Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Оральний секс або солодкі ласки у ліжку

4.jpg Оральний секс - це вид статевого акту, під час якого сексуальне бажання посилюється і доставляє партнерам непередавані відчуття блаженства. При оральному сексі задіяні язик, губи, рот і навіть зубки. Кунілінгус - вид орального сексу, що застосовується по відношенню до жінки, мінет - це класифікація орального сексу для чоловіків. У парі оральні ласки, найчастіше, мають місце як прелюдія перед сексом, що викликає посилене збудження для пристрасного сексу. Часто оральний секс розглядається як окремий вид сексуального задоволення.
Практично всі жінки стикаються з труднощами отримання оргазму під час класичного сексуального акту і вдаються до різноманітності у вигляді орального сексу. Більшість дівчат вважають за краще почати статевий акт з орального стимулювання органів, що забезпечує посилений кровообіг і збудження досягається за короткий час, у зв'язку з цим виділяється більше природного мастила, що забезпечить найприємніші проникнення для обох партнерів.

У нашому суспільстві є ще ті люди, які вважають оральні ласки чимось ганебним і збоченим, деякі просто стурбовані думкою, що цей вид сексу не гігієнічний та небезпечний для здоров'я. Багато хто просто бояться своєї недосвідченості чи соромляться взяти ініціативу до своїх рук – у всіх сенсах. Але важливо пам'ятати, що всі рамки ми створюємо самі, якість гігієни теж залежить від нас самих, тому всі ці аргументи є класичною помилкою. Заняття оральним сексом – це нормальна та природна частина у будь-яких сексуальних відносинах. Відмовляючи партнеру в оральних ласках, Ви ризикуєте прийти до незадоволеного сексуального життя, що спричиняє безліч проблем в інших соціальних сферах.
Партнер отримує чудове емоційне розвантаження під час мінету або кунілінгусу завдяки ссавцям і лижучим діям партнера, це призводить до масових оргазмів, чудових відчуттів і бажання зайнятися тривалим і пристрасним сексом!


25.jpg

Роблячи своїй жінці кунілінгус пестіть її вхід у піхву двома пальцями і трохи пізніше, розгорнувши долоню, постарайтеся дістати пальцями до верхньої стінки піхви. Цими діями Ви зможете забезпечити свою даму подвійним задоволенням – стимуляцією клітора та стимуляцією точки G. Можливий наплив кількох одночасних оргазмів, від чого задоволення буде лише примножено.

ор.jpg Жінка повинна дати зрозуміти своєму чоловікові, що їй подобається стимулювати його орально. Не потрібно вдавати, ніби це обтяжує Вас і Вам це не подобається, такими діями Ви вб'єте всю пристрасть у своїх відносинах. Будьте ніжними з його малюком, пестіть його губками та язичком, приділяючи особливу увагу голівці. Не забувайте і про яєчка, адже вони є досить чутливою зоною збудження, стимулюйте їх поцілунками чи ніжними торканнями пальців.

Якщо комусь із партнерів таких ласок мало і хочеться випробувати щось ще різноманітніше, то в нашому магазині «Світ Інтиму» Ви можете придбати різні збудливі засоби та додаткові іграшки. Це можуть бути зволожуючі засоби, що мають різні ефекти збудження. У нас є багато іграшок, які призначені саме для використання у парі, а також є велика кількість мастурбаторів, які передадуть повноцінні відчуття орального сексу.
Відкиньте все та експериментуйте, адже для кожної пари це може стати новим етапом у стосунках. Оральні ласки повинні бути присутніми у сексуальному житті кожної пари, незалежно від віку чи статусу у суспільстві.

Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання