Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Яким має бути сучасний вібратор для жінок

vibrator_devuchka.jpgНещодавно вібратори були максимально простими пристроями з декількох електронних компонентів і фалосообразного корпусу. Однак прогрес ніколи не стояв на місці, і зараз ці іграшки перетворилися на досить технологічні пристрої, начинці яких могли б позаздрити багато побутових електроприладів.

Втім, розвиваються не тільки начинки вібраторів, але також і блок управління і, звичайно ж, сам корпус. Так, наприклад, на початку своєї історії вібратори для жінок виготовлялися із звичайного пластику, зараз у хід йдуть суперсучасні матеріали, такі як кібершкіра, TPE, гель і т.д. Давайте розглянемо, які особливості має сучасний вібратор.

Ергономічність вібратора

Для того, щоб приносити своїй власниці максимально реалістичні та водночас яскраві відчуття, вібратор повинен мати максимально ергономічну форму. І тут є два шляхи.

  1. Реалізм.
  2. Хай-тек.

vibrator_kupit.jpgРеалістичний вібратор для пари максимально схожий на Чоловічий статевий член. Подібні іграшки імітують пеніс настільки точно, що на них можна виявити навіть такі дрібні деталі, як вени, вуздечку і т.д. Вібратори хай-тек це пристрої, зовнішній вигляд яких вкрай незвичайний. Однак розробники тут пожертвували реалізмом заради того, щоб іграшка мала форму, яка дозволяла б їй впливати на найчутливіші ділянки жіночого тіла. Найяскравішим представником хай-тек вібраторів є пристрій ZINI HUA, який більше схожий на екзотичну квітку, ніж на статевий член.

Безпека застосування під час сексу

Сучасний вібратор, окрім своєї ефективності, повинен мати також високий рівень безпеки. Таким чином, вібратор жіночий варіант якого ми зараз і розглядаємо, має бути виготовлений з матеріалів, що не викликають алергічних реакцій, мікротравм тощо. Саме тому виробники секс-іграшок постійно розробляють нові надреалістичні та безпечні матеріали, такі як FantaFlesh, силікон, гель.

Функціональність вібраторів

Сучасний вібратор має бути функціональним. На сьогоднішній день ця якість виявляється у наявності великої кількості різноманітних програм, що управляють інтенсивністю вібрації. Наприклад, іграшка може дражнити свою власницю, доводячи її до порога оргазму і зненацька знижуючи оберти, і так кілька разів. Або навпаки, наближаючись до оргазму, жінка відчуває все більш інтенсивну стимуляцію.

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання