Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Як правильно зберігати вібратор

a:2:{s:4:"TEXT";s:5103:"

vibratoru.jpg Навіть самий кращий вібратор дуже швидко перетвориться на марні лахміття, якщо його неправильно зберігати. Більше того, будь-яка секс-іграшка - це річ, яка вимагає максимально дбайливого та ретельного догляду, оскільки інакше вона може стати небезпечною для здоров'я власника. Ну і нарешті, існують інтим-пристосування з матеріалів, яким потрібні особливі умови зберігання, догляду і т.д. Давайте докладніше поговоримо про чищення, зберігання секс-іграшок, щоб вони служили нам якомога довше.

vibratoru_1.jpgЧистка вібратора після використання

Після кожного використання вібратора його необхідно чистити. Тільки в цьому випадку можна буде забезпечити стерильність виробу, який стане гарантом вашого здоров'я. Про те, як же робити чищення іграшки, можна дізнатися, ознайомившись з інструкцією, що додається до неї. Не лінуйтеся та уважно прочитайте посібник користувача, оскільки для деяких вібраторів з особливо ніжних матеріалів, наприклад кібершкіри, потрібне особливо обережне чищення з використанням спеціальних засобів. Якщо ж ігнорувати правила очищення пристосування, то вібратор, ціна якого була більш ніж висока, втратить свій зовнішній вигляд, а можливо, і почне просто розсипатися або розшаровуватися. Запам'ятайте: секс-іграшки - це ідеальне середовище для розвитку хвороботворних мікроорганізмів, і неуважне ставлення до чищення таких пристроїв може призвести до сумних наслідків.

Правильне зберігання вібратора

Більшість секс-іграшок необхідно зберігати в прохолодному, темному місці, проте це лише загальна рекомендація. Деякі інтим-пристосування вимагають не лише спеціального чищення, а й особливих умов зберігання. Тому від прочитання інструкції відмовлятися не можна в жодному разі. Ще однією важливою умовою зберігання секс-іграшок є їхня недоступність для сторонніх. Погодьтеся, буде не надто приємно, якщо родичі чи гості натраплять на ваші маленькі секрети. Тому ідеальним сховищем для вібраторів можна вважати ящик у комоді ліжка або в шафі, що замикається на ключ.

Ну і ще одна порада насамкінець. Звертаючись до магазину вібраторів, з'ясуйте у продавця не тільки ціну, можливості секс іграшки, що сподобалася, але також і те, як її необхідно чистити, зберігати і т.д. Цілком можливо, що вас не влаштують дуже високі вимоги щодо догляду за виробом. Існує безліч чудових секс-іграшок, догляд за якими хоча б відносно простий і не вимагає надто багато часу та сил.

";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання