Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

8 міфів про секс і старість, які слід знати

8 мифов о сексе и старости, которые следует знать

   З виходом на пенсію покоління бебі-бумерів стає більше активних дорослих, ніж будь-коли, тому розуміння того, як старіння впливає на сексуальне життя та інтимні стосунки, має вирішальне значення – і це не всі негативні моменти! Є переваги та позитивні аспекти сексуальної активності у літньому віці. Ось вісім поширених міфів про сексуальність та старіння, а також факти, які доводять їхню неправоту.

Міф №1: Літні люди не займаються сексом

   У статті Лорен Стайн, магістр філософії, під назвою "Секс і люди похилого віку" в 2015 році говориться, що "серед 45-59-річних людей, які мають сексуальних партнерів, близько 56 відсотків сказали, що у них був статевий акт раз на тиждень або частіше.Серед 60-70-річних, які мають партнерів, 46 відсотків чоловіків і 38 відсотків жінок займаються сексом не рідше одного разу на тиждень, а серед 70-річних і старше - 34 відсотки.Таким чином, сексуальний потяг не відключається, він просто трохи сповільнюється із віком". Думка про те, що дорослі люди, досягнувши певного віку, просто перестають бути сексуальними, зовсім неправильна. Літній вік справді призводить до зниження частоти сексуальної поведінки, але це означає припинення сексуальності чи чуттєвого бажання.

   Згідно з дослідженням, опублікованим у 2010 році в рамках Національного дослідження сексуального здоров'я та поведінки, близько половини дорослих у віці 50-80 років вступали в сексуальні відносини протягом року, коли вони були опитані. Жінки старше 50 років з віком здійснюють на 5% менше статевих актів на рік і на 7% менше від орального сексу на рік.   У чоловіків віком понад 50 років щорічне зниження числа статевих актів та орального сексу становить 8%. У дослідженні, проведеному Karraker, A., DeLamater, J., & Schwartz, CR (2011), вони виявили, що причиною зниження сексуальної поведінки є не старіння, а інші життєві фактори, що відбуваються з віком.   Наприклад, жінки демонстрували зниження частоти сексуальної поведінки, коли овдовіли, а чоловіки - зниження сексуальної поведінки зі збільшенням проблем зі здоров'ям.

Міф №2: Старі дорослі не можуть завагітніти

    Медична спільнота вважає, що після настання менопаузи жінка не може завагітніти, проте час і тривалість менопаузи у багатьох жінок різняться, тому вік настання менопаузи може змінюватись. Завдяки досягненням у галузі лікування безплідності жінки можуть приймати препарати, які дозволяють наступити вагітності набагато пізніше. Найстаршою жінкою, яка народила дитину, була 70-річна Раджо Деві Лохан в Індії. Декілька жінок у віці 60 років народили на початку 2000-х років за допомогою екстракорпорального запліднення. Хоча для літніх жінок вагітність протікає складніше, вона не є неможливою. До 40 років жінки втрачають близько 90% своїх яйцеклітин, що залишає дуже малу ймовірність вагітності, але якщо яйцеклітини мають термін придатності, то у матки його немає. Згідно з інтерв'ю доктора Девіда Адамсона виданню Medical Daily, "сутність у тому, що матка може функціонувати практично до самої смерті жінки". Хоча найстаршій матері, яка завагітніла природним шляхом, було 59 років, ЕКЗ, або екстракорпоральне запліднення, є варіантом на всі часи. Існують етичні проблеми, пов'язані з тим, щоб стати матір'ю у літньому віці, такі як рівень материнської смертності, хвороби в період старіння та загальна здатність піклуватися про дитину. З цих етичних міркувань у багатьох країнах не дозволяється усиновлювати дітей жінкам віком понад 50 років.

Міф №3: Рівень ІПСШ у літніх людей має бути низьким

   За даними Інституту старіння Бенджаміна Роуза, рівень інфекцій, що передаються статевим шляхом, серед населення старше 50 років у США зростає швидше, ніж серед людей молодше 40 років.   

    Існує безліч причин такого зростання захворюваності на ІПСШ серед цього покоління. По-перше, покоління бебі-бумерів старіє, створюючи велику популяцію людей старше 60 років. По-друге, нові тенденції у розвитку медицини із застосуванням препаратів, що підвищують працездатність, призводять до ще більшого зростання числа сексуальних контактів серед людей у віці. По-третє, зростає кількість розлучень у середньому віці. Ці нові самотні люди середнього та старшого віку тепер шукають знайомства в Інтернеті через веб-сайти та навіть мобільні додатки. Цей швидкий спосіб пошуку знайомств приведе до збільшення кількості побачень, розширення доступу до партнерів і, зрештою, до більш активної сексуальної поведінки. 

   Нарешті, ці люди можуть мати менше сексуальної освіти, ніж молодші дорослі.   Якщо вони прожили у шлюбі першу частину свого життя, то до початку кризи ВІЛ/СНІДу у них не було інших партнерів, окрім чоловіка. Використання бар'єрного захисту та інших методів контрацепції було набагато менш поширеним багато років тому. Тому, якщо ці нещодавно розлучені люди поводяться в сексуальному плані так само, як і в молодості, вони наражаються на більш високий ризик зараження інфекцією, що передається статевим шляхом. Оскільки жінки похилого віку менше турбуються про вагітність, вони можуть не віддавати перевагу бар'єрним методам захисту від інфекцій.


Міф №4: Літні жінки не хочуть сексу

  Багато людей вважають, що з віком у жінок, особливо у шлюбі, пропадає всяке сексуальне бажання. Це не так.   

   Як уже говорилося, у жінок, як і у чоловіків, з віком, щорічно після 50 років, спостерігається невелике зниження сексуальної поведінки.   

   Жінки, як і раніше, здатні відчувати сексуальне та інтимне бажання протягом усього свого життя. Коли жінки досягають менопаузи, природне вироблення естрогену знижується, що призводить до зменшення природного лубриканта під час статевого акту. Це поширена проблема, і багато лікарів призначають креми з естрогеном для вагінального введення або просто рекомендують використовувати безрецептурні лубриканти. Хоча бажання може зменшитись, воно також може слабшати. Багато причин, через які жінки повідомляють про зниження сексуальності з віком, пов'язані з культурним тиском, емоційними проблемами у відносинах, самооцінкою та медичними проблемами.   На думку лікарів бажання – це поєднання потягу, переконань та мотивації. У той час як потяг є біологічним і може бути схильним до впливу гормональних змін з плином часу, переконання і мотивація є психологічними і можуть змінюватися в залежності від сприйняття. Жінки мають набагато більше можливостей контролювати своє сексуальне бажання під час старіння, ніж раніше.

Міф №5: У літніх чоловіків постійна еректильна дисфункція

   Точно так само, як поширена думка, що з віком жінки втрачають всяке сексуальне бажання, багато хто вважає, що для чоловіків еректильна дисфункція з віком є природним явищем.   

  Хоча еректильна дисфункція частіше зустрічається у чоловіків у літньому віці, ніж у молодому, вона не є природною частиною старіння. Тільки 5% чоловіків молодше 40 років страждають на еректильну дисфункцію, але 44% чоловіків у віці 60 років стикаються з нею. 

  Згідно з дослідженнями, проведеними в Гарвардській медичній школі, причина цього в тому, що еректильна дисфункція відображає вплив хронічних захворювань, які характерні для віку.   Найбільш важливими з них є атеросклероз та гіпертонія, які вражають кровоносні судини, та діабет, який вражає як кровоносні судини, так і нерви. Ліки, які приймають чоловіки похилого віку, можуть порушувати статеву функцію, у тому числі деякі препарати для лікування високого кров'яного тиску, серцевих захворювань, тривоги та депресії. Крім медичних причин, близько 30% випадків еректильної дисфункції зумовлені психологічними причинами. Крім ЕД, існують інші зміни, які природним чином відбуваються з ерекцією чоловіків з віком.   Ерекція може бути не такою твердою, а прелюдія може бути тривалішою, щоб забезпечити задовільну ерекцію.

Міф № 6: Люди старше 50 років не займаються випадковим сексом

   Рівень розлучень серед людей на середніх та пізніх етапах життя збільшився з віком покоління бебі-бумерів.   

    Ця нова популяція одиноких дорослих віком від 50 до 70 років створила більш сексуальну групу дорослих. 23% чоловіків старші 50 років, які займаються сексом, повідомляють, що їх останнім сексуальним партнером був "друг чи знайомий". Жінки старше 50 років повідомляють про випадковий секс приблизно в 13% випадків.  

  Також зростає кількість дорослих людей старше 50 років, яким подобаються відносини на кшталт "друзі з бонусом". Особливо, коли для людей старшого віку шлюб або повторний шлюб не є метою. Вони повідомляють, що хочуть насолоджуватися близькістю та спілкуванням, але без необхідності створювати сім'ю чи інших аспектів, які зазвичай є метою молодших дорослих. 


Міф №7: Нетримання сечі викликає у людей похилого віку проблеми під час сексу

   Деякі люди похилого віку стикаються з нетриманням сечі, що впливає на сексуальне життя.   

    Це може викликати почуття сорому чи дискомфорту та перешкоджати можливості здобуття великого сексуального досвіду. У жінок, які борються з нетриманням сечі, коїтальне нетримання спостерігається від 10 до 27% часу. Існує кілька причин, через які сеча може підтікати під час статевого акту. Тиск на черевну порожнину може спричинити витік сечі під час сексу. Інші причини включають гіперактивний сечовий міхур, ослаблені м'язи тазового дна та ускладнення захворювань передміхурової залози, включаючи рак простати. У той час як жінки повідомляють про втрату сечі протягом усього статевого акту, чоловіки похилого віку відзначають втрату сечі під час прелюдії. Дослідження Guay, A. та Seftel, A. (2008) показало, що 38% літніх чоловіків, які не мали денного нетримання сечі, стикалися з втратою сечі під час прелюдії.   Хоча ця проблема може впливати на дорослих, що старіють, є рішення, як не допустити того, щоб вона заважала приємному сексу.   

  Можна підготуватися до сексу, уникаючи вживання великої кількості рідини перед статевим актом і підклавши рушник для обережності.   Розмова про це зменшує почуття сорому та таємності. Літня пара може поекспериментувати з різними позами, які з меншою ймовірністю будуть чинити тиск на сечовий міхур, наприклад, поза "ззаду" або "пліч-о-пліч". Жінки та чоловіки можуть активно тренувати м'язи тазового дна, виконуючи спеціальні вправи. Якщо чоловік або жінка використовують катетери при нетриманні сечі, є кілька варіантів, як їх використовувати під час сексу.   Катетер можна зігнути та заклеїти, щоб звільнити місце для статевого акту.   Деякі пари вважають, що еротизація використання катетера зменшує сором і збільшує задоволення.

Міф № 8: Секс небезпечний для людей похилого віку

   Само собою старіння не викликає небезпеки. Потенційну небезпеку для людей похилого віку становлять випадки, коли вони втратили форму або у них розвинулися медичні захворювання або інвалідність, але це також не робить секс небезпечним або неможливим. Літні люди, які страждають на захворювання з високим ризиком, повинні бути обережними, як і за будь-якої іншої фізичної активності, якою вони хочуть зайнятися. 

   Оскільки у літніх жінок після менопаузи зазвичай знижується щільність кісткової тканини, займатися акробатичним сексом може бути небажано.   

   Чоловікам з високим кров'яним тиском або серцевими захворюваннями слід виявляти обережність при тривалих заняттях сексом або заняттях з високим аеробним навантаженням.   

   Старі люди з обмеженими можливостями можуть змінити свою практику та обстановку для підтримки здорового сексуального життя, наприклад, модифікувати ліжко або використовувати допоміжні засоби та іграшки для сексу.   Але суть у тому, що секс для людей похилого віку може бути приємним і приносити задоволення.


Сподіваюся ця стаття заспокоїла багатьох, хто зі страхом спостерігає за наближенням старості) А ще - тепер двічі подумайте, перш ніж вриватися в будинок до своїх дорослих родичів, щоб не застукати їх за таким природним процесом кохання))Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання