Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Хто більше бажає сексу

Кто больше желает секса

Напевно, більшість людей дадуть відповідь, що чоловіки більше стурбовані сексом, ніж жінки. Але в цьому питанні немає однозначної відповіді, оскільки проведені дослідження в різний час давали різні показання. Тому питання про те, хто думає про секс частіше, залишається відкритим.

Жінки про секс думають часто

Щоб підтвердити це твердження вченими, було проведено досвід на своїх студентах, вік яких на момент випробування був від 18 до 25 років. Науковці попросили записувати студентів свої думки, які приходять за тиждень. Тобто йшлося про всі різновиди думок: від їжі до сексу. Мета експерименту була озвучена, тому піддослідні сумлінно виконували завдання.

Підсумком виявилося, що чоловіки та жінки протягом тижня думали про секс приблизно однакову кількість разів із перевагою жіночої половини. Причому жінки приділяли увагу деталям, одязі, зовнішньому вигляду партнера, колишнім хлопцям, акторам та незнайомим симпатичним чоловікам.

Це дослідження показало, що жінки приблизно так само думають про секс, як і чоловіки, але більше поринають у саму фантазію. Якщо ж дівчина бажає нових експериментів у ліжку, радимо спробувати купити вібратор target="_blank" . /a> або фалоімітатор. Це додасть у ваше інтимне життя нові яскраві відчуття.

Чоловіки думають про секс частіше

Це класична відповідь на питання про частоту фантазій про секс серед чоловіків та жінок. З цим твердженням згодні багато вчених. Так, ранні дослідження показали, що чоловіки думають про секс близько трьох разів на годину, тоді як жінки – лише один раз за цей самий проміжок часу.

Чоловіки швидше збуджуються і досягають оргазму, оскільки весь центр задоволення вони зосереджено одному органі. Жінкам для отримання задоволення від сексу потрібна атмосфера повної розслабленості, заспокоєння і стимуляція ерогенних зон по всьому тілу.

При досягненні певного віку, у жінок проглядається зниження інтересу до сексу, оскільки це обумовлено наближенням менопаузи.

Через це лібідо знижується, і інтерес до сексу може зникнути зовсім. Чоловіки зберігають сексуальний настрій на довгі роки. Він завжди готовий займатися сексом, навіть якщо вік перевищив пенсійний.

Деякі чоловіки збуджуються миттєво. Навіть від простої думки про свою партнерку він уже готовий кинутися у сексуальний бій. А в період літнього та весняного сезону, коли довкола безліч красивих жінок, думки про секс займають весь його розум. Тому за рахунок більш тривалого «сексуального життя» прийнято вважати, що чоловік думає про секс більше, ніж жінка.

Матеріал підготовлений адміністрацією секс-шопу mir-intima.ua

Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 3 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання