Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Історія виникнення першого секс-шопу

1(1).jpg

Наш інтим-магазин секс шоп Світ Інтима - це велика різноманітність іграшок та аксесуарів для сексуального життя будь-якої людини, незалежно від віку та статі. А чи ставили Ви собі колись питання, коли з'явилися такі магазини, де і що в них взагалі було? Ми розповімо Вам історію появи першого у світі магазину інтимних товарів.

Сьогодні, відвідавши будь-який магазин для дорослих, Ви зможете побачити велику кількість іграшок, які призначені для любовних втіх, для втілення своїх фантазій і просто для різноманітного особистого життя. Напевно, не знайдеться жодної людини, яка б не знала що таке секс-шоп, але далеко не всі розуміють і знають, що в них продають, крім найпопулярніших іграшок, які часто на вустах людей. Безліч людей мають упереджене ставлення до таких магазинів, навіть не підозрюючи про те, що спочатку такі магазини були призначені саме для ознайомлення людей з інтимною гігієною, безпечним сексом, та й просто для того, щоб навчитися уникнути проблем, через які часто руйнуються шлюби та відносини.

Хто був першовідкривачем секс-шопу і як усе починалося?

З давніх-давен людям були відомі іграшки для інтимного життя, фалоси виточували з різних матеріалів, намагаючись втілити реалістичність, в якості афродизіаків використовувалися трави і відвари з них. У другій половині ХІХ століття навіть було винайдено перший вібратор, який мало нагадував справжній пеніс. Перший же секс-шоп з'явився в Німеччині, у містечку Фленсбург, 1962 року, засновницею та власницею цього магазину була, не повірите – жінка! Звали її Беат Ротермунд-Узе, і до речі, вона була першою і єдиною в Німеччині жінкою-каскадером. Після війни вона була змушена шукати заробіток, щоб прогодувати себе і маленького сина, т.к. кар'єра льотчика була неможливою. Вона ходила по будинках і перепродавала різні товари, звичайно ж часто перетиналася з домогосподарками і в них зав'язувалися розмови, в тому числі й інтимного характеру. Жінки розповідали їй, що бояться народжувати дітей через «немає грошей, немає майбутнього» і були змушені робити нелегальні аборти, згодом руйнувалися багато сімей. Згодом Беате зрозуміла, що ця тема є актуальною у всьому її місті і що вона знає, як допомогти цим сім'ям. Свого часу мама дала їй багато уроків сексуального виховання. Беате вирішується випустити брошуру з інформацією про особисту гігієну, про методи контрацепції та метод обчислення днів, коли зачаття мало можливе. Брошура мала назву «Текст Ікс» і до 1947 року було продано та поширено близько 32 000 екземплярів. Жінка вирішується та розширює межі своєї діяльності на найближчі, великі міста, це були Гамбург та Бремен. Вона отримувала дуже багато листів, у яких жінки просили її дати їм поради на теми сексуальності та еротики. Людям були маловідомі найпростіші та очевидніші речі і саме це дає їй ще один поштовх у своїй діяльності. Вона почала продавати «Шлюбні книги» та презервативи. До 1951 року вона відкриває фірму під назвою "Товари поштою Беате Узе" в асортименті презервативи та книги "Гігієна Шлюбу". У 1962 році вона засновує та відкривай перший у світі інтим магазин з назвою «Спецмагазин гігієни шлюбу». Відкриття було напередодні Різдва, щоб знизити кількість обурених, і це спрацювало. Асортимент був невеликий, переважно пропонувалися товари за книгою «Гігієна шлюбу». Довгий час городяни писали позови до судів, поліція «полювала» на її товар, який на той час вважався «неприродним, переважаючим порядності та традиціям». На той час секс був забороненою темою. Але магазин продовжував своє існування, послугами та товарами користувалися дедалі більше людей.

2(1).jpg

У наші дні попит на інтимні товари досить високий, але оффлайн магазинів мало, тому що багато хто все ще соромиться природного бажання - різноманітності в сексі. Тому великою популярністю користуються онлайн-магазини. У нашому секс шопі Світ Інтима, Ви отримаєте 100% анонімність та консультацію, також у нас найрізноманітніший асортимент товарів, серед якого Ви знайдете те, про що завжди мріяли.

Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання