Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Як купити вібратор найвищої якості

Выбираем лучший вибратор

Секс-іграшки – це не просто кумедні пристосування для отримання еротичної насолоди, це, можна сказати, медичні вироби, від якості яких залежить здоров'я їхнього власника.

Основні критерії для покупки

Внаслідок цього, набуваючи тієї чи іншої секс-іграшки, необхідно переконатися, що вона повністю безпечна для вашого організму. Особливо це стосується таких популярних пристроїв, як вібратори, адже в процесі їх використання вони стикаються з ніжними частинами тіла. Тому якщо ви хочете купити вібратор після гри з яким у вас не виявляться алергічні реакції та інші неприємні наслідки, вам необхідно підійти до покупки цього пристрою з максимальною відповідальністю. Як же визначити, що іграшка, що сподобалася, є дійсно якісним і безпечним виробом? Для цього необхідно переконатися, що товар відповідає наведеним нижче вимогам.

Вартість (ціна)

Вібратори, ціна яких дуже мала, навряд чи виявляться якісними виробами. Сам процес виготовлення цих пристроїв досить складний, тому коштувати занадто дешево вони не можуть за визначенням.

Матеріали виготовлення (кібершкіра, силікон, гума)

Обов'язково переконайтеся, що вибраний вібратор виготовлений з високоякісних матеріалів, сертифікованих для виробництва з них секс-іграшок. Найбезпечнішими матеріалами для інтим-пристосувань на сьогоднішній день є кібершкіра, гель, медичний силікон, TPE, ПВХ, FantaFlesh та медична гума. Якщо ж вібратор буде виготовлений з неякісних токсичних матеріалів, чим славляться дешеві китайські підробки, то з'являється реальний шанс отримати подразнення шкіри навіть у людей, які не страждають на алергію.

Бренди (виробник)

Найкраще, якщо вібратор, що купується вами, буде продукцією відомих брендів. Наприклад, такі вироби, як We Wibe, ZINI HUA чи Lelo, можна купувати, не побоюючись за їхню якість, оскільки це світові лідери на ринку секс-іграшок.

Розповсюджувачі (секс-шоп або покупка онлайн)

Вибравши ту чи іншу модель іграшки, необхідно замислитись, де купити вібратор, щоб не стати власником підробки. Найкраще звертатися до кращого секс-шоп Світ Інтиму, що працює вже кілька років. Якщо ж необхідно співпрацювати з онлайн інтим-шопами, слід ознайомитися з відгуками на продукцію того чи іншого магазину, причому не на його сайті, а на будь-яких сторонніх проектах, наприклад де спілкуються любителі секс-іграшок.

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання