Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Найдієвіша анальна іграшка

У категорію «Анальні іграшки» зазвичай включають досить велику кількість різних пристроїв: це і безпосередньо призначені для даної області фалоімітатори, і пробки, і навіть спеціальні розширювачі. Але яка ж з анальних іграшок приносить найсильніші відчуття?

Стимуляція інтимних м'язів

Аби відповісти на подібне запитання, необхідно порівняти структуру ануса й вагіни. Вагіна представляє собою м'язову трубу, на початку якої розташовані малі статеві губи. При цьому у цього органа досить багато чутливих точок: це і самі статеві губи, і стінки піхви, і легендарна точка G. Якщо ж говорити про анус, то це пряма кишка, вхід до якої закривають одразу дві кільцеві м'язи, при цьому нервові закінчення знаходяться тільки поблизу самого анального отвору. Виходить, що стимулювати варто власне сам анус. При цьому розмова йде саме про жінок, адже у чоловіків в цій області є ще й чутлива до дотиків простатна залоза, але її стимуляція - це окрема розмова.

Анальні пробки і кульки

Повернемося до жіночого ануса. Стимуляція даного органа може проводитися багатьма типами секс-іграшок. Для ніжного, м'якого впливу краще всього підійде анальна пробка. Для пристрасної і чуттєвої стимуляції можна використовувати анальний фалоімітатор. Але для отримання найбільш яскравих відчуттів ідеальною іграшкою може бути анальні кульки. Секрет цього пристрою полягає в тому, що воно впливає безпосередньо на саме анальне отвір, при цьому стимуляція відбувається не за допомогою дрібної вібрації і не через прямий контакт, як це буває в випадку з анальними пробками. При русі кульок туди-сюди анальний отвір змушений постійно напружуватися і розслаблятися, що і дарує таке незабутнє насолоду. При цьому розміри анальних кульок можуть бути будь-якими, що дозволяє самостійно вибирати інтенсивність впливу.

Типи анальних кульок

Існують цікаві моделі анальних кульок, які мають різні розміри кожного звена, в цьому випадку стимуляція відбувається нерівномірно, а це дарує ще сильніші і яскравіші відчуття. Незважаючи на всі задоволення, отримане від використання анальних кульок, вони несуть ще й чисто практичну користь. Справа в тому, що для бажаючих розробити свій анус для справжнього анального сексу кращого тренажера не знайти.

Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання