Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Як робити мінет правильно

Как делать минет правильно

Настільки мене хвилює ця тема, що я не можу час від часу не повертатися у своєму блозі до її обговорення, розгляду, не можу і не поділитися всім тим, що вважаю за потрібне розповісти про оральний секс.

Минулого разу я зупинилася на техніці мінету, який дівчина виконувала збоку. І ми говорили про те, що потрібно грати чоловічими яєчками, використовуючи для цього власну ліву руку. Це справді чудово збуджує представників чоловічої статі. Та й вам самим, повірте, це принесе певне задоволення.

Мистецтво глибокого мінету

Відразу необхідно сказати, що опановувати практично цифрове мистецтво "шпагоглотанія" - тобто постійно практикувати техніку глибокого мінету, зовсім не обов'язково, як мені здається. Є жінки, які вміють робити чудовий мінет і без використання цієї техніки. Зрештою, існує безліч інших технік - не менш збуджуючих та цікавих. Але якщо у вас, виходить, виконувати глибокий мінет - то прапор вам до рук, це вміння обов'язково знадобиться у майбутньому.

Досвідчені дівчата відразу знаходять необхідний кут нахилу для того, щоб статевий член попрямував донизу горла – з цього, до речі, і можна розпочати техніку вивчення глибокого мінету.

Зрештою, я вам обіцяла розповісти про фронтальну позицію дівчини під час мінету. Напевно, найкращий кут входження чоловічого члена у ваш ротик буде досягнутий тоді, коли ви перебуватимете між чоловічими ногами. До того ж, завдяки такій позиції можна осідлати чоловіче стегно, і він відчуватиме задоволення, відчуваючи на власній голій нозі вашу вульву.

Та й ви самі не губіться - можете сміливо подертися на його стегні під час мінету і отримати самостійну насолоду! В іншому техніка повторює ті ж дії, що описувалися при позиції дівчини збоку. Правою рукою дівчина охоплює чоловічий член і починає кружляти язичком по голівці пеніса.

У разі наявності крайньої плоті можна обережно всунути мову між цією плоттю і головкою і зробити мовою повне коло. Потім дівчина проходить по пеніс мовою вниз і вгору.

Контроль за ситуацією.

Дівчина повинна облизувати стовбур, що стоїть, не забувати час від часу проводити язичком по головці. Для чоловіків подібні ласки будуть чимось на кшталт блаженної та солодкої тортури. Звичайно, найбільше в такі моменти чоловікові хочеться засунути член глибше і закінчити.

Але дівчина має брати ситуацію до своїх рук і не давати оральному сексу завершитися так швидко. Це болісне, але солодке катування дійсно варте того, щоб продовжитися ще деякий час! А Ви просто насолоджуйтесь власною владою над чоловіком – деякі жінки тільки в таких випадках і можуть виявити свою владу у наш вік патріархату.

Натомість, яка сильна ця влада – справжня насолода! Мені здається, що її відчуття - одне з пояснень, чому представницям жіночої статі подобається займатися оральним сексом і чому вони намагаються дізнатися про те, як робити мінет незабутньо і на найвищому якісному рівні.

Це просто неймовірна винагорода за довгу і завзяту працю і всім феміністкам, які шукають хіба що здобути владу над чоловіками, слід краще уважно ознайомитися з матеріалами цього сайту і вчиться правильно поводитися в ліжку з чоловіками.

Втім, це, звичайно, моя особиста суб'єктивна думка і нікого не хотілося б ображати її висловлюванням.

І тільки тоді, коли ви самі вирішите, що з вашого партнера досить солодкої тортури, що ледве переноситься, повільно починайте обхоплювати ротом головку пеніса. При цьому будьте обережні і не торкайтеся зубами ніжної шкіри головки (губами також небажано сильно торкатися).

Просто необхідно ширше відкрити рот і ви уникнете подібного контакту. Вся справа в тому, що головка статевого члена неймовірно чутлива і дотик до неї зубів або навіть губ може викликати болючі відчуття.

А під час ерекції і того небесного рівня насолод, куди ви доставили свого партнера, зовсім небажано повертати його на грішну землю якимось болючим та неприємним відчуттям. Ну, якщо вже та вийшло, що голівка була трохи зачеплена - зневірятися, звичайно, не варто - багато чого виправити можуть ніжні жіночі слова та втіхи.

Обов'язково прошепчіть йому про те, який у нього апетитний пеніс і як ви хотіли б його цілувати та пестити цілодобово. До речі, велику увагу звертайте на те, що чоловік любить вухами так само, як жінка. Більше ласкавих слів, лестощів (якщо хочете), можна навіть чогось вульгарного і збуджуючого.

Більш детально і наочно ви можете про цю техніку мінета ви можете подивитися на сайті - вводьте в пошукову систему "як правильно робити мінет відео" і уважно переглядайте відеоролики.

Дівчатам ще хотілося б помітити, що там такі гарненькі хлопчики з таки ми немаленькими приладами, що варто подивитися хоча б заради цього. Хлопчики на цих відеороликах, до речі, теж побачать досить багато оголених красунь.

Я сама, коли дивилася, як робити мінет відео, збудилася до неможливості - одразу довелося дзвонити одному знайомому, який час від часу виступає моїм сексуальним партнером і якому цілком можуть довіряти.

Поза 69

До речі, саме цей знайомий одного разу запропонував мені зайнятися оральним сексом у позі 69. Відразу скажу, що в особливому захваті я не була – вкрай незручно, як мені здається. Але поза все-таки має право на існування - до того ж багатьом чоловікам, наскільки я маю поняття, вона дуже до вподоби. Якщо вже все-таки ви вирішили зайнятися оральним сексом у цій позі, робіть це на боці.

А щодо занурення статевого члена в горло, то поступово дівчині слід прискорювати рухи. Але робити це потрібно дуже обережно, хоч і з пристрастю. Як би я не писала тут про обережність - не перестарайтеся з нею. Намагайтеся вміло поєднувати пристрасть і обережність, тому що зайва боязнь зробити щось не так імовірніше закінчиться невдачею.

Але робіть це з пристрастю і любов'ю до сексу - і ви самі побачите, яку насолоду отримуватиме ваш чоловік, як звиватимуться його стегна, тремтітимуть його ноги, підскакуватимуть задня частина.

Мені здається, що будь-яка жінка сама отримує незвичайну моральну насолоду, коли бачить, яке фізичне задоволення вона здатна приносити своєму чоловікові! Найчастіше у пориві насолоди чоловік вистачає голову дівчини – не лякайтеся такого пристрасного пориву, просто стримуйте правою рукою член від надто глибокого проникнення. Справжньою нагородою і для вас, і для чоловіка, тим більше, буде його сім'явипорскування.

Матеріал підготовлений адміністрацієюсекс-шопу mir-intima.ua

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання