Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Яка ваша сексуальна особистість?

Какова ваша сексуальная личность?

 

   Одна з цілей цієї статті - допомогти парам виявити свої сумісності, щоб збагатити їхнє сексуальне життя. Ці знання допомогли багатьом людям, які не знали, як налагодити стосунки один з одним, в основному тому, що вони говорили своєю власною мовою, замість того, щоб вивчати мову свого партнера. Тому й розроблено певну класифікацію сексуальної індивідуальності, щоб зробити любовне життя набагато більш насиченим ментально, фізично та сексуально.

    Ознайомтеся з короткими описами п'яти сексуальних осіб. Прочитайте їх усі і подивіться, що здасться вам знайомим, а що зовсім не "ви". Знайдіть себе та свого партнера у цих типах особистості, а якщо хочете, виберіть кілька! Це все для того, щоб зрозуміти, хто ви і як успішно спілкуватись з іншими.

Відкритий

    Якщо у вас відкритий тип особистості, ви творча та товариська людина. Ви відчуваєте себе комфортно, даючи те кохання, яке хотіли б отримати, і більш схильні до авантюрних фантазій, таких як секс утрьох, домінування чи ексгібіціонізм.

Свідомі

    Свідомі коханці - уважніші, вони звертають увагу на всі свої п'ять почуттів. Якщо ви сексуально свідомі, ви, швидше за все, вірите, що над відносинами можна "попрацювати", щоб досягти сумісності. Вам потрібний більш високий рівень довіри, перш ніж вступати з кимось у інтимні стосунки, і вас, швидше за все, не влаштує думка про те, що ще хтось інший може бути з вашим партнером.

Екстраверт

   Секс із людиною-екстравертом енергійний і збудливий, оскільки він любить ризиковані місця для сексу та еротичне спілкування. Якщо ви екстраверт у сексуальному плані, ви, швидше за все, будете ініціатором сексу і з більшою ймовірністю отримаєте задоволення від сексуальних дій, які можуть вважати забороненими, наприклад, групового сексу або BDSM.

Поступливий

    Поступливі особистості в ліжку пристрасні і велелюбні, з великим ентузіазмом прагнуть зробити задоволення своєму коханцю. Якщо ви ставитеся до поступливих коханців, то вас найбільше з усіх особистостей зацікавить романтична ванна, танці або спільна трапеза, і ви з більшою ймовірністю виражатимете своє кохання компліментами.

Невротик

  Невротичні коханці можуть бути найдикішими в сексуальному плані або найменш сексуальними, залежно від їх настрою, оскільки вони дуже емоційні та чутливі. Якщо вас відносять до невротичної сексуальної особистості, ви менш охоче говорите про свої бажання і вам важко висловлювати своє кохання. Ви з меншою ймовірністю першим говоритимете "Я люблю тебе" у відносинах.

    Чи впізнали ви себе? Багато людей виявляють, що вони є комбінацією особистостей, і навіть у парах одні риси властиві одному партнеру, інші - іншому. Отже, що ми можемо зробити із цією інформацією? Ось кілька сексуальних порад для кожного типу особистості, які ви можете використовувати вдома вже сьогодні, щоб урізноманітнити своє сексуальне життя.


Якщо ви сексуально відкриті...

   Вгамуйте свій сексуальний апетит і посиліть близькість за допомогою нових видів сексуальної активності, які ви ще не пробували, будь то тантричний секс або чуттєві BDSM-ігри. Стриптиз також є чудовим варіантом для вас, оскільки у вас менше заборон. Навіть якщо ваш партнер не такий відкритий, як ви, то йому може сподобатися це шоу! Для деяких відкритих пар запрошення третьої людини може стати привабливою ідеєю. Сексуально відкриті та зговірливі люди найбільш сумісні, тому що обидва типи здатні вибрати той вид сексу, який їм необхідний для задоволення.

 Читайте також:  НУДНИЙ СЕКС? МОЖЕ, ПОРА ВІДМОВИТИСЯ ВІД СЦЕНАРІЮ?

Якщо ви сексуально свідомі...

    Налагодьте романтичні стосунки, прийнявши після напруженого дня пінну ванну, а потім еротичний масаж або взаємну мастурбацію, щоб зміцнити сексуальне здоров'я та добробут. Додайте еротичні розмови для посилення оргазму! Як сексуально свідомій людині, вам може подобатися робити сексуальні селфі і відправляти їх своєму коханцеві в повідомленні "тільки для твоїх очей", яке збуджує його і змушує вас почуватися цінним та коханим. Свідомий коханець з іншим свідомим чи поступливим коханцем забезпечує найбільшу сумісність, тому що вони обоє схильні висловлювати свої почуття.

Читайте також: Секрети вічного кохання та успішних відносин

Якщо ви сексуальний екстраверт

   Вам легко говорити про свої сексуальні фантазії, особливо з іншим Екстравертом або Відкритою людиною, які є вашими найкращими сексуальними партнерами. Оскільки ви найчастіше робите перший крок, ініціюючи секс, обов'язково з'ясуйте межі вашого коханця щодо будь-яких незвіданих еротичних бажань, які ви хочете дослідити. Швидше за все, ви отримаєте задоволення від гри в покер на роздягання або готові відкрити його точку P або її точку G під час сексу. Рольові ігри також можуть запалити вас, наприклад, можна прикинутися незнайомцями в барі і піти додому разом, наче ви ніколи не зустрічалися!

 Читайте також: Мені терміново потрібна допомога медсестри! - Поради щодо втілення сексуальних фантазій


Якщо ви сексуально зговірливі...

  Як найгнучкіший коханець з усіх особистостей, попрацюйте над задоволенням своїх сексуальних потреб, озвучуючи свої бажання у брудних розмовах. Оскільки вас, швидше за все, збуджують еротичні образи, попросіть свого коханця станцювати стриптиз і помастурбувати для вашої вуайєристської насолоди перед сексом. 

  Але не забувайте про згоду - не погоджуйтесь на те, що приносить вам дискомфорт, вимагайте поваги до ваших бажань почуттів та принципів.

Читайте також: ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВО З СЕКСУАЛЬНОЇ ЗГОДИ БЕЗ ПОМИЛОК

  Ви можете створити сексуальну пару з будь-ким. Із улюблених способів збудження спробуйте практикувати еротичний масаж.

Якщо ви сексуально невротичні...

   Для отримання відмінного сексуального досвіду зосередьте свою увагу на тому, щоб принести задоволення своєму коханцю, а не собі. А перед сексом влаштуйте побачення, яке супроводжуватиметься сміхом, наприклад, подивіться смішний фільм або сходіть до комедійного клубу, оскільки це задіє ті ділянки мозку, які допоможуть вам розслабитися перед сексом. 

  Мастурбація – безпрограшний варіант для вашого типу особистості, і ви можете попрацювати над тим, щоб це поширилося на ваші сексуальні стосунки у вигляді взаємної мастурбації. Сексуально невротичні люди найбільш сумісні з особою, що поступається. Приділіть особливе значення прелюдії, щоб досягти максимального розслаблення.

Читайте також: Додайте фарб у своє сексуальне життя: дізнайтеся ВСЕ про прелюдії

  Незалежно від того, який тип сексуальної особистості або поєднання типів характеризує вас і вашого партнера, отримуйте задоволення, досліджуючи вашу сумісність разом. І пам'ятайте, що кожна пара може вчитися один у одного, незалежно від того, чи підходить вам тест на сумісність чи ні. Якщо у вас є хімія, ви можете навчити один одного виражати любов так, як ви обидва хочете і потребуєте для повноцінних відносин. 

Знайшли себе? Чи збігаються ваші типи в парі? І що ви робите для того, щоб досягти сексуальної гарморнії та органічного дзена?) Чекаємо на ваші секрети в коментарях!Переключити на AMP


Проголосувало 4. Середня оцінка 4 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання