпитуваннями. Вона сказала: "Ти - хранителька!", а потім буквально підхопила мене на руки і понесла геть із паба вулицею. Я маю на увазі, якого хрону? Я казала "відпусти мене", але вона сміялася.

   Для ясності, це була людина, яку я ніколи раніше не зустрічала, і ми не домовлялися про фізичний контакт. Я не знала, куди вона веде мене. Зрештою я переконала її опустити мене на землю і повернулася до своїх друзів. Я не думаю, що вона дійсно хотіла викрасти мене... вона просто хотіла показати ентузіазм і забула зупинитися і подумати про те, чи можу я відчути загрозу... або спитати, якщо вже на те пішло.

   Ми можемо уникнути цих соціальних катастроф, дотримуючись кількох простих правил. Спробуйте скористатися наведеними нижче прийомами - сподіваюся, вони допоможуть вам ніколи не відступати, розмірковуючи про те, чи не виставили ви себе випадково придурком.

Тест Рока

Тест Рока був придуманий Анною Вікторією Кларк у блозі на Medium. Це сарказм, але корисна ідея.


   Дуейн "Скеля" Джонсон - прекрасний актор і всебічно розвинена людина. Він також складений як чортовий танк і, ймовірно, може розірвати вас на частини.

   Якби ви побачили Скелю на вулиці, ви б підійшли до нього і сказали: "Гей, дитино, хочеш трохи сексу?". Підійшли б ви до нього ззаду і схопили б його за дупу? Чи стали б ви залазити в середину розмови, яку він веде з друзями?

    Ні, якщо у вас немає бажання померти.

   Отже, що буде доречно? "Привіт, просто хотів сказати, що ти класний!" або, можливо, "Ти не проти, якщо я перерву тебе, щоб привітатись?". Ось як це працює. Сказали б ви це Скелі чи залишили при собі на випадок, якщо він проломить вам голову? Якщо ви не сказали б цього йому, то не кажіть цього будь-якій людині, яка зацікавила вас.


Дайте їм можливість сказати "ні"

Читайте також:ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВО З СЕКСУАЛЬНОЇ ЗГОДИ БЕЗ ПОМИЛОК

    Пікапери використовують варіацію на цю тему - вони називають її обмежувач часу . Вони підходять до жінки і кажуть: "Привіт! За хвилину мені треба йти на зустріч із друзями, але спочатку я хочу поговорити з тобою".

    Обмеження часу робить жінок більш відкритими для слухання, тому що вони почуваються в більшій безпеці - вони знають, що через хвилину він піде по справах. Це дає йому час, необхідний для "чарівництва" (під яким я маю на увазі флірт). У чому пікапери помиляються, то це в тому, що вони не можуть піти.

    Ви чули фразу "якщо ви щось любите, відпустіть це"? Привітайте, вкажіть ліміт часу ("Я повернуся до свого столика через секунду, але я просто хотів повідомити вас, що...") і ваше запрошення ("... мені здається, ви виглядаєте дуже цікаво, і я б із задоволенням поговорив з вами"), а потім забирайтеся звідти.

   Дати комусь простір - це чудово: це показує, що ви не настирливі і не небезпечні, і дає їм час подумати, чи хочуть вони з вами спілкуватися. Якщо після цього вони все ж таки вирішать підійти і поговорити з вами, ви будете впевнені, що обмін думками був щирим, а не просто зі страху образити вас.

  Щоб зробити цей хід, ви повинні спокійно ставитися до відмови. Відходячи, ви даєте своєму партнерові "запасний вихід".

Читайте також: ТАК... ВАМ ВІДМОВИЛИ. ЩО ТЕПЕР?

   Надання іншій людині простору, щоб сказати "ні", демонструє повагу... і показує, що ви не є небезпечними, що є привабливою характеристикою для потенційного партнера.

   Флірт набагато цікавіший, коли у нас є деякі гарантії. Коли ви ставитеся до інших шанобливо, це спонукає їх відкритися вам... А якщо ви навчитеся говорити "ні", вам буде набагато легше сказати "так".


А як ви знайомитеся на людях? Ділимося своїм досвідом пікапа і вчимося адекватно реагувати на флірт, безпечно, відкрито та дружелюбно)

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання