Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Відповіді на 7 питань про секс у воді

Ответы на 7 вопросов о сексе в воде

   Багато людей знаходять концепцію підводного сексу захоплюючою, і це, безумовно, може бути чудовим способом продемонструвати свою більш авантюрну сторону. 

   Однак незалежно від того, чи думаєте ви про секс у душі чи джакузі, про секс в озері чи басейні, є речі, які необхідно враховувати, та ризики, про які ви повинні знати!

    У цьому матеріалі "Питання та відповіді" ви знайдете відповіді на деякі з питань, що найбільш часто ставляться людьми, що стосуються сексу у воді. Давайте перейдемо безпосередньо до питань! 


1) Чи можна займатися проникненням, занурившись у воду, чи він змиє (природний або куплений в магазині) лубрикант?

   Одна з найбільших помилок в підводному сексі - це ідея про те, що якщо всі учасники мокрі, то лубрикант не потрібен. Насправді вода може змити природний вагінальний лубрикант, що призведе до сухості, яка може зробити секс важким і болючим. З цієї причини важливо придбати штучний лубрикант.

   Загалом, лубриканти та гелі можна розділити на два основних типи: на водній основі та на силіконовій основі. Хоча лубриканти на водній основі популярні, оскільки їх легше змити і менш липкі, вони не ідеальні для сексу під водою. Лубриканти на силіконовій основі, навпаки, мають водостійкі властивості, що робить їх найкращим вибором.


2) Як щодо сексу в душі - чи буде проникнення легшим з погляду лубриканту?

   Секс у душі може бути значно простішим з точки зору лубриканта, оскільки тіло не повністю занурене у воду. Це може зробити проникаючий секс легшим і менш болючим без використання штучних лубрикантів.

   При цьому проблема з тим, що вода з душу може вимити природний вагінальний лубрикант, може зберігатися. Тому навіть у душі може виникнути необхідність придбати водостійкий лубрикант на силіконовій основі та рясно використовувати його для полегшення проникнення.


3) Які статеві акти МОЖУТЬ відбуватися у воді?

  Якщо ви перебуваєте в душі, у вас є широкий спектр можливостей: від проникаючого сексу, до орального сексу і практично всього іншого, що можна зробити стоячи або стоячи на колінах. У деяких позах потрібно бути обережним, тому що вода підвищує можливість послизнутися, але ваш вибір досить необмежений!

   Для ванн, джакузі та басейнів, знову ж таки, відносно легко здійснити проникаючий секс, а використати руки для непроникної стимуляції також досить просто. Однак оральний секс під водою може бути складнішим, оскільки на відміну від душу вода не зливається постійно. Тому вам потрібно буде ретельно продумати позу.

   На відкритому повітрі, наприклад, в океанах, озерах та подібних водоймах, можливості можуть бути більш обмеженими. Намагайтеся знайти таке місце, де ви зможете впевнено стояти на ногах. Уникайте позицій, в яких одна або обидві людини повинні тримати голову під водою протягом тривалого часу, оскільки це створює непотрібний рівень ризику. Проникаючий секс та використання рук для стимуляції та прелюдії мають бути комфортними. Оральний секс може бути складнішим у таких умовах.

  Ви також повинні знати, що використання секс-іграшок цілком можливо під час підводного сексу. Однак у цьому питанні треба бути розсудливим. Дуже важливо інвестувати у водонепроникні секс-іграшки, які рекламуються як придатні для використання у ваннах, душових, басейнах, джакузі тощо. На щастя, більшість сучасних вібруючих фалоімітаторів та інших іграшок безпечні та функціональні для такого використання. 

Переглянути вибір водонепроникних іграшок можна в каталозі магазину “Mir Intima”


4) Чи працюють презервативи під водою?

   Досліджень ефективності презервативів під водою поки що на подив мало. Тим не менш, немає достовірних даних про те, що присутність води негативно впливає на ефективність презервативів на основі латексу. Загалом, якщо ви займаєтеся сексом під водою, рекомендується використовувати презервативи на основі латексу.

   При цьому Durex передбачає, що може збільшитися ризик зісковзування презервативу. Компанія також припустила, що хоча сіль, що міститься в морській воді, не повинна впливати на ефективність презервативів, можливо, хімічні речовини в басейнах теоретично можуть знизити їх загальну ефективність.


5) Чи збільшується ймовірність розриву презервативів, якщо ви знаходитесь під водою?

    Немає жодних доказів того, що сама по собі присутність води збільшує ризик розриву презервативу, принаймні для звичайних латексних презервативів. Однак, якщо ви займаєтеся сексом у басейні або джакузі, де в системі є хлор, існує ймовірність того, що міцність презервативу може бути дещо знижена.

   Важливо наголосити, що докази цього ефекту обмежені. Виробники презервативів не повинні тестувати свою продукцію у підводних умовах з присутністю хлору та інших хімічних речовин, а дослідження нечисленні. Проте, Durex та інші бренди дають зрозуміти, що ризик розриву може збільшитися за таких умов.


6) Чи може хлор та/або вода океану чи озера потенційно дратувати геніталії чи викликати якісь медичні проблеми?

   На жаль, проста відповідь на це питання - "так", особливо для жінок. Хлор може вплинути на pH-баланс піхви, що підвищує ймовірність розвитку дріжджових інфекцій, а також подразнення, свербежу та вульвіту. У басейнах, океанах та озерах також існує ймовірність того, що бактерії, що містяться у воді, можуть викликати проблеми. Це може призвести до інфекцій сечових шляхів або інших менш поширених інфекцій, тому необхідно пам'ятати про цей підвищений ризик.

   Для чоловіків ймовірність виникнення проблем значно нижча, але наявність бактерій у воді океану або озера все ж таки може призвести до проблем. Роздратування статевого члена також можливе в басейнах та гарячих ваннах, що містять хлор. Якщо ви або ваш партнер відчуваєте роздратування, краще негайно припинити та переглянути свій підхід.


7) Чи є якісь інші застереження щодо сексу у воді?

   Важливо пам'ятати, що будь-який вид сексу у воді пов'язаний з певними ризиками, тому вам і вашому партнеру необхідно бути обережними. Якщо ви займаєтеся сексом у ванній або душі, пам'ятаєте про можливість послизнутися і впасти. 

   Поручні можуть бути одним із способів зменшити небезпеку в цій галузі. Якщо ви знаходитесь в басейні, озері або морі, виявляйте обережність на воді і пам'ятайте, що існує небезпека втоплення, до якої слід ставитися серйозно.

  Головне, про що слід пам'ятати, - це закон. Хоча секс у громадському місці може збуджувати, а присутність води додає додатковий елемент задоволення, пам'ятайте про юридичні проблеми, які можуть виникнути, якщо вас застануть за цим заняттям. З тих же причин вам також не слід займатися сексом у приватному басейні без дозволу.


А чи був у вас досвід сексуальних втіх у водній стихії? Ділимося своїми спогадами та розповідаємо про відчуття! Можливо, ваші підказки допоможуть іншим парам відкрити нову грань у власному сексуальному житті)


Переключити на AMP


Проголосувало 2. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання